Skocz do zawartości

Kamilo008

Gracz
  • Postów

    859
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Kamilo008

  1. Kamilo008

    Grafiki by Snoop

    1. Typ grafiki: Sygna i avek 2. Co ma się znajdować: Napis; Sprzęty Rolnicze: Kup, Sprzedaj 3. Kolorystyka: Jakies tlo z gospodarka lub z polem na którym bylby traktor 4. Termin: Zależy abym mial jak najszybciej 5. Wynagrodzenie: Jak bd kozak zapłacę dosc dobrze.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. I co chwile puszczaliście ?? Jak ktoś jechał. @Slav bindy puszczam wtedy kiedy jestem pojazdem uprzywilejowanym. Albo jak sie pomyle ze złym klawiszem. I jest to raz na jakiś czas. LINK: https://imgur.com/a/PdXXO
  4. Nick oskarżonego: VEENQ, FenixQ Nick oskarżającego: Kamilo008/Kamil Powód: Miałem pościg za tymi dwoma panami wymienionymi. Opis zdarzenia: Był to poscig za FenixQ i VEENQ Ci panowie puszczali binda o zrobienie miejsca pojazdowi uprzyw. będąc na S4. A VEENQ miał niby wezwanie, a tak naprawde to była tylko ucieczka. Godzina i data zdarzenia: 08.10.2017 ok. 15 coś kolo tego (trochę wcześniej nawet) Dowody: https://imgur.com/a/fEGdX @Edit: + sprawdźcie logi. Jak wykonuje się SAMD, SAMDowi RP po wypadku(z tego co mi wiadomo to chyba nie miał FenixQ wypadku)
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. 11. Nie wklejamy samych zdjęć/materiałów video bez wcześniejszego opisu. Opis musi posiadać przynajmniej 3 zdania. Pamiętaj to nie PY.. - to 4Life Odc spoko
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Jaki to program w którym to wykonałeś? I naucz mn takich rzeczy bo ladnee
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Kamilo008

    [S] Cabbie

    Model: Cabbie V-Max: ok. 140 (chyba) Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: ok. 200 Usterki: Nic nie puka Cena: Licka od 25k MP: 1k ID: 22651 Kolor: Szary Tuning: Felusy Kolor świateł: Normalsy SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Kamil/Kamilo008
  11. Kamilo008

    Urodziny, zapraszam!

    A lata ile xd? Sto lat
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Kamilo008

    #3 Służby miejskie

    Fajny odcinek Tylko pozwolę sobie przedstawić regulamin. 11. Nie wklejamy samych zdjęć/materiałów video bez wcześniejszego opisu. Opis musi posiadać przynajmniej 3 zdania. //Przyjmę pkt za zabawe w adm.
  14. Kamilo008

    Grafika by Hinox

    Typ grafiki: avus Wymiary: takie jak avatar Tło: wymyśl jak możesz Tekst: moj nick(Kamilo008) Wynagrodzenie: Zaplace Coś od siebie: thx
  15. + za free Ps. Jesli to niby co dodałem up (i o ile jest to nabijanie postów) to przyjme pkt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin