Skocz do zawartości

Kamilo008

Gracz
  • Postów

    859
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Kamilo008

  1. Jak ty pojazdy chcesz za to xD A ja mnie interesuje prawdziwy SZMAL No ciut jeszcze i mysle ze bedziemy ugadani
  2. Model: Manana ID: 15 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 800km Dodatki: FelgiCena: Oferty ponizej ! Coś od siebie: No planuje w sprzedaz mananke. SS’y: Czarna mananka, na czarnych aluskach
  3. Ale się bardzo podnieciłeś tym, że Cię zaczęli gonić ;v ?
  4. Dzięki za pomoc w tamtejszym czasie gry mojej. Powodzenia w zdanniu mordo
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Model: Flash ID: 1338 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 6252 Dodatki: FT - UP 1/2, Progi, Zderzaki, Koła, Roof, Spoiler, Atrapa, LPG - 75, Podśw. Licznik, Lampy, Kluczyk, Wydech, Rejka; Kamilo, Bak - 35 i to chyba tyle.Cena: Chciałbym 420k ale cena do negocjacji. Coś od siebie: Zależy mi na szybkiej sprzedaży. SS’y: https://imgur.com/a/U1mUpjK - Sorry za ten opis xD
  7. Gitara A tera pzdr mn w next odc..
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Kamilo008

    Domek LV

    Nie za ładna ta praca, ale gdybyś poprawił miejsca parkingowe na ciut większe dlatego, że będzie problem z wyjazdem itp... oraz docki jakby były bialutkie. Ale malutki plusik za chęć.
  10. Kamilo008

    Stacja Los Santos

    Bardzo ładna praca Ci wyszła. Daje Ci wielki PLUSIK
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Siemankoooo, to znowu ja i wracam z powrotem na serwer Do zobaczenia w grze.
  14. Praca ładna, tylko tak jak wyżej mówią, a przede wszystkim tam gdzie jest obiekt to nie ma tam, płomieni?
  15. Nick: Kamilo008 Rodzaj pracy: Tlo/Avek Wymiary: Takie jak sa na Facebooku Tematyka: Sprzęty Rolnicze: Kup, Sprzedaj Dodatkowe informację: Proszę, aby znajdowały się jakieś traktory, maszyny rolnicze, kombajny cos w ten deseń. Sposób wynagrodzenia: Nie mam komputera i korzystam trochę z laptopa siostry, więc jak dam radę wejść na serwer czy cos zaplace z 5k(za ladna grafike)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin