Skocz do zawartości

fsdjpdw

Gracz
  • Postów

    48
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez fsdjpdw

  1. fsdjpdw

    Wymienie elegy

    Mam sultana sedan 1.6 fele klucz licznik ogranicznik, spoiler 1139, jak chcesz to demont all zrob te upy itp ja ci moge dac dope + 30k
  2. Wow! Dziękuje wam za taką aktywność, nie spodziewałem się takiej reakcji! Dziękuje jeszcze raz
  3. Mój pierwszy nick to był pikaczu. Jeżeli ktoś chce się przyłączyć do zabawy to nominujcie ( @guaz @Casperinho @Wlodzimierz_Bialy. @PolakoVskY* ) Moje nominacje
  4. Cześć @patrik000 tutaj masz ENB Shadery, wykładasz wszystkie pliki z rar'a na pulpit, i wkładasz do folderu GTA SA. https://www.mediafire.com/file/fw4t8ijo9aajcx5/shaderki_andiego.rar/file Używa ich kilku youtuberów! Jeżeli mi nie ufasz, bądź jesteś nie pewny https://imgur.com/SjVDwmc tutaj masz ScreenShota z VirusTotal :D! Miłego dnia. Pozderki 

    1. GRU8yy*

      GRU8yy*

      pokazesz mi to jak w grze wyglada ?

       

    2. fsdjpdw
    3. fsdjpdw

      fsdjpdw

      Shadery ustawiasz pod własne preferencje wyglądowe u mnie wyglądają akurat tak! https://imgur.com/XdWyW1O Właczasz je w grze Prawy Shift + Enter.

  5. Hej! Chciałem dołączyć od zawsze do SAPD, zmieniłem nick lecz nie miałem pojęcia że ty taki też posiadasz. Dlatego by ci to jakoś przeszkadało gdybym był w SAPD z takim nickiem. ( Z góry mówie że nie miałem pojęcia zbytnio że masz taki nick i że wgl jesteś w SAPD ) Pozdro! 

    1. fsdjpdw

      fsdjpdw

      Jak tobie to nie będzie to pasować, mogę go zmienić.

    2. Evo47

      Evo47

      Spoko mordo, nie zmieniaj nicku 

    3. fsdjpdw

      fsdjpdw

      Jesteś za******y stary, jak będe w SAPD to mozna byc razem na sluzbie hah ;D Pozdro!

    4. veeito.

      veeito.

      jezu ziomek, ile ty masz lat 

  6. Można moda na lampki długie te fajne co masz?

  7. Puać mi albo raptora dostańeż

  8. Siema rzeźnik, kiedy kijdrop, a zapomniałem jest zabroniony ezez

  9. Siema żiżej remo

     

    1. rhz

      rhz

      siema lancer kiedy jakis rajd w ciechocinku?

    2. fsdjpdw

      fsdjpdw

      W SAndomierzu, możesz pojechać jak chcesz ale nie rób imprezy jak zwykle żiżej

  10. Siemano BieQu, miłego dnia u pracy Moderatora :D

  11. Hej IwanMaster, miłego dzionka tobie życzę, no i pracy Moderatora oczywiście :)

  12. Elo Matie, miłego dnia i pracy Moderatora tobie życzę :)

    1. Matie18

      Matie18

      A dzięki i również miłego dnia :)

    2. fsdjpdw
  13. Elo, TrondoZPL, miłego dnia tobie życzę i pracy Moderatora ;D

    1. TrondoZPL*

      TrondoZPL*

      Elo @evo7. również życzę ci miłego dnia :D 

    2. fsdjpdw
  14. Yo, yo, Gryczuu Miłego dnia i pracy Moderatora :)

  15. Cześ i czołem Ven, życzę tobie miłego dnia i miłej pracy Moderatora :P

  16. Siema, Polix miłego dnia i pracy Moderatora ;D

  17. Eloo Sheeker, miłego dnia i pracy Moderatora :3

    1. Sheeker

      Sheeker

      Dziękuje :D wzajemnie miłego dnia 

    2. fsdjpdw
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin