-
Postów
48 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez fsdjpdw
-
Cześć @patrik000 tutaj masz ENB Shadery, wykładasz wszystkie pliki z rar'a na pulpit, i wkładasz do folderu GTA SA. https://www.mediafire.com/file/fw4t8ijo9aajcx5/shaderki_andiego.rar/file Używa ich kilku youtuberów! Jeżeli mi nie ufasz, bądź jesteś nie pewny https://imgur.com/SjVDwmc tutaj masz ScreenShota z VirusTotal :D! Miłego dnia. Pozderki
-
pokazesz mi to jak w grze wyglada ?
-
Bez problemu!
-
Shadery ustawiasz pod własne preferencje wyglądowe u mnie wyglądają akurat tak! https://imgur.com/XdWyW1O Właczasz je w grze Prawy Shift + Enter.
-
-
Hej! Chciałem dołączyć od zawsze do SAPD, zmieniłem nick lecz nie miałem pojęcia że ty taki też posiadasz. Dlatego by ci to jakoś przeszkadało gdybym był w SAPD z takim nickiem. ( Z góry mówie że nie miałem pojęcia zbytnio że masz taki nick i że wgl jesteś w SAPD ) Pozdro!
-
Elo, TrondoZPL, miłego dnia tobie życzę i pracy Moderatora