Skocz do zawartości

emgizz

Gracz
  • Postów

    162
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez emgizz

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Twój nick: EMGies Nick członka frakcji: @drejk* Powód napisania pochwały : Poczciwy kierowca, chętny do przewozu mnie przez wszystkie salony po mapie. Przez całą drogę był kulturalny oraz nie raz wykręcał przez CJ nie umiejącymi jeździć. Godny podziwu pracownik. Dowody: https://imgur.com/a/S5utgVI Coś od siebie: Aż chce się korzystać z usług TSA z takimi pracownikami!
  3. Witam, z tej strony Młodszy Dziennikarz EMGies z Rzecznictwa Prasowego San Andreas Armed Forces Co roku, pierwszego marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy wyklętych". W poniższym artykule chciałbym wam przybliżyć ich historię. To żołnierze Armii Krajowej i innych formacji podziemnych, którzy po zakończeniu II wojny światowej nie uznali władzy komunistycznej w Polsce. Uważali, że kraj nie jest w pełni wolny, bo nowy system został narzucony przez ZSRR, dlatego część z nich dalej prowadziła działalność konspiracyjną. Władze PRL ścigały ich, aresztowały i skazywały w pokazowych procesach, często na śmierć lub wieloletnie więzienie. Przez lata byli wymazywani z historii, a dopiero po 1989 roku zaczęto przywracać pamięć o ich losach i unieważniać dawne wyroki. Wielu z nich działało w małych oddziałach partyzanckich, głównie na terenach wiejskich i leśnych, gdzie łatwiej było się ukryć. Liczyli, że sytuacja międzynarodowa się zmieni i dojdzie do konfliktu Zachodu z ZSRR, który da Polsce szansę na prawdziwą niepodległość. Aparat bezpieczeństwa prowadził przeciwko nim szeroko zakrojone akcje, korzystając z sieci donosicieli i brutalnych metod śledczych. Często represje dotykały też ich rodziny, które traciły pracę, były zastraszane lub wysiedlane. Ostatni z nich ginęli lub byli zatrzymywani jeszcze w latach 50., co pokazuje, jak długo ten powojenny opór faktycznie trwał. Jak wyglądają obchody takiego święta w Polsce? Wyprawia się je poprzez uroczystości państwowe, wystawy i spotkania i historyczne bądź msze i składanie kwiatów pod pomnikami. Dziękuję za uwagę i poświęcony czas na przeczytanie artykułu! Opracował: @EMGies Autoryzował: @p3gani
  4. emgizz

    Pokaż swoją twarz

    Dzięki za nominacje @chrupson Od siebie nominuję: @W1Zz4iR https://imgur.com/a/gjzRsPs
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Szanowna Komisjo, Razem z dniem dzisiejszym chciałbym ponownie apelować od czarnej listy KSF. Od mojego ostatniego wniosku, minął prawie rok. Wpisany na czarną listę zostałem wpisany dnia 11.04.2024 z powodu pełnienia roli na innym serwerze. Minęło sporo czasu, uważam, że znacznie dojrzałem. Rozumiem błąd jaki popełniłem, nie zostałem tutaj wpisany bez powodu. Aktualnie chciałbym grać na serwerze czerpiąc z niego 100% satysfakcję. Powodem dla którego ostatni wniosek został odrzucony, to przede wszystkim aktywność. Przyznam, nie byłem wtedy aktywnym graczem serwera. Od ostatniego czasu jednakże gram na nim regularnie, spędzam na nim większość swojego wolnego czasu. Dołączyłem do biznesu śliśle współpracującego z frakcjami i powróciła moja chęć do grania w nich. Uważam, że są one tutaj zbudowane najlepiej ze wszystkich polskich serwerów MTA:SA. Chciałbym spróbować swoich sił we frakcji ponownie, tym razem w pełni przestrzegając narzuconego mi regulaminu. Piszę ten wniosek, ponieważ uważam, że moje zachowanie i tok myślenia uległ poprawie i razem z dniem dzisiejszym chciałbym prosić Was o drugą szansę. Moja poprzednia apelacja. Z góry dziękuję za rozpatrzenie wniosku, EMGies.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Dzień Dobry, W dniu dzisiejszym, chciałbym apelować od czarnej listy KSF. Na samą listę, dnia 11.04.2024 nie zostałem wpisany bez powodu. Dopuściłem się stałej gry w innej frakcji na innym serwerze. Do dzisiaj pamiętam rozmowę z tamtego dnia, w której tak naprawdę byłem bezradny. Jednakże dziś, chce was poprosić o drugą szansę. Chciałbym grać na tym serwerze na pełny wymiar, bez ograniczeń. Takim ograniczeniem jest właśnie ta czarna lista. Wiem, że popełniłem błąd - przecież gdy rozpoczynałem grę gdzie indziej, mogłem się zwolnić z frakcji tutaj. Zamiast tego, mój głupi móżdżek postanowił lecieć "na dwa fronty" - a przez to zostałem słusznie ukarany. Myślałem, że nikt się nie skapnie, bo przecież tamten serwer "to mały pseudol", jednakże czujna Komisja to wychwyciła. Przez to musieliście marnować swój czas na mnie, jak i zarząd frakcji San Andreas Fire Department. Minęło dużo czasu od kiedy czarna lista została mi wystawiona i z tego miejsca stwierdzam, że do takiej sytuacji z tego miejsca już by nie doszło. Uwielbiam ten serwer i popełniłem duży błąd. Szanownie proszę Komisje Spraw Frakcyjnych o danie mi tej drugiej, ostatniej szansy. Pozdrawiam, EMGies
  13. Witam, z tej strony Redaktor @EMGies z Redakcji 4Life News! Serdecznie zapraszam do przeczytania mojej relacji z wypadku! Dnia 17.03.2024 około godziny 13:40 do dyspozytorni wszystkich frakcji wleciało zgłoszenie o treści wypadku jednego pojazdu, w tunelu na środkowej autostradzie w Las Venturas. Po dojechaniu służb dostrzeżono pojazd marki Sultan na dachu! Strażacy natychmiast przystąpili do działań ratowniczych. Poszkodowany został wydobyty z pojazdu, jak zawsze przez SAFD - szybko, bezpiecznie i skutecznie! Ofiara wypadku przekazana została z lekkimi obrażeniami do SAMD. Nie będę ukrywał, poszkodowany miał spore szczęście! W międzyczasie pojazd został przewrócony na koła za pomocą jednostki 401[SA]43. Został on kolejno zabrany przez SARA. Przez całą akcję frakcja SAPD zabezpieczała miejsce zdarzenia. Udało mi się przeprowadzić wywiad ze Starszym Aspirantem @Freszu1 - Kierującym Działem Ratowniczym na miejscu zdarzenia. E - EMGies F - Freszu1 E: Witam, Redaktor EMGies z Redakcji 4Life News. Mogę zadać kilka pytań? F: Witam, z tej strony Starszy Aspirant Freszu1 z San Andreas Fire Department. Tak, pewnie. E: O mniej więcej której, oraz o jakiej treści wpłynęło zgłoszenie do waszej dyspozytorni? F: Około godziny 13:40 wpadła formatka o wypadku jednego pojazdu na autostradzie w Las Venturas. E: Rozumiem. Jakie jednostki zostały wysłane na miejsce zdarzenia oraz jakiego dokonały rozpoznania? F: Jedna z jednostek została przekierowana przez Stanowisko Kierowania, ponieważ znajdowała się najbliżej wypadku w danej chwili. Na miejsce zostały zadysponowane dwie inne jednostki z JRG1: 401[SA]43 oraz 401[SA]25. Po dojechaniu na miejsce pojazd leżał na dachu, a komora silnika była cała w ogniu. E: Okej, rozumiem. Co z poszkodowanym, jakich obrażeń doznał? F: Poszkodowany z urazami nóg i ręki trafił pod opiekę obecnego na miejcu ZRM. E: Dobrze, dziękuje. Nie będę zajmować więcej czasu, zapewne macie dużo na głowie! Z mojej strony serdecznie dziękuje za wywiad. Miłego dnia, służby! F: Dziękuję, również! Serdecznie dziękuję za wasz poświęcony czas na przeczytanie tej relacji, bardzo to doceniam! Mam nadzieję, że podobała wam się moja praca. Życzę miłego dnia! Autoryzował: @Mlonskyy
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Model: Blade ID: 69020 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 12734km Dodatki: SET Cyklamen, UP3 oraz szyby 20% Cena: Zacznijmy od 220.000PLN na forum. Coś od siebie: Fajna donica SS’y:
  16. Model: Jester Electric ID: 91906 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 22258.5 Dodatki: spoiler (1158), felgi (1073), moduł UP1, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%) Cena: 300.000PLN (do nego) Coś od siebie: Zadbany, fajny jesterek. Poprzedni właściciel to co wieczór dzwonił by silnik usłyszeć. SS’y:
  17. Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @EMGies z Redakcji 4Life News! Serdecznie zapraszam do przeczytania relacji z wypadku w San Fierro. Dnia 05.03.2024 około godziny 20:54 służby mundurowe dostały zgłoszenie. Informacji za dużo nie było, jedyne co można było się dowiedzieć to, że jest to wypadek. Jeden z naszych redaktorów udał się na miejsce zdarzenia, na miejscu napotkał jedynie frakcję San Andreas Medical Department. Po krótkim czasie przyjechały dwa wozy strażackie, które błyskawicznie przystąpiły do działań. Frakcja San Andreas Fire Department bezproblemowo wydostała poszkodowanego z pojazdu. Jak wspominał wyżej strażak, ofiara nie miała za dużo urazów. Następnie osoba poszkodowana została przekazana ratownikom medycznym, którzy zawieźli go do szpitala na szczegółowe badania. Z ustalonych przyczyn, prawdopodobnie przyczyną wypadku był poślizg pojazdu. Około półtorej godziny przed zdarzeniem występowała tak zwana mżawka. Bardzo możliwe, że jezdnia była nadal wilgotna, szczególnie że są to tereny obok lasu. Po całej akcji, udało mi się przeprowadzić wywiad z Kierującym Działaniami Ratowniczymi @Erti*. EM - EMGies ER - Erti EM: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor EMGies z Redakcji 4Life News. Czy mógłbyś udzielić mi wywiadu? ER: Pewnie, nie ma problemu. EM: Tak dokładniej, o mniej więcej której oraz o jakiej treści wpłynęło zgłoszenie o tym zdarzeniu do waszej dyspozytorni? ER: Zgłoszenie wpłynęło przed godziną 21, dokładnych informacji o nim nie było. Dostaliśmy jedynie informację o wypadku. EM: Rozumiem, jakich Sił i Środków użyliście do wyjęcia poszkodowanego z pojazdu? ER: Na miejsce przyjechały zastępy 401[SA]21 oraz 401[SA]25. EM: Jakiego sprzętu użyliście? Czy były jakieś problemy z wyjęciem poszkodowanego? ER: Większych problemów nie było, po zabezpieczeniu i ustabilizowaniu pojazdu z racji braku dostępu do poszkodowanego za pomocą narzędzi hydraulicznych wycięliśmy drzwi i wydostaliśmy poszkodowanego. EM: No i super, że wszystko poszło zgrabnie i szybko. Jakich obrażeń doznał poszkodowany? ER: Poszkodowany większych urazów nie miał, stracił przytomność oraz dostrzegliśmy rozbity łuk brwiowy. EM: Okej, całe szczęście! Dobrze, dziękuję za poświęcony czas! ER: Nie ma problemu, miłego dnia! Serdecznie dziękuje za przeczytanie mojej relacji z zdarzenia. Mam nadzieję, że czytało Ci się ją przyjemnie! Życzę miłego dnia! Autoryzował: @MateuszXQ
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin