Witam, Adept MatiGames_
1) Na samym początku przedstawię Ci screen, że twój pojazd został odholowany poprawnie, ponieważ był nieopłacony.
2) Jeśli chodzi o "brak kultury" pragnę odnieść się do twoich słów powyżej: "Pisałem do gracza MatiGames, brak odpowiedzi oraz mój kolega FRXAM próbował zatrzymać i skontaktować dostał odpowiedź "Okej?" i odjechał dalej traktując go jak powietrze..."
-Nie mam obowiązku zwracać Ci pojazdu, nawet jeśli Cię z serwera wyrzuciło to pojazd był nieopłacony ponad 15 minut+ - uważam, że to wystarczająco dużo czasu aby ponownie wejść na serwer. Jeśli chodzi o tego twojego kolege, to jechałem autostradą i widziałem na chacie "stop" - jednakże, obok był jeszcze jeden gracz i byłem przekonany, iż to nie do mnie - poza tym, po co mnie wołać skoro i tak miałem pojazd na pace (twój). Napisał mi, że jest twoim kolegą i nie reagował przez dłuższą chwilę po napisaniu tej wiadomości, więc napisałem "Okej", jak napisałeś do góry.
@Edit: Jeśli do sytuacji 2), byłyby jakieś dowody to spoko. Ale z tego co widzę, brak.