-
Postów
162 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez emgizz
-
Magik cztery.
-
Co uważacie o mnie? Ja na osobie wyżej... szczerze nigdy nie widziałem.
-
Postaram sie oddawac!
-
Postaram się oddawać!
-
Siema, reputacje prosze mi tu napić.
-
Oddaje!!!
-
Oddaję repke!
-
Propozycje nowych kolorów świateł oraz liczników
emgizz odpowiedział(a) na bilu.klimatkartel temat w Archiwum
Hej, od siebie zaproponowałbym: Beżowy - R:194 G:178 B:128 Śliwkowy - R:255 G:225 B:190 Ametystowy - R:154 G:102 B:204 Srebrny - R:192 G:192 B:192 -
Repka, repunia, repusia.
-
Przepraszam, że się wtrocę - możesz jakos udowodnic ze tam wejdzie 10 aut?
-
Oddaje jak nie zapomne
-
Jak nie zapomnę to oddam hha, ale wbijam repke wiec zostawcie!
-
Staram się oddawać!
-
Dobijcie mi 100!
-
reputejszonsz
-
4 Life News - Wywiad z Starszym Brygadierem kartovelek.
emgizz opublikował(a) temat w Archiwum wywiadów
Witam, z tej strony Redaktor @MatiGames_ z Redakcji 4Life News! Gorąco zapraszam do przeczytania wywiadu z Starszym Brygadierem @kartovelek. M - MatiGames_ K - kartovelek. M - Witam, tu Młodszy Redaktor MatiGames200 z Redakcji 4Life News. Chciałbym zadać Ci kilka pytań dotyczących twojego życia, świata wirtualnego oraz MTA:SA. Nie jest to dla ciebie problem? K - Cześć, witaj serdecznie. Pewnie, pytaj o co chcesz, żaden problem M - Dziękuje, super! No to co, może z początku przedstawisz się naszym czytelnikom. K - Zacznijmy więc od początku. Jak część osób może już pewnie kojarzy na imię mam Kamil i niestety jestem już stary bo w wieku pojawiła się już dwójeczka z przodu .Mieszkam w województwie Dolnośląskim, w okolicy Wrocławia. Prywatnie na co dzień studiuje na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym oraz udzielam się jako strażak ochotnik. Interesuje się w głównej mierze tym, w czym w mniejszym lub większym stopniu udaje mi się jakoś tam rozwijać i realizować czyli medycyną ratunkową, ratownictwem medycznym oraz pożarnictwem. W wolnych chwilach pogrywam "w komputer" czy też spędzam czas na świeżym powietrzu. M - Oj tam stary, jak to mówią to dopiero początek! Mamy okres wakacyjny, planowałeś gdzieś pojechać, wypocząć? K - Na szczęście udało mi się już na tydzień wyskoczyć nad nasze polskie morze. Co prawda pogoda nie dopisała ale zawsze to trochę odpoczynku. Większych planów raczej stety/niestety nie mam. Związany jestem troszkę dyżurami na SOR oraz sprawami prywatnymi. Niestety czasy, w których można było beztrosko cieszyć się z czegoś takiego jak "wakacje" już mineły i raczej nie wrócą. M - Nad polskim morzem jak się wyjeżdza, to pogoda zazwyczaj jest taka ponura - nie dadzą się pokąpać. Myślę, że będziemy już powoli przechodzić w tematy świata wirtualnego! Na serwerze, na tą chwilę masz przegrane 3437 godzin, nie żałujesz tego czasu? K - Szczerze mówiąc jak teraz na to patrzeć jest to strasznie dużo czasu. Co prawda rozciągnięte jest to od 2016 roku ale jednak i tak robi wrażenie. Jednak jak bym miał powiedzieć jednym słowem to nie. Wiadomo, że w tym czasie można było zrobić bardzo wiele rzeczy. Jednak czas spędzony na serwerze w znacznej większości spędzony był z mega pozytywnymi osobami, w luźnej, przyjemnej atmosferze i miłym klimacie. A to, że przez to wszystko człowiek mógł kogoś czegoś pozytywnego nauczyć, a przede wszystkim sam się czegoś nowego dowiedzieć to tylko kolejny plus. M - Myślę, że MTA ma takie coś co trzyma, szczególnie 4Life. Ale przez ten cały czas gry jaki uzbierałeś majątek, ile on mniej więcej wynosi? K - O jejku, ciężko mi na ten moment na to odpowiedzieć. Nigdy nie patrzyłem na swój majątek. Po prostu grałem, a pieniądze na koncie jakoś tak same rosły. Aktualnie posiadam 3 pojazdy - stalliona, perreniala i manane. Wszystkie w pełni stuningowane. Do tego posiadam odłożone troszkę ponad 4 miliony w gotówce. Do tego dochodzi też spora kwota zainwestowana w biznesie Gold Car Leasing. Jak by miał to wszystko podliczyć to myślę, że około 8 milionów by się zebrało M - Nie jest tak źle, zawsze mogło być gorzej! Przez ten cały czas gry, widziałeś też pewnie wiele błędów, niedociągnięć (itd.). Jest coś, co zmieniłbyś na serwerze? K - Ciężko na to pytanie jednoznacznie odpowiedzieć. Mógłbym odpowiedzieć kuriozalnie jak wiele graczy w tylu "nowe prace" "nowe modele" "nowe skrypty" i tym podobne. Jednak będąc osobą, która sama często musiała i musi załatwiać podobne rzeczy wiem, że zrobienie czegoś nowego nie jest takim hop siup. Wymaga mnóstwa pracy i poświęconego czasu. Ciężko jest też mi powiedzieć z perspektywy "szarego" gracza jak serwer funkcjonuje od strony technicznej czy ekonomicznej. Powiem szczerze, że dla mnie osobiście bardzo ciężkie pytanie. Natomiast jeżeli miałbym odpowiadać na nie nie patrząc na wyżej wymienione aspekty to z perspektywy członka frakcji powiedział bym, iż fajnie by było położyć na te właśnie frakcje troszkę większy nacisk. Jest w nich parę rzeczy, które fajnie by było jak by się pojawił, rzeczy które istnieją np. na innych serwerach, znacznie mniejszych a u nas nadal ich brakuje. Jest wiele rzeczy, których pracownicy by chcieli i które usprawniły i uprzyjemniły by gre. Natomiast w zdecydowanej większości są to marzenia ściętej głowy. M - Wiadomo, proponowanie też nie jest złe! Ale w zasadzie, skąd pomysł na twój nick? K - Jak mam być szczery - nie mam pojęcia haha. Tak jakoś kiedyś za dzieciaka się zrodziło. Nie mam pojęcia z czego. Początkowo było "kartovel", potem zmieniło się na "kartovelek". Śmieje się zawsze, że to przez to, iż za dziecka strasznie nie lubiłem jeść ziemniaków (nie wiedzieć czemu) natomiast prawdziwa odpowiedź na to pytanie nie jest znana nawet mi. M - To może przejdziemy powoli w strefę frakcji San Andreas Fire Department. Kiedy oraz jaka była twoja reakcja na przyjęcie do frakcji? K - Ojoj, kiedy to było. Zacznijmy od tego, że we frakcji SAFD jestem po raz 3... a w zasadzie to w sumie po raz 4 o czym tak naprawdę mało kto wie. Za pierwszym razem zostałem zmuszony do odejście ponieważ cytując ówczesny zarząd "jakiś idiota usunął z regulaminu punkt odnośnie przynależności do frakcji na innym serwerze" Fakt, byłem wtedy gdzie indziej jeszcze ale skoro tu w regulaminie nie było to zabronione no to napisałem. Jak się okazało wyszło jak wyszło. Natomiast trzeba to przyznać, ówczesny zarząd zachował się bardzo w porządku bo zamiast po prostu mnie wywalić powiedział otwarcie, że ktoś to usunął i pozwolono mi po prostu polubownie odejść. Drugi pobyt rozpoczął i zakończył się w maju 2019 roku. Dostałem wtedy bana za rzekomy AFK na służbie. Nie będę się tu rozwodził czy był słuszny, czy nie i jak wyglądała cała sytuacja. Zostałem z frakcji wydalony i tyle, koniec tematu. Trzeci pobyt natomiast rozpoczął się dokładnie 13.08.2019 roku i z małą przerwą trwa do dzisiaj w sumie. Można zatem powiedzieć, że we frakcji jestem niemal 3 lata. Przez ten czas zdążyłem osiągnąć niemal wszystko łącznie z piastowaniem przez 7 miesięcy stanowiska lidera frakcji. Notabene trochę żałuje decyzji odnośnie rezygnacji ale... trudno, o to pytania nie było. Reakcji na dostanie się do frakcji szczerze mówiąc nie pamietam ale na pewno nie była ona jakoś spektakularna. W końcu to tylko gra, dostane się - fajnie, nie dostanę się - trudno, próbujemy dalej. M - Okej, rozumiem. Powiem, szczerze nie wiedziałem, że byłeś kilka razy w SAFD! W zasadzie, jak wyglądało wdrożenie Cię w struktury zarządu frakcji? K - Z tym to jest w ogóle ciekawa historia Zacznijmy od tego, że jak część osób wie, a część nie - zgodę na przyjęcie kogoś w struktury zarządu frakcji musi wyrazić Komisja Spraw Frakcyjnych. Osobiście mam pewne zdanie na ten temat aczkolwiek może sobie odpuśćmy. Z moją osobą historia wyglądała tak, że były "o mnie" pisane 3 wnioski, które po kolei były przez ówczesną KSF odrzucane. W końcu 4 wniosek został przyjęty, dostałem się do zarządu iii... wyleciałem z niego po trzech godzinach xD Jak się okazało ktoś mnie prostu nie lubił. Rozeszło się i obecność na pewnym serwerze discord. Serwerze discord, który rzekomo miał być podpięty pod jakiś tam serwerek MTA. Problem w tym że... nie był, nie istniał żaden serwer na MTA, nie istniało żadne forum, nie było nic. Co więcej, 75% osób z tego discorda to byli moi znajomi z życia realnego, z którymi czasami gdzieś się po prostu tam spotykaliśmy żeby pogadać. Na tym discordzie byłem jeszcze przed napisaniem podania do SAFD i szczerze mówiąc to o nim w sumie zapomniałem, nie spodziewałem się że ktoś może to odebrać w taki sposób. No ale cóż, najwidoczniej w momencie dostania się do zarządu komuś zaczęło to przeszkadzać. Aczkolwiek sama decyzja, że mam do tego zarządu wejść była dla mnie swego rodzaju prezentem niespodzianką, ponieważ nikt się mnie o to wcześniej nie pytał. Następnie po jakimś czasie nastąpiła zmiana władz KSF, napisano o mnie kolejny wniosek... został on przyjęty, a ja w zarządzie byłem aż do odejścia w tamtym roku Po powrocie natomiast, po około miesiącu czy dwóch od niego lider HaaQ zapytał się mnie ponownie czy nie chciałbym dołączyć do grona zarządu, ponieważ właśnie mnie tam widzi i byłby zadowolony gdybym się zgodził. No to co miałem zrobić, zgodziłem się i tak oto w sumie jestem. M - Haha, tego też nie znałem - zaskakujesz mnie! Powiem szczerze, twoje historie czyta mi się z zainteresowaniem, a co o tym sądzą nasi czytelnicy? Ale wracając, z tego co wiem szkolisz także akademie frakcji. Została Ci w głowie jakaś śmieszna sytuacja? K - Zgadza się, szkolę akademię. I w sumie to mogę powiedzieć, że od momentu kiedy po raz pierwszy dostałem się na funkcję szkoleniowca to nie opuściłem żadnej szkółki. Wiadomo, że czasem się miało więcej, a czasem mniej czasu ale zawsze jakoś było się aktywnym w tym procesie szkoleniowym. Co więcej, czasem się śmiejemy u nas we frakcji, ponieważ aktualnie 3 osoby z zarządu - w tym 2 postawione wyżej ode mnie - również są "moimi wychowankami". Jeżeli chodzi zaś o śmieszne sytuacje to na pewno troszkę ich było i ciężko je wszystkie spamiętać. Czasem wynikały z przejęzyczenia, czasem z niewiedzy osób na początkowym etapie szkolenia, czasem z nieporozumień... a czasem po prostu ktoś odpowiedział dowcip albo zaczął w umiejętny sposób rżnąć głupa. Niewiele potrzeba żeby umilić sobie czas na serwerze jeszcze bardziej. M - Apropo tego. Wielokrotnie widziałem na YouTube wiele filmów przedstawiający twój świetny humor oraz sposób przekazywania wiedzy. Nie przeszkadza Ci to, jest to jakoś konsultowane przed wstawieniem takiego wideo? K - Nie, zdecydowanie mi to nie przeszkadza. Uważam, że gra komputerowa jest odskocznią od świata realnego i trzeba umieć się tym cieszyć, umieć się bawić. Wiadomo, że po coś poustalane sa pewne zasady, a ich nagminne łamanie powinno być ukarane... no ale nie dajmy się zwariować. Czasem po prostu trzeba ponaginać troszkę regulaminy czy mówiąc kolokwialnie po prostu "poodwalać". Gierka to gierka, ma dawać radoche... a niektórzy mam wrażenie troszkę o tym zapomnieli. Jeżeli już przy tym jesteśmy to w ogóle niektóre osoby mają do tego podejście "nie powinieneś" "jesteś w zarządzie frakcji" "nie wypada Ci" "musisz dawać przykład" i inne tego typu argumenty. I osobiście jak mam być szczery to... troche mnie to śmieszy i troche mam to gdzieś. Uważam, że jestem takim samym graczem jak setki i tysiące innych. Mam takie same prawa co reszta i też chce czerpać z gry frajde. Jeżeli więc zechce mi się odwalać to tak będzie i tyle no. A jeżeli ktoś uzna, że nadaje się to do ukarania to powinien po prostu ukarać, tak samo jak by to zrobił w przypadku każdego innego gracza serwera. Co do filmów natomiast - wiadomo, że są one w jakiś sposób weryfikowane. Osoba, która chce wstawić publicznie coś dotyczącego frakcji w pierwszej kolejności konsultuje to zarządem. Ten mówi co się nadaje, co jest do usunięcia, a co można pokazać i potem gotowy materiał trafia gdzieś wśród ludzi. Pewnych rzeczy jak wiemy pokazywać publicznie nie wypada. Aczkolwiek Twoje pytanie jest dosyć ciekawe z pewnego względu. Wiele osób właśnie mówi mi czasem, że super humor, żem pozytywny itp. Ale... to tylko kawałek tego jakim się jest, tylko ta cześć, którą widać od razu boo.. mało kto na przykład wie, że mimo tego jak zachowuje się gdzieś na mumblu, na filmikach czy wśród ludzi... too jestem na leczeniu przeciwdepresyjnym i pod opieką psychiatry. W sumie to po raz pierwszy teraz wychodzi do do wglądu większej ilości osób. Natomiast jak ktoś już w jakiś sposób się dowiaduje to no jest lekki szok. M - Powiem szczerze, bardzo lubię to oglądać, wasze humorki zawsze poprawiają mi humor ale nie wiedziałem o takim twoim sekrecie! Bardzo doceniam, że nam to powiedziałeś! Ale ostatnio na serwerze wydarzyła się powódź, co sądzisz o tym nowym wyzwaniu dla was - strażaków? K - Osobiście mam co do tego mieszane uczucia. Nie miałem co prawda możliwości samemu zobaczyć co się działo w nocy ale byłem za dnia. Na pewno było to coś fajnego, nowego, ciekawego. Gracze wzywali nas do zalanych dróg, posesji czy pojazdów. Problem pojawiał się natomiast w momencie kiedy trafialiśmy na kogoś, kto nie rozumiał, że to tylko kwestia pogody i my jako serwerowa straż nic z tym nie zrobimy. Okej, przyjechaliśmy, odegraliśmy sobie akcje RP... a ktoś miał do nas wąty czemu ta woda fizycznie nie znika i nie dało się mu temu przetłumaczyć. Tak samo pewne sytuacje na drogach i chaos, który zaczął panować nie był zbyt przyjemny. Pomijając już kwestię graczy ze słabszym sprzętem, którzy tak naprawdę przez ten dzień nie mogli grać na serwerze ze względu na spadki FPS. Jednak finalnie uważam mimo wszystko, że pomysł spoczko... raz na jakiś czas coś fajnego jest git. M - Spadki FPS momentalnie były straszne, nawet na moim dość dobrym komputerze. Ale wracając już w temat frakcji, mimo wszystko jesteś zadowolony z tego osiągnąłeś we frakcji? K - Pewnie, że tak. Tak jak wspomniałem wyżej osiągnąłem w sumie wszystko co tylko mogłem, no nic więc je chyba się nie da. Paru rzeczy co prawda żałuje ale, czasu się nie cofnie M - No dobra, widzę, że jesteś także w biznesie 41.St Mechanized Infantry Division, opowiesz krótko czym się zajmujecie? K - Jako wojsko odgrywamy to czym zajmuje się no... wojsko. W biznesie są osoby, które pasjonują się taktyką wojskową, militariami czy też są np. zawodowo związani z tą formacją, Co za tym idzie na pewno idzie dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy od osób, które się po prostu na tym znają. Często organizowane są swego rodzaju "misje". To znaczy zbiera się grupka osób, wymyślają sobie jakieś tam założenie i odgrywają RP. Dodatkowo biznes wspomaga działanie frakcji SAFD, SAPD czy też SAMD poprzez to, że posiada specyficzne pododdziały. Generalnie biznes nastawiony jest przede wszystkim na rozwój zainteresowań w tym zakresie i odegranie sobie jakiejś tam akcji RP dla urozmaicenia czasu. M - A no niby wojsko jak wojsko ale uważam że jest to też jeden z fajniejszych biznesów. Prowadzicie tam "wojskową straż pożarną", jak to wygląda? - Wyjeżdżacie na pożary jako jednostki pomocnicze SAFD? K - W założeniu WSP (tak jak w realiach) działa na terenie jednostki wojskowej zabezpieczając działania żołnierzy. Jednakże tak jak piszesz często przy większych zdarzeniach gdzie SAFD brakuje ludzi żołnierze z WSP jeżdżą normalnie do zdarzeń na terenie stanu San Andreas. Całość odbywa się jednak za pozwoleniem i poprzedzone jest dyspozycją przez Stanowisko Kierowania SAFD. M - Rozumiem, a z ciekawości. To ty jesteś pomysłodawcą wojskowej straży pożarnej? K - Nie, nie jestem autorem. Szczerze mówiąc to nie pamiętam kto wpadł na pomysł żeby powołać Wojskową Straż Pożarną. Ja mogę co najwyżej załatwiać pewne kwestia i sprawy na relacji kierownictwo WSP - zarząd SAFD. M - Aha, no dobra haha. Ale widzę, że jesteś też w organizacji Olimp, dlaczego ta organizacja? K - W sumie to tak jakoś wyszło, po prostu. Pewnego dnia się z niej znalazłem i tak już zostało. Tak naprawdę nie przywiązuje do organizacji jakiejś większej wagi. Głównie rozchodzi sie o ekipe, która przesiaduje na mumble, o ludzi, z którymi można pogadać, pośmiać się i spędzić super czas. M - No dobra, nie mam więcej pytań, dowiedziałem się czego chciałem! Chcesz kogoś może pozdrowić? K - Pozdrawiam serdecznie każdą osobę, które czyta moje nędzne wypociny oraz naturalnie wszystkich członków frakcji SAFD, biznesu 41, MID oraz Olimpu. Dziękuje wszystkim za przeczytanie powyższego wywiadu! Chciałbym zachęcić do pozostawienia reakcji pod wywiadem, oraz do opinii w komentarzach! Autoryzował: @Blender. -
4Life News - Relacja z pierwszego spotkania nowej akademii Buildings4You!
emgizz opublikował(a) temat w Archiwum Relacje
Witam, z tej strony Redaktor MatiGames_ z Redakcji 4Life News Chciałbym was zaprosić do przeczytania relacji z pierwszego spotkania biznesu Buildings4You! Pierwsze spotkania nowej akademii biznesu Buildings4You odbyło się w ich siedzibie. Na miejscu był dostępny zarząd, pracownicy oraz oczywiście akademicy. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 21:00, trwało około 35 minut. Na miejscu było można wyczuć zadowolenie zarządu, jak i pracowników. M - MatiGames_ R - Ruddyy0 M - Witam, z tej strony Redaktor MatiGames_ z Redakcji 4Life News. Mogę Ci zająć krótką chwilę, w której odpowiesz na kilka moich pytań? R - Jasne, nie ma problemu! M - No i super! Przenieśmy się do samego początku, jaka była twoje reakcja na przyjęcie twoje podania w struktury biznesu? R - Bardzo się cieszyłem, jest to mój pierwszy biznes oraz, że tak to nazwę nowa serwerowa przygoda. M - Mhm, przed chwilą odbyło się wasze pierwsze biznesowe spotkanie. Jakie wrażenie wywarł na tobie zarząd? R - Są bardzo mili. Jest o wiele lepiej, niż sądzą ludzie! Uważam, że opinia innych jest błędna! M - Opowiesz mi coś o przebiegu akademii w biznesie? Doszły nas słuchy, iż akademię kończy egzamin. Zobaczymy, co to będzie, nic nam nie zdradzili. Jestem dobrej myśli, że przejdę go z wynikiem pozytywnym! M - Także trzymam kciuki za was wszystkich! Jest to moja pierwsze relacja, więc nie jest ona za długa. Mam nadzieję, że podobało wam się oraz zachęcam do pozostawienia reakcji pod tym postem! Autoryzował: @Blender. -
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
W tym zestawieniu nie może zabraknąć elegy, ale nie przesadź z tunem
-
Reputacja tego typu benc
-
Repkaaaa, poproszę.
-
Cześć, reputacja nabijam ten tego.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @MatiGames_ z Redakcji 4Life News. Chciałbym was zaprosić do przeczytania wywiadu z Młodszym Prezenterem @Xaroo M - @MatiGames_ X - @Xaroo M - Witam, tu Młodszy Redaktor MatiGames200 z Redakcji 4Life News. Chciałbym zadać Ci kilka pytań dotyczących twojego życia, świata wirtualnego oraz MTA:SA. Nie stanowi to dla Ciebie problemu? X - Witam, z tej strony Początkujący Prezenter Xaroo z radia 4Music, z przyjemnością odpowiem na twoje pytania. M - No to super, standardowo, opowiesz coś o sobie naszym czytelnikom X- Mam na imię Kacper, mam 16 lat. Pochodzę z małej miejscowości na Podkarpaciu a dokładnie Krosna. Uczęszczam do drugiej klasy technikum o profilu Technik Pojazdów Samochodowych. W wolnym czasie lubię sobie pograć w MTA, League Of Leaguends i inne tego typu gry. M - Ciekawe, grasz MTA haha. Od kiedy jesteś w tej sieci serwerów, w tym na 4life? X - Mój staż w MTA to około cztery/pięć lat więc coś tam wiem. Grałem na innych, jakiś tam serwerach głównie testując MTA. Na 4life jestem około 2 lata a dokładniej od piętnastego stycznia roku 2020. M - No to dość długo w tym siedzisz! Widzę, że na 4Life masz przegrane 593 godzin. Nie żałujesz tego czasu? X - Raczej nie ponieważ poznałem wiele wspaniałych osób, z którymi kontakt mam do dziś. Nie żałuję ani minuty, mimo że były takie chwile, w których odczuwałem znudzenie i chciałem odejść z serwera. Wiem, że mogłem ten czas przeznaczyć na coś bardziej pożytecznego. M - Wzruszające, próbowałeś kiedyś napisać w szeregi ekipy administracji? X - Nigdy nie próbowałem, natłok obowiązków jest tam pewnie duży. Aby dołączyć do ekipy serwera trzeba mieć dużo czasu, myślę, że w niedalekiej przyszłości napiszę podanie. M - W takim przypadku, życzę powodzenia. No dobra. Jest coś, Co byś zmienił na serwerze? X- Wydaje mi się, że nowa praca będzie dobrym rozwiązaniem. Te, co są teraz powoli się nudzą. Na serwerze można też ulepszyć optymalizacje, poza tym chyba wszystko jest okej. M - W zasadzie jest to dobry pomysł, skąd pomysł na nick Xaroo? X - Wydaje mi się, że nie ma większej historii dotyczącej mojego nicku. Ten nick towarzyszy mi około trzy lata wymyśliłem go na poczekaniu. M - Mhm, no dobra rozumiem. Nie jesteś w żadnej frakcji oraz organizacji, planujesz to zmienić, skąd taka decyzja? X - Tak, napisałem rekrutację do San Andreas Road Assistance, w organizacji żadnej nie jestem i raczej nie planuję być, ponieważ mam grupkę znajomych, z którymi się trzymam. Jeśli miałbym w jakiejś być, to raczej zastanowiłbym się nad założeniem swojej. M - Rozumiem, życzę powodzenia! Powoli będziemy przechodzić w temat Radia 4Music. Jak długo jesteś już w biznesie oraz jak wygląda atmosfera w nim? X - W radiu jestem około miesiąca i atmosfera jest dość przyjemna. Zarząd jest miły oraz bardzo pomocny - nie muszę czekać kilku godzin, aby otrzymać odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. Jeśli chodzi o członków biznesu, także są bardzo sympatyczni, dogaduję się z nimi. M - Rozumiem. Jak wyglądają u was audycję, jak łączycie się z naszym serwerowym radiem? X - Nie jest to zbytnio skomplikowane, wystarczy posiadać potrzebną aplikację, dzięki którym zdejmę autopilota i pojawię się na audycji. Można je niestety prowadzić w ograniczeniu czasowym - stażu (akademii) maksymalnie trzydzieści minut, jako pełnoprawny godzinę lub za pozwoleniem zarządu nawet dwie godziny. M - Przed każdą audycją emocję są inne? Czy stopniowo starasz się opanowywać stres, rozwijając się dalej? X - Na początku, gdy zaczynałem swoją przygodę z radiem, był stres i to bardzo duży. Teraz gdy nabieram doświadczenie oraz staż staję się to i łatwiejsze, oraz to uczucie jest mniejsze. Można powiedzieć, że z czasem nabiera się pewności, no ale to chyba normalne. M - Okej, uważasz, że biznes jest godny polecenia dla innych graczy? X - Tak, jestem w stanie polecić każdemu, nawet jeśli nie jesteście pewni swoich sił, każdy może spróbować, ponieważ w radiu jest doświadczona kadra szkoleniowców, która wszystko Ci wytłumaczy, jak nie zrozumiesz nawet dwa razy. M - Jesteś zadowolony z tego co aktualnie osiągnąłeś na serwerze, jaki jest twój stan majątku? X - Wydaje mi się, że na pewno mogło być lepiej, przez te dwa lata robiłem sobie wiele przerw od serwera. A to mi się nie chciało, a to coś. Wiem, że może być lepiej, ale nie jest też źle! M - Jaki jest twój cel, może nawet marzenie do osiągnięcia na serwerze? X - Na pewno jest to wbicie tysiąca godzin na serwerze oraz maksymalnego poziomu na każdej z prac dorywczych. A z pojazdów to chciałbym posiadać Ranchera longa oraz Turismo. M - O kurczaki, bardzo drogie, ale też fajne pojazdy. Gdybyś na serwerze dostałbyś milion, co byś za to kupił? X - Chciałbym dokończyć projekt Sentinela oraz może jakieś pieniądze przeznaczyłbym na stworzenie swojej organizacji, oraz bazy dla niej, a gdyby coś zostało jakieś eventy dla graczy oraz pojazdy do organizacji. Trzeba się bawić, bo to gierka! M - Dobra, dziękuje za wywiad, nie mam więcej pytań. Chcesz kogoś pozdrowić - to ten moment! X - Pewnie pozdrawiam @Kretu_, @Johny*_* oraz ciebie. M - Dziękuje oraz oczywiście dokładam się do pozdrowień! Dziękuje wszystkim za przeczytanie powyższego wywiadu. Chciałbym zachęcić do pozostawienia reakcji pod wywiadem, oraz do opinii w komentarzach! Autoryzował: @Blender.