Skocz do zawartości

Koszk

Gracz
  • Postów

    75
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Koszk

  1. Uszanowanie, Detective I Koszk SA. Police Department. Wypowiadam się w tej skardze, gdyż podczas tego zatrzymania cadet był pod moją "opieką". Na funkcjonariuszu polega odpowiedzialność na obiektywną ocenę sytuacji i ewentualne wystawienie mandatu, to funkcjonariusz dokonuje wyboru czy twoje przewinienie nadawało się na mandat czy na pouczenie. Kilkunastu kilometrów? [2025-07-04 19:57:13] [Output] : NakazaĹ‚eĹ› zatrzymać siÄ™ graczowi matibfc (tablice Warzywoz) notujÄ…c u niego prÄ™dkość 142 km/h. (( - Teren zabudowany )) Mam rozumieć, że przekroczenie prędkości o 62 km/h to tylko niewinne przewinienie? Poza tym, w trakcie zatrzymania gdy funkcjonariusz Rotator* wystawiał ci mandat, próbowałeś przesiadki, wysiadłeś z pojazdu dlatego doliczone zostało ci niewykonywanie poleceń funkcjonariusza. Niestety trafiłeś na Police Officera poza służbą, dlatego twoja próba ucieczki zakończyła się niepowodzeniem. To tyle ode mnie, czekam na rezultat. Pozdrawiam.
  2. Model: Sentinel ID: 75748 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 7600 Dodatki: fele, 20% szyby, rejka, klucz, 50LPG Cena: 175k do nego Coś od siebie: elegancka fura SS’y: https://imgur.com/a/l1c9lKC
  3. Model: Itoku ID: 140592 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1041 Dodatki: fela, etrans Cena: 195 do nego Coś od siebie: do etransa kot fura SS’y: https://imgur.com/a/WSrnw8k
  4. Login: Koszk Nazwa wyświetlana: Koszk Kategoria: Rozgrywka Rekord: Najwięcej gier w kasynie Dowód: https://imgur.com/a/8pXzDUZ Coś od siebie: równe 3k beng
  5. Tak, raz w życiu. Garry's mod
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Oskarżyciel nie dostał żadnego polecenia, lecz nie był to pościg, od bramek lv/ls starał utrudniać się mi pracę oraz niestety nie ładnie taranować. Jak widać na nagraniu zakończyliśmy przy DM'ie także było dużo czasu na odłączenie się, tymbardziej po wlączeniu koguta którego włączyłem już na autostradzie. Pozdrawiam z rodzinką i oczekuje na decyzję.
  9. Dlaczego więc nie wrzucisz nagrania ze zdarzenia w którym dostałeś "pita" tylko samo ostrzelenie?
  10. Jeżeli sytuacja zagraża naszemu życiu, możemy a wręcz musimy bronić swojego życia, stworzyłeś zagrożenie uderzając kilkukrotnie w mój radiowóz dlatego sytuacja zakończyła się tak a nie inaczej, Pozdrawiam.
  11. Uszanowanie Sergeant II Koszk. Od bramek LV/LS postanowiłeś wjechać pomiędzy mną a lawetę, po prostu chamsko się wepchnąłeś wiedząc, że za nią jadę. Postanowiłem odpuścić i zjechać na lewy pas, lecz niestety dostałem od ciebie (nie wiem czy lagiem czy umyślnie) lekkiego tzw. Hita, Gdy załączyłem syreny i nadałem binda o zatrzymaniu się lawecie, dalej nic sobie z tego nie robiłeś tylko dalej podążałeś za lawetą w celu prawdopodobnie utrudniania mi pracy. Próbując wjechać pomiędzy tobą a lawete (nawet gdy byłem już przed tobą) potrafiłeś chamsko wbić się pomiedzy mnie a lawete. Na dowodzie jasno jest pokazane jak celuję lecz nie strzelam od razu, czekam na reakcje. Dostałeś moim zdaniem i tak za dużo czasu na reakcje za twoje czyny. To na tyle czekam na decyzję kogoś wyżej. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin