Skocz do zawartości

Kubox*

Gracz
  • Postów

    400
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Kubox*

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Najlepsza prowokacja policji ;D Na 1:38 tarcze jak w Forzie :D

     

  3. Dobrze umie jeździć, ale pod koniec tył napęd robi swoje :/ :o

     

  4. True w ****

     

    1. Black.*
    2. cruzeN.

      cruzeN.

      No niestety, w takim kraju żyjemy.. I nic się nie zapowiada na to, żeby się coś zmieniło :/

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. To mogło stać się tylko w Polsce;D;D

     

    1. Garcia.

      Garcia.

      Co się wydarzyło?

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Polecam serdecznie

     

  9. Ja się boję ciemności

     

  10. Wzór: 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @Teddy. @Lewanek*  2. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @Wiesi3k. 3. Najlepszy RCON/ka: Nominowani: @Zebra @DeltaRon @Greyna.gg @Worthless @hoopak 4. Najlepszy Biznes: Nominowani: ------ 5. Najlepsza frakcja: Nominowani: SAPD  6. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @Teddy. @Lewanek* @PontoniastY. 7. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: --------- 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @Teddy. 9. Eventowiec miesiąca: Nominowani: ------ 10. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: -------  11. Najlepszy prezenter: Nominowani: -------- 12. Najlepszy Redaktor: ---------- 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: @D@mian 14. Najlepszy tuner: Nominowani: --------- 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze:  ------- 16. Najlepsza praca na serwerze: Kopalnia 17. Przegryw miesiąca: @4Ever. 18. Najbogatszy Gracz: @SandPower
  11. Nie polecam Polskich kierowców
    Człowiek zjedzie rodakowi i jeszcze takie coś...

     

  12. Poradnik: Co zrobić żeby latać brawurowo ale bezpiecznie?
    Zdjąć blachy z auta albo założyć rosyjskie :) 

     

  13. Nowe to dobre B) Pozdrawiam

     

  14. Smacznego życzę!! :)

     

  15. Pozdrawiam cieplutko z herbatką w ręku 

     

    1. deluXe

      deluXe

      Nie trafisz do bazy moich braci po zapachu ganji

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin