Tak jak widać wyżej w tytule, chciałbym się przywitać. Na serwerze konto mam już założone od ponad roku, ale nie miałem okazji do systematycznej gry na owym koncie. Lecz mam nadzieje, że teraz to się zmieni i zostanę z wami na dłużej. Tak, więc widzimy się na serwerze Cześć