Skocz do zawartości

AgrestBez

Gracz
  • Postów

    79
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez AgrestBez

  1. Zjechałem na bazę w celu wstawienia innego pojazdu który akurat holowałem na parking policyjny i zastałem właśnie taki oto widok jak na załączonym obrazku. Ja wykonywałem tylko powierzone mi obowiązki.
  2. Witam, nic dodać nic ująć, na screenie wszystko jest dobrze widoczne, pojazd stał na bazie SARA. https://imgur.com/a/bvT7hEI
  3. Pojazd nie został odholowany, pozwoliłem graczowi odjechać.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie widzę sensu odpowiadania na to ale widzę, że obrałeś sobie moją osobę za cel. Mowisz 30 sekund- Zdążyłem zawrócić, zaparkować, wyjść z pojazdu i założyć blokadę i Panowie dopiero do auta wrócili. Dla twojej informacji pozwoliłem im odjechać Dodatkowo nie rozumiem twojego oburzenia bo regulamin jasno mówi Wyjatkiem od dwóch powyzszych punktow jest sytuacja postoju lub zaparkowania w miejscach oznaczonych znakiem zakazu zatrzymywania sie lub postoju TAXI, w tym przypadku Pracownik niezaleznie od sytuacji oraz tego, czy kierowca znajduje sie w pojezdzie, czy nie - ma prawo ów pojazd odholowac. Pracownik nie ma obowiazku oddania pojazdu, w momencie, gdy kierowca po pewnym czasie do niego wróci.
  6. Prawidłowo zaparkowany to mieszący się w dwóch liniach, a nie stojący na jednej z nich. Nikt nie wymaga linijki w oczach, a jedynie zachowania prawidłowego ustawienia. Nie wymagałem od ciebie jak ty to napisałeś ,,padania na kolana”, a jedynie rozmowy na poziomie, napisałem ci powód chęci zabrania pojazdu, a ty po prostu na mnie naskoczyłeś. §12. Pracownik nie ma obowiązku odegrania akcji RP odholowując pojazd z giełdy/z miejsca zatłoczonego oraz z miejsca, w którym nie ma w pobliżu graczy lub w momencie, gdy jest natłok wezwań. Ja również nie mam nic więcej do dodania, robiłem wszystko zgodnie z regulaminem. Oczekujmy więc wypowiedzi przełożonych.
  7. Witaj, Odpowiadając na początku na twoje zarzuty o tym, że zależy mi na utrudnianie rozgrywki innym graczom zaneguje to. Dbam jedynie o to żeby pojazdy zaparkowane na parkingach miały opłacony bilet, oraz były zaparkowane według przepisów. Przyznaje mogłem ci ten pojazd po prostu przestawić, jednak nie rozumiem dlaczego nie mogłeś go od początku zaparkować prawidłowo. Pominę to jak zacząłeś wymieniać wiadomości ze mną, jednak to też w pewien sposób wpłynęło na moje podejście do ciebie. Nie zgadzam się z tym co napisałeś, żadna uwaga nie została mi zwrócona tylko to ja wyszedłem z pytaniem do Pracownika który akurat także przyjechał na owy parking, gdyż chciałem zaczerpnąć od niego opinii na temat tego czy pojazd według niego dobrze stoi. Jego odpowiedź miała jedynie na mnie wpływ w kwestii takiej, że nie miałem ochoty dłużej przekomarzać się z wami i dodatkowo ,,pajacować” w momencie którym ktoś poparł to co chciałem na początku zrobić, jednak zrezygnowałem przez twoje podejście do mojej osoby. Nie wiem o czym za bardzo mówisz, jeśli których z graczy nie zgadza się z decyzjami pracowników ma do dyspozycji właśnie ten dział, w którym teraz się spotykamy.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nick discord: Joz3K.OgF Identyfikator discord:joz3k. Link do piosenki: Dodatkowe informacje: Moja obecność nie jest pewna, jednak postaram się zrobić wszystko żeby być bo mi zależy
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Jak Barcelona to przegra to gole się na łyso 

    1. Mich*

      Mich*

      Zostałeś ocalony

    2. AgrestBez

      AgrestBez

      Wszystko pod kontrolą :D. Chociaż z drugiej strony mogłem pozbyć się zakoli.

  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Bulis @PicoBello* @im8yearsold 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @pepsiak01 @Verago. @ItsTobiasz 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @TeKMistrz @pomocnik2000 @Wr77zeR* 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Sheeker @Argen @TheArasik. 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @.franek @japkooo. @Greyna.gg 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: - 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: TSA 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Supernova* 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4Life Cinema Center 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: - 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: - 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @SpeedPower 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Frosty 14. Najbogatszy Gracz: @AdekUchiha @Krystian6076 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @SprytsBeng 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Jajeczka
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Model: Gamma ID: 144841 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 7360,9km Dodatki: stereo, felgi (1076), moduł UP1, moduł UP4, tablica rejestracyjna (lap mnie), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, aplikacja eTransporter, tuning wizualny, lpg 75L. Cena: 250000 PLN Do negocjacji. Coś od siebie: Polecam, super furka do E-transa jak i codziennej jazdy. SS’y: https://imgur.com/a/Th5A8Ph
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin