paprysGarage
-
Postów
31 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez paprysGarage
-
Pamietasz?? http://imgur.com/a/wEr5U
-
Kto pamięta?? http://imgur.com/a/wEr5U
- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
Moją pierwszą

-
Prawda.vKamilv musial mi jeszcze pozyczyc 500zl,bo zaczalem rozrywke i akurat dzien pozniej EV xdd
-
Ach....Oxygeny w tych czasach byl najlepszym adminem eVer...Ciagle byly eventy o jakies auta..

-
czerwonek55 & Oxy
-
jestem tam ehh