Skocz do zawartości

Kleszczyk.

Gracz
  • Postów

    22
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Kleszczyk.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nick chwalącego: Kleszczyk. Nick chwalonego: Benis, murzek*999, Zgredzikkk Powód pochwały: Dobrze odegrane RP Opis zdarzenia: Przejęcie poszkodowanego od SAFD po wypadku, dalsza opieka w szpitalu. Data zdarzenia: 06.04.2020r. Dowód w postaci ss'ów lub logów: [2020-04-06 15:09:04] [Output] : * Benis kładzie zestaw do tlenoterapii [2020-04-06 15:09:05] [Output] : * kartovelek. wyciąga zestaw do tlenoterapi, podłącza reduktor du butli [2020-04-06 15:09:15] [Output] : * Benis zakłada poszkodowanemu maseczke na twarz [2020-04-06 15:09:19] [Output] : * kartovelek. ustawia na reduktorez przepływ 25l/min, prowadzi wężyk co maski z rezeruwarem [2020-04-06 15:09:29] [Output] : * kartovelek. odkręca butle i czeka, aż rezeruar się napełn [2020-04-06 15:09:30] [Output] : * Benis podłącza specjalną rurką butlę z maseczką [2020-04-06 15:09:33] [Output] : * rezerwuar napełnił się (kartovelek.) [2020-04-06 15:09:40] [Output] : * Benis ustawia przepływ 10l/min [2020-04-06 15:12:24] [Output] : * Zgredzikkk wyciąga nosze z karetki [2020-04-06 15:12:33] [Output] : Kfiter [446]: Pa tu nosze [2020-04-06 15:12:38] [Output] : kartovelek. [208]: I co w tej urazówce Ci wyszło ? [2020-04-06 15:12:47] [Output] : Zgredzikkk [463]: mamy poważny uraz czaszki [2020-04-06 15:21:44] [Output] : * urzadzenie sie nagrzalo (murzek*999) [2020-04-06 15:21:56] [Output] : * murzek*999 wykonuje badanie [2020-04-06 15:22:02] [Output] : * badanie sie zakonczylo (murzek*999) [2020-04-06 15:22:07] [Output] : Kleszczyk. [129]: Gdzie... Gdzie ja jestem? [2020-04-06 15:22:12] [Output] : * murzek*999 spoglada na ekran [2020-04-06 15:22:13] [Output] : * Kleszczyk. odzyskuje przytomnosc [2020-04-06 15:22:17] [Output] : * murzek*999 mowi do mikrofonu [2020-04-06 15:22:19] [Output] : murzek*999 [468]: spokojnie
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Polecam internet z vectry <3 http://i.imgur.com/F9MgOb4.png

    1. Lukos_8fps
    2. DaszeK

      DaszeK

      Również polecam internet właśnie od tego dostawcy :) #Rekordzik_62k_pingu :)))

    3. Kleszczyk.
  10. To lipa :/ Elo fajnie było z tobą w TSA Trzymaj się.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Przepraszam, już nie aktualne :/
  15. Chodziło mi, że 80 000 to cena całkowita.
  16. Można za 80k i donieść 15k ? Jak coś to pisz na forum.
  17. Jest to interior, jak pisałem wyżej nic nie dodałem oprócz drzwi, które nadają "realizmu"
  18. Z zewnątrz budynek nie jest zmieniony, dodałem jedynie drzwi
  19. Kleszczyk.

    Budynek mieszkalny.

    Witajcie! Dziś chcę wam zaprezentować budynek mieszkalny. Jest on stosunkowo mały, umiejscowiony obok respa San Fierro. Znajdują się w nim 4 mieszkania. Zapraszam do komentowania i dyskusji! (Wszystkie interiory zostały wykonane przeze mnie, do dyspozycji miałem tylko surowe ściany, podłogi, sufity oraz inne obiekty) Zdjęcia klatki schodowej: http://imgur.com/a/UrJqa Zdjęcia mieszkań numer 1 i 2: http://imgur.com/a/cPiWc Zdjęcia mieszkań numer 3 i 4: http://imgur.com/a/gxj0d Ps. Jak widzielibyście taki budynek na serwerze ?
  20. Postanowiłem nieco przerobić tą mapkę, oto efekty. Może wyszło trochę lepiej :
  21. Kleszczyk.

    Scena w San Fierro.

    Witajcie! Pragnę wam zaprezentować scenę mojego autorstwa. Pracowałem nad nią około 4 godziny. Pomysłodawcą był Yaski! Jestem otwarty na pytania i krytykę! Enjoy
  22. Nick chwalonego: Niuniek oraz Jaguarion. Nick chwalącego: damixus54 Powód: Powodem jest szybki przyjazd na miejsce zdarzenia, udzielenie pomocy, dobry kontakt w przypadku nie zrozumienia polecenia, długa i ciekawa akcja. Ogólnie fajnie to wyglądało! Opis zdarzenia: Z racji, że nudziło mi się podczas gry, postanowiłem pobawić się w odegranie RP, spowodowałem wypadek /byłem sprawcą i poszkodowanym/, jak wyżej pisałem panowie dobrze odegrali RP. Godzina i data zdarzenia: Miało to miejsce dziś (tj. 24.10.2016r) od godziny 19:05 do godziny 20:10. Świadek: (nie musi być): Świadkiem był BlueStacks, mógłbym wymieniać więcej. Dowód w postaci ssów: http://imgur.com/a/eM3aT Jest to dowód w postaci kilku screenshotów
  23. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin