Skocz do zawartości

Vort3x.ogf

Gracz
  • Postów

    211
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Vort3x.ogf

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Ale jak to... trzymaj się
  4. Co sądzisz o użytkowniku "Oskiboski"

  5. hej kondu, co tam

    1. kondu32

      kondu32

      Hej, dobrze a tam jak?

    2. Vort3x.ogf

      Vort3x.ogf

      A bardzo dobrze, jakoś leci powolutku

  6. Szanowna Komisjo od Spraw Frakcyjnych! Na czarną listę zostałem wpisany 22.07.2024 jeszcze pod nickiem "Sebix79_Game" z powodu przebywania w ekipie innego serwera będąc we frakcji na owym serwerze. Jestem w stu procentach tego świadomy, że popełniłem wielki błąd i moje zachowanie było na słabym poziomie i nie powinienem takich rzeczy robić. Od momentu umieszczenia mnie na liście, przemyślałem sobie sytuację i nie powinienem tego robić, lecz czasu nie cofnę jedynie, mogę zagwarantować, że to już się nie stanie. Od czasu wcześniejszej mojej apelacji, od której minęło trochę czasu miałem pokazać aktywność serwerową, lecz w tym czasie miałem duże problemy w sprawach prywatnych i nie mogłem wchodzić na serwer, żeby pokazać, że się zmieniłem, lecz mogę zagwarantować, że stary ja już nie powrócę i będę myślał pięć razy, jak coś zrobię, żeby nie popełnić takiego samego błędu. Jedynie mi jest przeprosić administrację i zarząd owej frakcji, w której byłem oraz graczy, którzy widzieli, co robię źle. Myślę, że po takim czasie zrozumiałem swój błąd i znów go nie powtórzę. Z poważaniem Vort3x.ogf...
  7. Szanowna Komisjo Spraw Frakcyjnych, Na czarną listę KSF zostałem wpisany 22.07.2024 z powodu pełnienia znaczącej roli na konkurencyjnym serwerze. Jestem tego świadomy, że moje zachowanie w tamtym czasie było nie odpowiednie, że mogłem podjąć decyzję, żeby pełnić rolę administratora na innym serwerze na platformie MTA, będąc w tym samym czasie tutaj w frakcji/biznesu. Od dłuższego czasu żałuje za moje czyny co zrobiłem i mogę zapewnić, że taka sytuacja się już nie powtórzy, ani podobna sytuacja z mojej strony się już nie wydarzy, również chciałbym bardzo przeprosić całą Komisję Frakcyjną i osoby, które wtedy były z mną gdy to się działo, kiedy nie wiedziałem co robię i robiłem głupie rzeczy. Od jakiegoś czasu też dostaje mniejszą liczną ilość kar, która też może wpływać na moje zachowanie w grze i od tamtego czasu zdołałem zmądrzeć i nie powtarzać takich sytuacji. Z poważaniem Vort3x.ogf.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Obs za obs, oddaje repke.
  10. Wcześniej SAFD Tera PD?

    1. casinoo

      casinoo

      Inny serwer inna frakcja, w czym widzisz problem?

  11. Obs za obs, oddaje repke
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin