Skocz do zawartości

adam420

Gracz
  • Postów

    118
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez adam420

  1. Model: blade V-Max: 195 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 1900 Usterki: - Cena: licka ID: 4623 Kolor: niebieski (rgb od tima ^^) Tuning: roof przedni zderzak up1 hydra licznik cb ogr wykr foto fele Kolor świateł: standardowy SS'y: https://imgur.com/a/oKabf Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: kuziolino jezeli cena mi sie nie spodoba pojazd zostaje u mnie ^^
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. http://mta4life.pl/topic/67710-sw-hotknife-16-up12/?p=588336&do=findComment&comment=588336
  5. Wbijesz na serwer to sie dogadamy Wiecej Nie dz
  6. Model: hotknife V-Max: 185 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 4k prawie Usterki: brak Cena: licka od 200k ID: 21656 chyba Kolor: niebieski Tuning: up1 2 fele Kolor świateł: standard SS'y: dodam pozniej hotknfie jak hotknife xD Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: kuziolino
  7. adam420

    Kupie cos do 200k

    Elegant i stratum odpadaja co do sabre dogadamt sie w grze
  8. No ale widzisz zyjesz i masz czas
  9. Witam oto poradnik jak wyhodowac chmury, a wiec tak, na poczatku trzeba taka chmure skombinowac, najłatwiejszym i dosc tanim sposobem jest dostanie sie na jakis wysoki budynek i normalnie w swiecie wziac ja do sloika, drugim ale dosc drogim sposobem (pozniej nam sie to zwroci) jak zlapac chmure to leciec samolotem i gdy juz ladujemy i jestesmy mniej wiecej na poziomie chmur, wybijamy okno w samolocie i lapiemy jak najwiecej chmur sie da, no i wtedy najprosciej w swiecie dajemy taka chmure do doniczki no i wtedy mozemy chodowac je, wiadomo im wieksza chmura tym drozej ja sprzedamy, takie chmury mozna pozniej zamienic na czas, owy czas jest bardzo oplacalny, im wiecej czasu sprzedajemy tym taniej wychodzi np taka godzina droga jest dlatego taniej wyjdzie nam kupno dnia. Pytacie jak to dziala? No wiec podam przyklad ktos ma np 24h zycia, sprzedajemy mu taki np tydzien i zyje 8dni. Pewnie spytacie jak owe chmury pielegnowac? Wystarczy od czasu do czasu podlewac je tylko nie za duzo bo zrobi wam sie czarna chmura i ta czarna chmura to nie sprzedaje sie za dobrze. A jak z chmury czas zrobic? No to macie chmure i musicie ja z doniczki przesiac na np podworko, i wtedy hodujecie czas Mam nadzieje ze poradnik sie spodobal, dajcie lajki, chwalcie sie ile zarobiliscie na chmurach/czasie ("Poradnik to tylko zarcik, dzial chyba dobry bo to offtopic, o wszystkim i o niczym, przepraszam za bledy pisane na telefonie)
  10. adam420

    Kupie cos do 200k

    Model: - Pojemność silnika: 1.6 + Przebieg: - Stan techniczny pojazdu: naprawiony Cena: do 200k Tuning: obojetnie Inne: - Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: kuziolino
  11. adam420

    Kupie cos do 200k!!!

    Elegant 1.8 up1/2 licznik nieb, fele ogr 6k przeb za 200k
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin