Skocz do zawartości

TheTomson

Gracz
  • Postów

    1 336
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez TheTomson

  1. Tak jak jest dm włączone xd Turismo
  2. To i to dobre xd Gta vs Cs:GO
  3. Pop 1.Kto z adminów na rcona? 2.Jaki gracz na supporta?
  4. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, a w nadchodzącym roku 2016 nowych sił do owocnej pracy : )

  5. TheTomson

    Huntley

    To zamykam @C
  6. Dziękuj normalnie to jakby taki prezent pod choinkę :D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Izorux
    3. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Dlatego rangę dostaniesz 24 grudnia. ;p

    4. Syndykator

      Syndykator

      no widzisz Tomson, mówiłem że na 100 % Ci się uda i jak mówiłem tak się stało :D powodzenia, nie z*eb tego :P

    5. TheTomson

      TheTomson

      Dobrze Syndkator ale wiesz że to mogłeś być Ty gdyby nie ban stary to byś był zamiast mnie pewnie :D

       

    6. Syndykator

      Syndykator

      nie sądzę :D a jak już to razem byśmy się dostali ^^

  7. TheTomson

    Bolek pozdrawia

    Musimy kiedys konwój zrobić serwerowy
  8. Siemanko tak jak w temacie pisze np : krowa i ktoś musi napisać np : Ananas tak wiec lecimy . Smok
  9. Etap 2 za mną teraz tylko modlić się trzeba :D

  10. Nareszcie Doceniony Dziękuje z całego serca <3

    1. DomiiPlay
    2. Kibol1908.

      Kibol1908.

      Przypominam, że to jest pierwszy etap, więc co będzie dalej to się okaże :)

    3. TheTomson

      TheTomson

      Wiem Kibol ale to i tak już sukces że mam okazje na 120 podań jestem w 30 osób przyjętych wiec jestem zadowolony :D

  11. Powodzenia w rekru może wam szczęście dopisze :D

    1. gibipl
    2. Kentez

      Kentez

      ja podanie na 1/2 całej strony napisałem to może;c Próbuje w każdym rekru od samego początku pid 253

    3. uBitek
    4. MikotoCross
    5. Staff.

      Staff.

      Dziena, wzajemnie.

  12. TheTomson

    Zwijam stąd

    Szkoda że odchodzisz mam nadzieje że wrócisz 3maj się ;c
  13. Sulatan z LPG(unikat) full vizu i podswietlany licznik(niebieski) przebieg ok 600km id 7063 cena wozu to około (280-290 k)
  14. Zależy co wolisz ja gram Szamanem Smokiem przyda sie w gildi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin