Skocz do zawartości

TheTomson

Gracz
  • Postów

    1 336
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez TheTomson

  1. No to gramy 80 już Szaman Smok ;P //Jakby ktoś się nie domyślał ktore Jino to jest królestwo Gintama
  2. V1 polecam według mnie bynajmniej mało znany jest Huwei czy jak to sie pisze ale dobry jest. kolega ma i nie narzeka nw jaki model ale wiem że huawei
  3. TheTomson

    Sprzedam Sultana

    Model pojazdu: Sultan Przebieg: 314.6 Cena: Lic 200k KT 265k ID: 7063 Kolor: Niebieski Tuning:Full vizu z LPG (unikat) Kolor świateł: brak SS'y: http://imgur.com/a/fJs3N
  4. FaceTQ. - Jest Spoko,dużo z nim grałem gadałem.Jak dla mnie dobry wybór ogarnia w SAPD i mam nadzieje,że ogarnie Suppa i tego mu życzę Flou - Flou prawilna mordeczka.Jak wyżej idealny wybór Michal5505 - Michał świetny gość.Pomocny można pożartować jak i poważnie pogadać.Dobry wybór Szender - Mało znam szendera ale spoko ziomek tyle ile go znam nie długo ale jak dla mnie spoko. jacka997 - Byliśmy razem w organizacji.Świetny pomocny ogarniety i dobry doradca. Paul_Powelll - Ludzie hejtują go że nie ogar itp.Ja nie znam nie wypowiadam się zobaczymy jak będzie się sprawował później można oceniać Verki - Fajny gościu z SPSA, pogadać sobie idzie. D@rek - Nie długo znam cieżko mi określić ale jak Admini wybrali to znaczy że jednak Dobry Nukill - Nie znam praktycznie=nie wypowiadam się na temat okaże się później jaki będzie BartekZRK - Bartek ziomeczek z SAPD,pomocny,koleżeński miły.Również dobry wybór Jedni twierdza że się nie nadają na supp ale skoro Admini tak wybrali to jednak muszą się nadawać.Moja opinia na ich temat taka. I nie okazujcie "bólu du*y" bo to wcale nie pomaga.Może byłem na liście osób na okres próbny może nie tego nie wiem ale jak byłem to nie okazuje bólu że oni się dostali i że Zbyk nie dał okresu próbnego.Trudno tak jest i tak będzie Zbyka serwer wiec on decyduje kogo chce.Powiem jeszcze że Ci co piszą podania w rekrutacjach niech się nie poddawają ja się nie poddałem i za 2 razem do SAPD się dostałem teraz próbuje się dostać na supporta może dostane się w next rekru a może dopiero za 5 miesięcy.Czas pokaże jak będzie ale nie warto rezygnować próbujcie bo warto. Jeszcze raz serdecznie chce pogratulować nowym supportom i życzyć sukcesów
  5. TheTomson

    X czy Y

    Android CS:GO czy Mta
  6. TheTomson

    X czy Y

    Manana Wiczu czy Oxygeny
  7. Rafał Tylko Kolejorz!! xD 90%
  8. TheTomson

    X czy Y

    Czarna kawa Tricko czy Nalshee
  9. TheTomson

    X czy Y

    Pies Xbox 360 czy PS3
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin