FaceTQ. - Jest Spoko,dużo z nim grałem gadałem.Jak dla mnie dobry wybór ogarnia w SAPD i mam nadzieje,że ogarnie Suppa i tego mu życzę
Flou - Flou prawilna mordeczka.Jak wyżej idealny wybór
Michal5505 - Michał świetny gość.Pomocny można pożartować jak i poważnie pogadać.Dobry wybór
Szender - Mało znam szendera ale spoko ziomek tyle ile go znam nie długo ale jak dla mnie spoko.
jacka997 - Byliśmy razem w organizacji.Świetny pomocny ogarniety i dobry doradca.
Paul_Powelll - Ludzie hejtują go że nie ogar itp.Ja nie znam nie wypowiadam się zobaczymy jak będzie się sprawował później można oceniać
Verki - Fajny gościu z SPSA, pogadać sobie idzie.
D@rek - Nie długo znam cieżko mi określić ale jak Admini wybrali to znaczy że jednak Dobry
Nukill - Nie znam praktycznie=nie wypowiadam się na temat okaże się później jaki będzie
BartekZRK - Bartek ziomeczek z SAPD,pomocny,koleżeński miły.Również dobry wybór
Jedni twierdza że się nie nadają na supp ale skoro Admini tak wybrali to jednak muszą się nadawać.Moja opinia na ich temat taka.
I nie okazujcie "bólu du*y" bo to wcale nie pomaga.Może byłem na liście osób na okres próbny może nie tego nie wiem ale jak byłem to nie okazuje bólu że oni się dostali i że Zbyk nie dał okresu próbnego.Trudno tak jest i tak będzie Zbyka serwer wiec on decyduje kogo chce.Powiem jeszcze że Ci co piszą podania w rekrutacjach niech się nie poddawają ja się nie poddałem i za 2 razem do SAPD się dostałem teraz próbuje się dostać na supporta może dostane się w next rekru a może dopiero za 5 miesięcy.Czas pokaże jak będzie ale nie warto rezygnować próbujcie bo warto.
Jeszcze raz serdecznie chce pogratulować nowym supportom i życzyć sukcesów