Skocz do zawartości

mlody_prezes

Gracz
  • Postów

    34
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez mlody_prezes

  1. ja bym chcial mam 90 godzin na serwerze i 1780 lp

  2. Witam zglaszam sie do rekrutacji SAMD mam ponad 50godz gry i okolo1250lp 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Aza*

      Aza*

      Proszę napisać podanie w tym temacie 

       

    3. mlody_prezes

      mlody_prezes

      to kiedy gdzie mam podjechac i kiedy rekrutacja?

    4. siemaaaa

      siemaaaa

      Musisz podjechać dzisiaj o godzinie 17:30 na szpital w lv 

    5. mlody_prezes

      mlody_prezes

       

      Imię: Kuba

      Wiek: 15

      Login z serwera: kuba12544

      Nick z serwera: kuba12544

       

      PID: 296237

      Identyfikator discord: KUBA#2915

      Czy byłeś/byłaś zatrudniony/a w Służbach Mundurowych na 4Life?: Nie

      Czy byłeś/byłaś już we frakcji SAMD na 4Life?: Nie 

      Ilość godzin na serwerze: 60h

      Posiadasz i umiesz obsługiwać komunikator Mumble?: Tak

      Posiadasz sprawny mikrofon?: Tak

      Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?: Nie

      Coś o sobie: Jestem Kuba mam 15lat chodzę do 8 klasy podstawówki, naukę zamierzam kontynuować na kierunku Mechanik . Bardzo lubię grać w różne gry, nie tylko komputerowe ale też fizyczne takie jak piłka nożna czy siatkówka . Na ogół jestem spokojny i ciężko mnie zdenerwować ale jak chyba każdy czasem jestem leniwy.

    6. mlody_prezes

      mlody_prezes

      obecny serial: 97FCDB4DF1AF119E8084430A13B63594

  3. Czesc jest otwarta rekrutacja do SAPD?
     

  4. pisze z prosba o przydzielenie pojazdu sluzbowego i miejsca pracy w Policji

     

  5. Mam pytanie kiedy bede wpisany do listy SAPD

     

    1. AdekUchiha

      AdekUchiha

      Proszę się skontaktować na serwerze z @zuza.spk lub @bonit. w celu przydzielenia pojazdu służbowego i rozpoczęcia pracy w szeregach policji.

    2. mlody_prezes
  6.  jeszcze mam jedno pytanko kiedy bede wpisany do listy SAPD?
     

     

     

    1. mlody_prezes

      mlody_prezes

      i przydzielenie pojazdu

       

  7. login: kuba12544

    nick: kuba12544

    wiek:15lat

    WItam chcial bym zostac nie wiem jak to ztwierdzic policjantem wiec zglaszam sie na rekrutacje do SAPD gram łącznie 45godzin lubie bardzo motoryzacje jestem spokojnym kierowcą na moim koncie 0 wykroczeń czekam na odpowiedz

    1. bonit.

      bonit.

      Gratuluje, twoje podanie zostało zaakceptowane, zarząd w przeciągu 2-3 dni odezwie się do ciebie w wiadomości prywatnej na forum.

    2. AdekUchiha
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin