Skocz do zawartości

kwazik*

Gracz
  • Postów

    68
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez kwazik*

  1. GZ!

    Tym , którzy dostali się do Police Academy!

     

    @LepiKK +

    @SenX +

    @Gouda_Cheese +

    @pikoj* +

    @Wysmarzony +

    @Jarpi +

    @lilkaczka +

    @xwest* +

    @Wojtus. +

    @saiko +

    @PolakoVskY* +

    @Doki1981 +

    @miszeltraper +

    @Norberto +

    @Lumbago +

    @Leshi +

    @venx +

    @Yaokim +

    @wojtek187 +

    @Kamiak +

    @Zaahain. +

    @xSerrek +

    @Sheeker +

    @Idus* +

    @Draveq

    @Brajanekk +

     

  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Chłopaki i dziewczyny daalej nabijać repke dobra robota dziekuję! xD

    1. M4rcinek

      M4rcinek

      zgrywasz idiote a potem tłumaczysz się, że tylko dla repki. żenada

    2. Mich*

      Mich*

      Wymagasz od akademika znajomości mapy na adepcie, która jest rangą akademicką. Chłopie, dziwisz się?

      Cytat

      Gracz mimo tego, że nie zna topografii wchodzi na służbę

      Tak samo Ty nie znałeś KRD, wchodząc na służbę SARA najwidoczniej, trochę hipokryzja z Twojej strony.

  4. choposzki dobra robota repke nabiliście mi 

     

  5. Vajtuś co to się stało? co zawiodło??

    NAJLEPSZEGO PREZENTERA ZBANOWALI CO TERAZ??

     

  6. Login: synek_09 Nick: kwazik* ID pojazdu: 71782 Na jaki wariant chcesz zmienić: Manana Cabrio Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane):
  7. Login: synek_09 Nick: kwazik* ID pojazdu: 71782 Na jaki wariant chcesz zmienić: Manana Hatchback Cabrio Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane):
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Witam, z tej strony Adept kwazik* z S.A Road Assistance. Wypowiem się w skardze złożonej na mnie przez gracza @XeVi*. Zacznę od tego, porzuciłem lawetę, ponieważ moje łącze internetowe wczoraj było bardzo słabe i wyrzuciło mnie z serwera. Po tym gdy mnie wyrzuciło z serwera już nawet nie chciało mi się z powrotem wracać. Obydwaj Gracze tacy jak @Woczok i @XeVi* podróżowali za mną cały czas, tam gdzie ja pojechałem tam i oni za mną. Mimo upomnienia od Administratora Fepher wykonywali tę czynność dalej. Na tych graczy wysłałem 4 raporty ale to i tak nic nie pomogło. W tym o to nagraniu jest widać gdy ja cofam w tunelu, zrobiłem tak a nie inaczej było zlecenie od gracza do zabrania bulleta, który utrudniał ruch drogowy w tunelu od 2h. Tak mam świadomość, że w tunelach jak i na wiaduktach jest zabronione cofanie, wtedy popełniłem ogromny błąd. Ja jako gracz pełniący czynną służbę nie powinienem poruszać się ciągle lewym pasem ruchu drogowego. (( Lewy pas to nie kółko różańcowe)). Po zjeździe do Las Venturas pilnowałem się prawego pasa do końca odcinka. W tym o to momencie zwoziłem auta od gracza Pavi* do przechowywalni pojazdów i stanąłem na poboczu i zapomniałem zaciągnąć hamulca ręcznego. W tej sytuacji laweta zaczęła się turlać w dół. Więcej nic nie mam do dodania, czekam na decyzję zarządu. Dziękuję, ode mnie to już wszystko, życzę miłego dnia!
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Login: synek_09 Nick: kwazik* ID pojazdu: 71782 Na jaki wariant chcesz zmienić: Manana Hatchback Cabrio Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane):
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. @goroncyamorgus bywaj zdrów a będziesz przyjacielem byka. 3maj sie tam

  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Życzę wam miłego dzionka chopaki i dziewczyny!!B)

    1. spokomichas
    2. ZK.

      ZK.

      tobie tez zycze zgodnego dnia

    3. mikrolud

      mikrolud

      dzień już prawie minął i musze ci podziękować za życzenia <3

  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin