Skocz do zawartości

AroSly

Gracz
  • Postów

    11
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez AroSly

  1. Cześć, mógłbyś sprawdzić moją apelację o unbana ? Ponieważ dostałem bana w 2016r za powód . I nie wiem o co chodzi a bolek nic nie odpisuje :/

  2. Mógłbyś zobaczyć apelację ? Bo nie wiem o co chodzi z banem ;/

  3. Ban z powodem: . Ciekawe dlaczego mam bana ;p

    1. DaszeK

      DaszeK

      Zapewne wbiłeś na serwer i zachowywałeś się jak totalne dno intelektualne wyzywając wszystkich i wszystko bez powodu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin