Skocz do zawartości

DziadekTadek

Gracz
  • Postów

    82
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez DziadekTadek

  1. Ile dopki? W razie w możesz na PM lub dc Viper190
  2. Fajnie już wygląda minimalnie i będzie nowy właściciel
  3. Model: Schafter ID: 116235 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 38.25k Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (VIPER190), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%) i gazolina 75l Coś od siebie: super furmanka na et swoje już u mnie na latała niech inni się na cieszą tą bestią Cena: oferty rozważę też trade SS’y:https://imgur.com/a/x1mqx0p
  4. DziadekTadek

    Lock

    Hymm czm płaczesz? §12a był wspomniany od samego poczstku.
  5. DziadekTadek

    Lock

    Cena: licytacja zacznijmy od 50k §12alicytacja od 50k §12a wykup auta za wylicytowana top ofke będzie w niedzielę po uzgodnieniu godziny. Cena:licytacja od 50k §12a wykup auta za wylicytowana top ofke będzie w niedzielę po uzgodnieniu godziny Cena: super furka min na et swoje już u mnie na latała licytacja od 50k wykup§12a auta za wylicytowana top ofke będzie w niedzielę po uzgodnieniu godziny do zamknięcia. Oferty nie przekonują mnie do sprzedania
  6. Model: cheetach Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: lotto Cena: DO uzgodnienia Dodatki: FT Lub PFT Coś od siebie: szukam cheetacha 2.2 oferty kom lub na PW lub jeszcze DC Viper190
  7. To może ja zacznę 250k na start
  8. DziadekTadek

    Lock

    Przebijam 1.05kk gotówka
  9. DziadekTadek

    lock

    To może na start 950k gotówka
  10. DziadekTadek

    Lock

    Pozwolę sb za cytować twoje słowa. "Za tyle nie kupisz nawet czystego". A ten posiada jeszcze nitro jak wiesz co to jest i do czego służy i ile takie cacko kosztuje hihi. Pozdroooo. Lecimy dalej
  11. Model: schafter KOMBI! Pojemność silnika: 1.6+ Przebieg pojazdu:LOTTO Cena: gotówka place lub trade do dogadania Dodatki: FUP ET I lampę aby miał Coś od siebie: kupię schaftera spoko z vizu ale z fup et i lampa pisać PW albo DC Viper190
  12. Admin napisał do 14.15 twój komentarz dodany 14.16 pozdro
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin