Skocz do zawartości

PLUMBIX

Gracz
  • Postów

    38
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PLUMBIX

  1. Przydały by się bo się akurat premium kończy @superdoni @Szop_a @dodzi77
  2. @superdoni@Szop_a@Pevxl szczęśliwego nowego roku "Chce wziąć udział w pobocznym konkursie" Dziewczyny są jak wino najlepsze 12 letnie w piwnicy
  3. oby się udało bo na autko jakieś by się przydało @Poncho @superdoni
  4. @Szop_Maniek @dodzi77 @Wektor41 plany na wakacje to w lipcu będę zarabiać i chodzić na siłownie a potem się zobaczy
  5. PLUMBIX

    [KONKURS] NA 50K PLN

    @dodzi77 na upy : )
  6. @dodzi77 @superdoni @Wektor41 chajsu by się przydało troche niech moim znajomym też się poszczęści
  7. @Wektor41 @dodzi77 @superdoni trochę pieniędzy by się przydało
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nick : PLUMBIX PID pojazdu:95578 Coś od siebie: skuterkiem fajnie będzie
  10. Model: flash 1.6 ID: 108610 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 2844 (może się zwiększyć) Dodatki: spoiler (1060), progi (1047), wlot -dach (1054), felgi (1079), wydech (1045), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CB butla, lpg 25l Cena: 150k do nego Coś od siebie: bardzo wygodnie się jeździ będzie cały zatankowany i naprawiony SS’y:
  11. Model: flash 1.6 ID: 108610 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 2844 (może się zwiększyć) Dodatki: spoiler (1060), progi (1047), wlot -dach (1054), felgi (1079), wydech (1045), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CB butla, lpg 25l Cena: 150k do nego Coś od siebie: bardzo wygodnie się jeździ będzie cały zatankowany i naprawiony SS’y:jak robię ss to nigdzie mi się niestety nie zapisuje więc nie mogę dać ss'a
  12. [S] flash 1.6 wizu 25L lpg licznik cb radio wykrywacz fotoradarów 150k do nego id 108618
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. najlepszego i żebyście na 4life byli kolejne 4 lata i jeszcze dłużej !
  15. Witam chciałbym wytłumaczyć co się zdarzyło na nagraniu które przysłał gracz o nicku MLODY gdy jechałem oddać ładunek do sf i chciałem zerknąć na mapę to muszę nacisnąć przycisk Fn na klawiaturze lecz przez przypadek nacisnąłem klawisz z znakiem windowsa przez co gra mi się zminimalizowała wróciłem do gry najszybciej jak mogłem lecz nie zauważyłem, że gdy gra mi się zminimalizowała w kogoś uderzyłem dziękuje to wszystko z mojej strony

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin