Nick funkcjonariusza: @s1zu
Data i godzina zdarzenia: 18-19, 08.03.2023.
Pełen opis sytuacji: Witam, dnia 8 marca natchnąłem się na pościg z funkcjonariuszem Marcysia po zatrzymaniu się na poboczu w okolicach koszar Los santos, zacząłem pościg, który trwał niespełna 2-3 minuty po wjechaniu na strefę DM. Myśląc, że ktoś mnie jeszcze goni zjechałem do części lv, po dłuższej chwili postanowiłem wrócić do Los santos. Wjechałem na spawn LS i zauważyłem tam funkcjonariusza HK_Jarecki, który nakazał mi się zatrzymać, postanowiłem wjechać na strefę dm gdzie już nie zobaczyłem funkcjonariuszy i uciekłem na pieszo w stronę doków ls, po 5 minutach postanowiłem wyjść z serwera z powodu minięcia czasu 5 minut. Gdy wszedłem na serwer zostałem wsadzony po pidzie do więzienia. Postanowiłem napisać do funkcjonariusza s1zu i dostałem wiadomość, że wyrzuciło mnie z serwera, nsapiałem jeszcze o logach, które miałem dostarczyć, ale gdy napisałem ,, . '' do funkcjonariusza wyłączył on /PM.
Dowód, który to potwierdza całe zajście:
Ostatni komunikat [2023-03-08 18:52:18] [Output] : * [UWAGA] Funkcjonariusz HK_Jarecki Nakazał Ci się zatrzymać!
Wyjście z serwera << Ven33r. [153]: 18:57:26
Ja. patrickoo zapoznałem się z regulaminem odnośnie skłądania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.