Skocz do zawartości

patricko*

Gracz
  • Postów

    263
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez patricko*

  1. Mananka od mojego taxówkarza lecimy 51
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Spk i tak nikt nie kupi 1.1k
  4. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Magik_4 @kondziolek @VeraX 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @Polixon @Gryczuu 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @Broszko @Lisa_ 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: 5. Najlepszy: Administrator RCON Nominowani: @LuKi16 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Magik_4 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: safd 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @I_Was_There 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4WARS 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @DarkQueen @kondu32 @betssiowca i całe 4wars 11. Najlepszy Lider: Nominowani: 12. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: zakad budowlany 13. Najbogatszy Gracz: (Wszyscy gracze) @KrukoV 14. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): (Wszyscy) @Hirek2 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: nurasek
  5. Witam ponownie, a więc gdy wjechałem na strefę dm nie widziałem nikogo za sobą, lecz gdy biegłem w stronę doków, pisałem na czacie organizacji o transporcie łódki. Żadnego funkcjonariusza nie widziałem za sobą, lecz może był ale 70 widoczności go nie mogło uchwycić. Pozdrawiam i czekam na werdykt.
  6. 240k już czuję zamach dziewuch
  7. Model: sultan Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: byle jaki Cena: do 300k Dodatki: up1 albo cos szybki czy cos Coś od siebie: elo
  8. Nick funkcjonariusza: @s1zu Data i godzina zdarzenia: 18-19, 08.03.2023. Pełen opis sytuacji: Witam, dnia 8 marca natchnąłem się na pościg z funkcjonariuszem Marcysia po zatrzymaniu się na poboczu w okolicach koszar Los santos, zacząłem pościg, który trwał niespełna 2-3 minuty po wjechaniu na strefę DM. Myśląc, że ktoś mnie jeszcze goni zjechałem do części lv, po dłuższej chwili postanowiłem wrócić do Los santos. Wjechałem na spawn LS i zauważyłem tam funkcjonariusza HK_Jarecki, który nakazał mi się zatrzymać, postanowiłem wjechać na strefę dm gdzie już nie zobaczyłem funkcjonariuszy i uciekłem na pieszo w stronę doków ls, po 5 minutach postanowiłem wyjść z serwera z powodu minięcia czasu 5 minut. Gdy wszedłem na serwer zostałem wsadzony po pidzie do więzienia. Postanowiłem napisać do funkcjonariusza s1zu i dostałem wiadomość, że wyrzuciło mnie z serwera, nsapiałem jeszcze o logach, które miałem dostarczyć, ale gdy napisałem ,, . '' do funkcjonariusza wyłączył on /PM. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Ostatni komunikat [2023-03-08 18:52:18] [Output] : * [UWAGA] Funkcjonariusz HK_Jarecki NakazaĹ‚ Ci siÄ™ zatrzymać! Wyjście z serwera << Ven33r. [153]: 18:57:26 Ja. patrickoo zapoznałem się z regulaminem odnośnie skłądania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin