Przyszła pora na Bora. Chciałbym się z wami pożegnać moi mili i pozdrowic kilka osób
@PerPani Za dodanie do najlepszej organizacja i za wydalenie mnie z niej bo ja denerwowalem
@BidoN Za zarabiste odwalanie i bekowe wyzywanie się na mumblu
@AdiJes Za wkurzanie mnie na początku jak się poznalismy sie, i sorki wielki za to wykonfienie cie
@Dziubson Za dawanie powód żeby się polac na mumblu i pamiętaj Nie handluj majątkiem z serwa za PSC XD
@WILUX Za dawanie beki na Mumbaj haha
@Mr_Magulon Tobie dziękuje że w ogóle cos mnie pamiętasz z roku wczesniej jak jeszcze byłeś Prezenterem na radiu
@Brodaty.* Nie mosz psychiki by dac fixa dalej pamiętam. Ogl spoko mordka z ciebie
@BeNiUUU* MC wystarczy z wczoraj i nie sprzedawaj tego sultana spoko je
@LiderR Juz mnie ścigać ni będziesz ani nie wsadzić do więzienia
@LuKeJ Dzięki za to ze mogłem wystąpić w filmiki
@Simple Za odwalanko i wiem ze mnie KC za te mute wtedy
@K4RBON Za odwalanie i ostatni event który organizowalem
@Frixo Tobie dziękuje za zabezpieczenie mi wtedy zlotu/ev na g1 Trzymaj się powodzenia w SAPD
@flex. Mój prywatny taksówkarz Nie przepij tych 2k ;*
@BuchMan Ty to się nie wypowiadaj za denerwowanje mnie na Mumblu xDD
@DaxRell Utrzymaj Warriorsy jak najdłużej
@Jojtek01 spoko mordka nie zapomnę ostatniej jazdy z Percia i Jeszcze jednym suppem ale nie pamiętam jego nazwy
@Danboss.cjcjcjccjcjcjcjccj nie no spoko jesteś te cj to NW czym nie moge usunąć pisze na fonie XD
@KRISU. Zarabista morda spoko supp dobrze ze nie odszedles
@Exu$Biceps Odwalanko
@AcoreQDzieki za prawko XD, ale ogólnie spoko jesteś i tak cie lubię
@Oshei. -
@Oshei*998 Kozak elegy mordko
@RoXinex Żegnaj przyjacielu trzymej ta mese
@Wiktorq Trzymej się w Sara Mordo
@Arturek* Dzięki ze wtedy oddales mi prawko
@Zebra zaslugujesz na rcona bardzo mocno jesteś spoko Zebra Trzymaj się
@Kolikss kojarze nick ale nie pamiętam skąd XD
@kolin2310 tak możesz postać na dachu (wczorajsza audycja haha)
@AmbitnyYT i @Ewcia. Wygralem u was Mananke
@Trapczak Trzymej sie mordko
@Andglad Zapamiętaj moje donejty
@Asn Masz płaczku specjalnie dla ciebie wszedlem na kompa XD Początkowo beka później sprzeczki ale jakbys normalnie wbijał na mumbla i tak byśmy badali AdiJesem tez miałem a się z nim dogadalem przez ostatnie dni
I to chyba tyle więcej mi się pisać nie chce.
Jak chcecie poznać powód odejścia to piszcie mi na PM na forum odpowiem bo tu jeszcze wejde
Jak o kimś zapomnialem sorki dużo was było