Skocz do zawartości

Boro*

Gracz
  • Postów

    88
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Boro*

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. 72900199840864624589.png

    My Love <3

    @PerPani @Simple

    1. .szybki

      .szybki

      Na glebę sprowadzić i Kozak <3

    2. Boro*

      Boro*

      Brakuje 21k do up3 i bydzie na glebie :D<3 Może jeszcze dzisiaj :D 

    3. .szybki

      .szybki

      Moja perelka wygląda tak: N9kxlIM.jpg

    4. Boro*

      Boro*

      <3 ja bede chciał zrobić 2.2 FT  <3

       

    5. PerPani

      PerPani

      A moja Czarnula leży gdzieś rozwalona xd

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Boro*

    Konkurs o 25k :)

    Lubie cie przyjacielu. Thug 4Life jest najlepsze.
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Domek @PerPani <3

    9kbgr5.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. .szybki

      .szybki

      Ale brzydka hunda bleee, a tak to wszystko przejdzie.

    3. Boro*

      Boro*

      Kaj ty tu Honde widzisz?

    4. .szybki
    5. krejzowsky

      krejzowsky

      Ciekawe od kogo go dostała hmmm. 

    6. Boro*

      Boro*

      To nie jest podobne do Hondy tylko do Toyoty ;)

  10. Ponieważ Potrzebuje na lampeczki do Fortuny którą robię z 1.6 na FT FV potem na 2.2. Pozdrawiam ciepkutko
  11. Zapraszam do pisania podań do organizacji Thug4Life <3

  12. Boro*

    Zegnajcie

    Na pisze ci na pw Za rok jak będziesz grol to się zobaczymy i miłego grania życzę
  13. Boro*

    Zegnajcie

    Przyszła pora na Bora. Chciałbym się z wami pożegnać moi mili i pozdrowic kilka osób @PerPani Za dodanie do najlepszej organizacja i za wydalenie mnie z niej bo ja denerwowalem @BidoN Za zarabiste odwalanie i bekowe wyzywanie się na mumblu @AdiJes Za wkurzanie mnie na początku jak się poznalismy sie, i sorki wielki za to wykonfienie cie @Dziubson Za dawanie powód żeby się polac na mumblu i pamiętaj Nie handluj majątkiem z serwa za PSC XD @WILUX Za dawanie beki na Mumbaj haha @Mr_Magulon Tobie dziękuje że w ogóle cos mnie pamiętasz z roku wczesniej jak jeszcze byłeś Prezenterem na radiu @Brodaty.* Nie mosz psychiki by dac fixa dalej pamiętam. Ogl spoko mordka z ciebie @BeNiUUU* MC wystarczy z wczoraj i nie sprzedawaj tego sultana spoko je @LiderR Juz mnie ścigać ni będziesz ani nie wsadzić do więzienia @LuKeJ Dzięki za to ze mogłem wystąpić w filmiki @Simple Za odwalanko i wiem ze mnie KC za te mute wtedy @K4RBON Za odwalanie i ostatni event który organizowalem @Frixo Tobie dziękuje za zabezpieczenie mi wtedy zlotu/ev na g1 Trzymaj się powodzenia w SAPD @flex. Mój prywatny taksówkarz Nie przepij tych 2k ;* @BuchMan Ty to się nie wypowiadaj za denerwowanje mnie na Mumblu xDD @DaxRell Utrzymaj Warriorsy jak najdłużej @Jojtek01 spoko mordka nie zapomnę ostatniej jazdy z Percia i Jeszcze jednym suppem ale nie pamiętam jego nazwy @Danboss.cjcjcjccjcjcjcjccj nie no spoko jesteś te cj to NW czym nie moge usunąć pisze na fonie XD @KRISU. Zarabista morda spoko supp dobrze ze nie odszedles @Exu$Biceps Odwalanko @AcoreQDzieki za prawko XD, ale ogólnie spoko jesteś i tak cie lubię @Oshei. - @Oshei*998 Kozak elegy mordko @RoXinex Żegnaj przyjacielu trzymej ta mese @Wiktorq Trzymej się w Sara Mordo @Arturek* Dzięki ze wtedy oddales mi prawko @Zebra zaslugujesz na rcona bardzo mocno jesteś spoko Zebra Trzymaj się @Kolikss kojarze nick ale nie pamiętam skąd XD @kolin2310 tak możesz postać na dachu (wczorajsza audycja haha) @AmbitnyYT i @Ewcia. Wygralem u was Mananke @Trapczak Trzymej sie mordko @Andglad Zapamiętaj moje donejty @Asn Masz płaczku specjalnie dla ciebie wszedlem na kompa XD Początkowo beka później sprzeczki ale jakbys normalnie wbijał na mumbla i tak byśmy badali AdiJesem tez miałem a się z nim dogadalem przez ostatnie dni I to chyba tyle więcej mi się pisać nie chce. Jak chcecie poznać powód odejścia to piszcie mi na PM na forum odpowiem bo tu jeszcze wejde Jak o kimś zapomnialem sorki dużo was było
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin