Skocz do zawartości

Ad1*

Gracz
  • Postów

    70
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Ad1*

  1. @drejk* @HoolyWheel*izi many
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Coraz lepsze oferty ale to jeszcze nie to
  5. za 2 razy tyle ci sprzedam
  6. Jeżeli chodzi o wymianę to tylko za Schaftera inaczej tylko gotówka
  7. To żadna oferta,dalej
  8. Strasznie mało, dalej
  9. Model: Vincent STD ID: 107486 Pojemność silnika: 2000cm3 Przebieg pojazdu: 19874.6km Dodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1073), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (o0m 50o), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%) Cena: OFFY/EW. Wymiana za Schaftera pod ET Coś od siebie: Klasyczek SS’y: Kilka zdjęć (kliknij)
  10. Login: Kwiatek420 Nick: Ad1* ID pojazdu: 107486 Na jaki wariant chcesz zmienić: Sedan Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane): https://imgur.com/a/7HzBnix
  11. Ad1*

    Seasparrow

    @lock Sprzedane
  12. Ad1*

    Seasparrow

    Robi się coraz ciekawiej, ale już proponowano mi w wiadomości 210k
  13. Ad1*

    Seasparrow

    Dobry początek
  14. Ad1*

    Seasparrow

    Model: Seasparrow ID: 140545 Pojemność silnika: 1.6 dm3 Przebieg pojazdu: ~1890km Dodatki: Cena: Poglądowo / Gdy cena będzie zadowalająca to oddam w dobre ręce Coś od siebie: Fajny, mały, zwinny helikopterek godny polecenia SS’y: (kliknij)
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Godna polecenia na weselach!!
  17. Ad1*

    Ślub Desterka i xMimis

    Hej wesele hej wesele...
  18. @kower. @drejk* @HoolyWheel*
  19. Przynajmniej już nie musisz udawać poważnego;D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Skipper*

      Skipper*

      szczerze? giga mocne, widzę, że kogoś tutaj zapiekło, że się nie dostał i nie może grać :) :DDD

    3. Ad1*

      Ad1*

      Mnie ucieszył tylko fakt że cię wykreślili;)

    4. slodka_julka

      slodka_julka

      tt barco mnie to podnieca ze jusz n ma suport

    5. bleood

      bleood

      Xd t skil z permem bma Xd i jesce nie suport @slodka_julka esa z cb bambiku Xd!!

    6. slodka_julka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin