Skocz do zawartości

Ad1*

Gracz
  • Postów

    70
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Ad1*

  1. Witajcie! Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji! - Pierwsze losowanie odbędzie się o 20:10, gdzie 3 osoby otrzymają po 500 zł na głowę. - Następne losowania będą odbywać się co 10 minut, czyli o 20:20, 20:30 itd. I tak aż do godziny 21:00. - O 21:00 rozpoczyna się ocenianie pojazdów. Bądźcie gotowi na emocjonującą zabawę! Chcesz zobaczyć, kto ma najfajniejsze auto? Przygotuj się na emocjonującą zabawę! Zasady są proste: - Wskakujemy! Decydujesz, które auto odpada, wskakując na nie. - Najwięcej osób = odpadnięcie! Pojazd z największą ilością osób na pokładzie odpada i jedzie na drugą stronę. - Powtarzamy! Powtarzamy proces wskakiwania i odpadania do momentu, aż zostaną tylko 3 ostatnie pojazdy. - Wybór 3. miejsca! Gdy zostaną 3 auta, wskakujemy na pojazdy, aby wybrać, które zajmie 3. miejsce. - Wybór 2. miejsca! Następnie wskakujemy ponownie, aby wybrać 2. miejsce. - Zwycięzca! Po tym wszystkim wiemy, kto zajmuje 1. miejsce! Pamiętaj: To zabawa! Niech będzie fair play i niech wygra najlepszy! Audycję będzie prowadził @Desterek
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Login: Kwiatek420 Nick: Ad1*|APD| ID pojazdu: 131046 Na jaki wariant chcesz zmienić: Sedan Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane): https://imgur.com/a/8WghtOJ
  4. Z mojej nie wszystko. Po podliczeniu mandatu napisałem ci też "jasno" co wybieram po tym jak nie zrozumiałeś że wam nie dam fury dotknąć, więc w czym ty miałeś problem żeby chwile poczekać i drugi mandat podliczyć a furę zatopić tak jak to miało wyglądać
  5. Jeszcze reka reke myje w tym SAPD się smiejcie ważne że dupki góra ma czystą
  6. Nick funkcjonariusza: rogis Data i godzina zdarzenia: około [2024-08-08 14:36:04] Pełen opis sytuacji: Spytał się mnie czy wyciągam pojazd czy 2x minuty odpisałem "[2024-08-08 14:36:08] [Output] : Ad1*|APD| [102]: wyciagam [2024-08-08 14:36:12] [Output] : Ad1*|APD| [102]: nie dam wam go dotknac nawet" I nie ciężko się domyślić że skoro napisałem że nie dam im go dotknąć to fura zostaje w wodzie i niech go nie ruszają i na logike wybieram 2x minuty, potem po podliczeniu mandatu dostałem informację że pojazd znajdzie się na PP za 5k odpisałem: Nie wiem czy wy wybieracie takie osoby którym ciężko się samemu domyślać i im trzeba wprost pisać czy oni już tacy są, bo nawet miał czas na podlicznie mandatu na nowo jak to robią po potrzebie wypłaceniu pieniędzy chociażby z konta organizacji i nie mają z tym problemu a gdy nie było jasności chciał zrobić na złość tylko po to żeby mógł sobie wsadzić pojazd za 5K na pp a nie za 100pln. Potem jeszcze wyraźnie pisałem że chcę 2x minuty I POJAZDEM JA SAM SIĘ ZAJMĘ A NIE Z WASZĄ POMOCĄ. Dowód, który to potwierdza całe zajście: logi jeszcze tutaj niżej:
  7. Coś od siebie: Zbieram oferty fajnych nie ciasnych baz pod Organizację.
  8. Może sie na event załapie
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Ad1*

    Savanna 1.6

    Zdecydowanie za mało
  11. Ad1*

    Savanna 1.6

    Model: Savanna ID: 110015 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu:1770km Dodatki: hydraulika, felgi (1098), aplikacja eTransporter Cena: 235k do negocjacji Coś od siebie: Zapraszam pewnych klientów SS’y: https://imgur.com/gxTggt2
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin