Nick: Grabi. @KrysPLYT
Rodzaj pracy: Logo
Wymiary: Adekwatne na forum (mogą być 800x500)
Tematyka: Motoryzacja, Zloty motoryzacyjne(mogą być z GTA )
Dodatkowe informację: Chciałbym otworzyć przetarg na logo . Chciałbym aby na logo znajdował się napis: 4life Motor Show lub 4L Motor Show. Kolorystyke pozostawiam wam zaskoczcie nas . Temat : Zloty motoryzacyjne najlepiej z GTA lecz nie jest to konieczność . (Jak ja to widze? Fajny napis na środku a w tle dwa rzędy aut taka sugestia :3 )
Sposób wynagrodzenia: Jeśli jakieś logo nam się spodoba i je wybierzemy napiszemy do was i dogadamy sie co do ceny .