Skocz do zawartości

ChiefKeefSossa022

Gracz
  • Postów

    11
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez ChiefKeefSossa022

  1. heja szejker lubie cie mordeczko ;D

  2. zapraszam cie na warszawskie bielany na wspolne wciaganie kokainy 

  3. a ci dalej wyswietlaja moj profil jakbym celebryta jakims byl xd63pl

  4. moze bedzie najlepsza reputacja danego dnia jak u mn, 3mam kciuki

  5. Nie no przesada dobrego chłopaka bidona do bana tak wysłać bez wyjaśnień pdw widzimy się na Bielanach 

  6. Nwm kim jesteś ale wydajesz się takim sztywniusim giteczkiem pozdro 

  7. Dokładnie 3 lata temu się zarejestrowałem pozdro 

  8. Nasz kolega zmk powiedział że wejdzie na 4life dopiero jak mu zejdzie skurka 

    to sb poczekamy widzowie 

  9. Widzowie dostałem bana na miesiąc na forum ale już jestem wróciłem lepszy bo z prawkiem i furką a wy dalej farmicie na wymarzonego Elegy xdd pozdro 

  10. Też trzeba mieć jaja by od rcon mafii telefon o 2 w nocy odebrać 

  11. Łukaszu co to za telefony o 2 w nocy z zastrzeżonego 

    1. LuKi16

      LuKi16

      Sorry, ale musiałbym Cię znać choć w 1% i  aż takim fanem Twoim nie jestem by mieć Twój numer, niestety pomyłka

    2. ChiefKeefSossa022

      ChiefKeefSossa022

      Taaa jak mi wytłumaczysz to że podawałem numer telefonu przy rejestracji na serwer parę lat temu a 3 minuty po moim wpisie dzwoni jakiś chłop z modulatorem 

    3. LuKi16

      LuKi16

      Stary, nawet nie wiem kim jesteś, a myślisz, że bym do Ciebie miał wydzwaniać xD 

  12. Łukaszku ja to cię lubię ty to masz olej w głowie 

    1. LuKi16
    2. ChiefKeefSossa022

      ChiefKeefSossa022

      A wiesz co misiek tak też czasem się zdarza 

  13. Ten serwer dostał to na co zasłużył 

  14. Najpierw kinder mafia teraz cejot mafia chyba też dołożę swoją cegiełkę do tego haha

    1. AdekUchiha

      AdekUchiha

      jak to ten sam kanał xD

  15. Mam na sprzedaż g*d i v*r piszcie pv Pozdro dla kumatych kindermaffia 

     

  16. Nwm totalnie mordzia kim jesteś ale jakbym ja dostał perma na 4life to bym zaczął jakąś hustlere albo chociaż trawę podotykac outside a ty piszesz apelacje

    1. japuszko12
    2. ChiefKeefSossa022

      ChiefKeefSossa022

      Nie no ja sam dostałem bana BMA na 999 dni raz i odczekałem xddd stare piękne czasy 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin