-
Postów
11 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez ChiefKeefSossa022
-
wstyd mi za moj rocznik dzieki adracz
-
moze bedzie najlepsza reputacja danego dnia jak u mn, 3mam kciuki
-
Nie no przesada dobrego chłopaka bidona do bana tak wysłać bez wyjaśnień pdw widzimy się na Bielanach
-
Nasz kolega zmk powiedział że wejdzie na 4life dopiero jak mu zejdzie skurka
to sb poczekamy widzowie
-
Widzowie dostałem bana na miesiąc na forum ale już jestem wróciłem lepszy bo z prawkiem i furką a wy dalej farmicie na wymarzonego Elegy xdd pozdro
-
Łukaszu co to za telefony o 2 w nocy z zastrzeżonego
-
Łukaszku ja to cię lubię ty to masz olej w głowie
-
Nwm totalnie mordzia kim jesteś ale jakbym ja dostał perma na 4life to bym zaczął jakąś hustlere albo chociaż trawę podotykac outside a ty piszesz apelacje