Skocz do zawartości

ChiefKeefSossa022

Gracz
  • Postów

    11
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez ChiefKeefSossa022

  1. Nie ma to jak dobry warszawski chrzanik 

  2. Księga ulicy mówi jasno

    kto kinder mafie hejtuje

    temu się komputer zepsuje 

    1. RobertKubica_

      RobertKubica_

      ale to wy siedzicie na permach ;D 

    2. ChiefKeefSossa022

      ChiefKeefSossa022

      Ja perma nie mam tylko kabla do laptopa dlatego na serwer nie wejdę XDD

    3. Luzio098

      Luzio098

      jeszcze mi się nie zepsuł

       

  3. Siedzą łby jeden z drugim dekadę na serwerze i mnie o metodę pytają XDD

    1. RobertKubica_

      RobertKubica_

      ale to ty dzwonisz  ;D piszesz jakieś swoje wypociny na tym forum i myślisz ze jesteś fajny 

    2. ChiefKeefSossa022
  4. Wtb zasilacz do laptopa marki Dell bo kurvva inaczej tego złomu nie odpalę by na 4life wejść 

    1. ChiefKeefSossa022

      ChiefKeefSossa022

      Kupię na terenie wwa place w dolarach 

    2. santi.

      santi.

      @Sheeker ja myślę że ty masz dobry zasilacz dla kolegi 

    3. ChiefKeefSossa022

      ChiefKeefSossa022

      Panie admin dawaj ten kabel  

  5. 20 lat macie i na du**e siedzicie grając w grę onligne xddd

    1. goroncydamus

      goroncydamus

      Wtb zasilacz do laptopa marki Dell bo kurvva inaczej tego złomu nie odpalę by na 4life wejść 

  6. Wasza hustlerka to 4life. Ddd

  7. Po co zbierać na auto w grze jak można sobie kupić irl 

  8. Daje metody jak robić hustlerke w Polsce piszcie pv

  9. Mów mi Pan pomorzaku xddd

    1. WaszPan

      WaszPan

      Ohh tak daddy mów mi tak 

    2. ChiefKeefSossa022

      ChiefKeefSossa022

      Xddd bolcuj stolca młody 

    3. WaszPan

      WaszPan

      Dobry żarcik kosmonaucik 

  10. Wtb Euros 

    wts jakieś auto szybkie byle nie Toyota prius Xdd

    1. ChiefKeefSossa022

      ChiefKeefSossa022

      Wts euros wtb auto pomyliłem się 

  11. Każdemu nowemu graczowi kupuje Perka na start xddddd

  12. Ciebie coś boli z tym ostatnia wizyta 25 listopada

    gdzie moje życzenia na 19 uro przyrodzeniu spocony

    dawaj bidon ognia palimy bongo u cb na chacie dawaj wszystko co masz robimy ci hasz komorę na piętrze w bloku 

    1. ChiefKeefSossa022

      ChiefKeefSossa022

      Dawaj wbijamy na 4laga i pomagamy nowym graczom perki in kupujemy xdddd

  13. Piotrulo misiulo poleciał z przekazem xddd

  14. Chyba wrócę na 4life

    1. santi.
    2. ChiefKeefSossa022

      ChiefKeefSossa022

      A co czytać nie umiesz społeczniaku 

    3. ChiefKeefSossa022
    4. santi.

      santi.

      nie no tak się pytam, bo zastanawia mnie to że ty tu ledwo zacząłeś grać a już "powrót" robisz  "Xdddd" tak ogólnie zna cię ktoś?

    5. ChiefKeefSossa022

      ChiefKeefSossa022

      Bidon i zbbyk i tyle wystarczy 

  15. ale z ciebie pindol po 5 latach przyjazni sie odwracadz do mnie plecami i zlewasz mojom lałórkę

    1. BidoN
    2. BidoN
    3. ChiefKeefSossa022

      ChiefKeefSossa022

      bubr ale buszek

      jest lepszy jak cos to mordo bmwwwa on 24/7 pisz

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin