Skocz do zawartości

marsjanin2

Gracz
  • Postów

    12
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

O marsjanin2

W świecie gry

  • ID konta gracza 304430
  • Nick marsjanin2
  • Data rejestracji 2022-06-04 14:18:59
  • Ostatnio widziany 2025-11-02 20:47:47
  • Łączny czas gry 434 godz. 04 min.
  • Respekt
    0
    Life Points
    11492
    Punkty karne
    216

Ostatnie wizyty

440 wyświetleń profilu

Osiągnięcia marsjanin2

Nowicjusz

Nowicjusz (1/4)

5

Reputacja

  1. Model: intruder ID: 79227 Pojemność silnika: 1,6 Przebieg pojazdu: 85721km Dodatki:brak Cena: oferty Coś od siebie: jezdzi skreca hamuje spoko na donice SS’y:
  2. Treść wątku: problem z enb Login: Marsjanin2 Opis problemu: sprawa jest taka że po resecie pc gdy pobrałem mta i gta sa[crack] chciałem dodać sobie enb , wrzucałem wszystko tak jak powinno być [ponieważ przed resetem miałem i mi działało] , gdy już wrzuciłem sobie enb do folderu gta sa to nie mogę wejść w mta wyskakuje błąd że gra nie uruchomiła sie prawidłowo czy coś takiego i po kliknięciu uruchom mimo to mta się wyłącza i tak w kółko, testowałem z różnymi enb i nic, robiłem downgrade gta sa nic nie pomaga wie ktoś może w czym problem. Miejsce występowania problemu: mta Zrzuty ekranu (opcjonalnie):
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin