Skocz do zawartości

bleood

Gracz
  • Postów

    148
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez bleood

  1. witam co robiles z kolega po prawo? macanie po jajach?

    1. MonDy187

      MonDy187

      rzeczy niedostepne na 4life

  2. Witm Myślę, że na ssie który dałeś niżej nie wystaje ona znacznie a prawie wogóle. Dodam, że była znacznie w powietrzu co jeszcze bardziej ułatwiało przejazd. W mojej opinii dało się jak najbardziej przejechać. Patrząc również, że jest to strefa BEZPRAWIA i bez problemu można jeździć pod prąd. Lecz wydaje mi się, że i tak dało się bez problemu przejechać nie dotykając nawet koła gammy w powietrzu. Tak, oraz chciałbym przeprosić za błąd w skardze gdyż cheetah pomylił mi się z gamma. Więc teraz chciałbym zobaczyć co ma do powiedzenia na ten temat Zarząd, pozdrawiam
  3. Nick funkcjonariusza: @Wr77zeR* Data i godzina zdarzenia: 2025-07-18 ok. 18 Pełen opis sytuacji: Witam pisze tę skargę gdyż wydaje mi się to wręcz komiczne. A więc tak. Było czyszczenie dm i moje 2 auta zostały zabrane na parking policyjny. Całą akcją dowodził @Wr77zeR* dlatego do niego kieruję tę skargę. Zacznijmy od gammy... << Wr77zeR* [267]: wystawała z chodnika na droge i blokowała przejazd Racja, wystawała w powietrzu 1 kołem, ale no dobra... blokuje to blokuje, lecz faktem jest to, że nie da się i tak tamtędy przejechać gdyż jest tam barierka. Więc nie wiem o jakim przejeździe tutaj mówimy. Dobrze. A więc teraz cheetah. Powiem tak, nie wiem jak dużym autem musiałbyś jechać żeby się nie zmieścić. Lecz powód wstawienia to "pojazd pozostawiony na terenie bazy frakcji" Baza frakcji w kanałach na dm? Ciekawe... << Wr77zeR* [267]: stal na srodku kanałów, wiec utrudniał przejazd Gdzie na środku? Nawet na ssie widać, że stoi z boku. Dobrze, a więc tyle ode mnie. ✔ Otrzymałeś/aś 2500.00 PLN od gracza Robsonek. Za gamme oddano mi pieniądze, lecz nie wiem co z cheetahem. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/vpUHUEI https://imgur.com/a/y3sKB73 https://imgur.com/a/mLCKO2o Ja, marekbojuwkarz zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  4. witm bracie szkodniku !! trzymaj sie tam za kratami t

  5. @slodka_julka @liczetenhajs
  6. bleood

    free morgus... !!! tak jakbym zgadl czy znajda powod i znalezli !! pdw !!

  7. wraz z @lisu.dakar pozdrawiamy z ukrainy !! pozdro !!

    1. kondziolek

      kondziolek

      przyjechałeś do lisa na ukraine?

    2. bleood

      bleood

      tak dokladnie na front

  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. i co? hejterze.
    << Wengosznadupcacz [190]: pajac
    myslisz ze jak mi tak napiszesz to jestes lepszy? 
    #stophejtuwinternecie

  10. t witm t rozumiem bycie szkodnikiem... mnie tak tez nazawano kurna... t trzymaj sie tam t

    1. wolnyE38Limuzyniarz

      wolnyE38Limuzyniarz

      trzymom trzymom jak uda sie wróce za miesiąc..... i bedzie o tak o...

    2. bleood

      bleood

      t witm t pozdrawiam t 

  11. bleood

    t witm t

    t witm t przyszedlem sei przywitac witm t @slodka_julka
  12. t witam na serwis znuw t witam

    1. Patrykkk222

      Patrykkk222

      Witam po półtora roku przerwy 

  13. seima gramy roblos?

  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin