Nick funkcjonariusza: @Wr77zeR*
Data i godzina zdarzenia: 2025-07-18 ok. 18
Pełen opis sytuacji: Witam pisze tę skargę gdyż wydaje mi się to wręcz komiczne. A więc tak.
Było czyszczenie dm i moje 2 auta zostały zabrane na parking policyjny. Całą akcją dowodził @Wr77zeR* dlatego do niego kieruję tę skargę.
Zacznijmy od gammy...
<< Wr77zeR* [267]: wystawała z chodnika na droge i blokowała przejazd
Racja, wystawała w powietrzu 1 kołem, ale no dobra... blokuje to blokuje, lecz faktem jest to, że nie da się i tak tamtędy przejechać gdyż jest tam barierka. Więc nie wiem o jakim przejeździe tutaj mówimy.
Dobrze. A więc teraz cheetah.
Powiem tak, nie wiem jak dużym autem musiałbyś jechać żeby się nie zmieścić. Lecz powód wstawienia to "pojazd pozostawiony na terenie bazy frakcji" Baza frakcji w kanałach na dm? Ciekawe...
<< Wr77zeR* [267]: stal na srodku kanałów, wiec utrudniał przejazd
Gdzie na środku? Nawet na ssie widać, że stoi z boku.
Dobrze, a więc tyle ode mnie.
✔ Otrzymałeś/aś 2500.00 PLN od gracza Robsonek. Za gamme oddano mi pieniądze, lecz nie wiem co z cheetahem.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/vpUHUEI
https://imgur.com/a/y3sKB73
https://imgur.com/a/mLCKO2o
Ja, marekbojuwkarz zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.