Skocz do zawartości

kubuceq

Gracz
  • Postów

    239
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez kubuceq

  1. ty chyba spadłeś nie powiem skąd xD, 190 w salonie tak dla twojej wiadomości
  2. 13k i zmienia właściciela
  3. Model: Premier Electric ID: 82039 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 1k Dodatki: Licznik, Felgi, Ogranicznik, CB Radio Cena: Offy od 150k Coś od siebie: Kozak fura 180 vmax SS’y: Model: Perennial ID: 27383 Pojemność silnika: 21.6 Przebieg pojazdu: 91k Dodatki: Felgi, Halogeny Cena: Offy od 10k Coś od siebie: Fajne perrari w sedanie SS’y:
  4. Dobra poczekajmy na wypowiedź kogoś kto zajmuje się skargami. Ja rozumiem co zrobiłem, ale wytłumaczyłem Ci że nie było to celowe tylko przez stracenie kontroli nad pojazdem i przez fpsy. Według mnie powinieneś wziąć gotówkę za naprawę i odjechać a nie robić cyrk, peace
  5. Dobra, po pierwsze gra to nie jest prawdziwe życie i w prawdziwym życiu nie ma się lagów. Po drugie twierdzisz, że jechałem braworuwo a jedyne co zrobiłem to straciłem kontrolę nad pojazdem przez wyboje i próbowałem to opanować. Po trzecie nie wiem co dokładnie mogło mieć wpływ tak czy siak moja gra była spowolniona do 20fps, być może była to giełda albo kwestia filmiku w fullhd na yt w tle który spowalniał mi grę. Po czwarte wiem, że pod górkę się nie wyprzedza, ponieważ sam jestem we frakcji i znam podstawowe zasady KRD, więc nie wiem dlaczego sobie ubzdurałeś że kogoś wyprzedzałem, jechałem normalnie tyle że przez twarde zawieszenie w deluxo wywaliło mnie pod prąd. Powinieneś wziąć ode mnie gotówkę za naprawę skoro od razu się zatrzymałem podałem powód dlaczego doszło do kolizji i sprawa powinna się zakończyć, a ty próbujesz mi coś mówić o prawdziwym życiu, wróć na ziemię panie oskarżony.
  6. Nick funkcjonariusza: .Mich4U Data i godzina zdarzenia: 04.05.2021 ok. 13:15 Pełen opis sytuacji: Sytuacja wyglądała tak, że jechałem swoim Deluxo z graczem @The1nySajmex do LV. Przejeżdżałem przez Easter Tunnel, po czym straciłem kontrolę nad pojazdem gdyż Deluxo ma sztywne zawieszenie i mocno je podbija na wybojach. Z naprzeciwka jechał oskrżony i los tak chciał, że doszło do kolizji z nim. Sytuację opanowałbym gdyby nie to, że podczas gdy straciłem panowanie miałem około 20 fps w grze przez odpalone YT w tle i przez giełdę SF obok. Tak czy siak moja gra chodziła zbyt wolno abym mógł zareagować i zjechać na swój pas. Kiedy doszło do zderzenia w trybie natychmiastowym zatrzymałem się i cofnąłem aby zapłacić. Pan oskarżony jednak nie wykazał się wyrozumiałością i zatrzymał mnie do kontroli oraz wystawił mi mandat za moje wykroczenia (jazda pod prąd oraz spowodowanie kolizji, chciał jeszcze za rzekome przekroczenie prędkości na które nie miał jakichkolwiek dowodów więc uchylił mi to z mandatu). Moim zdaniem funkcjonariusz powinien być bardziej wyrozumiały, a nie obwiniać kogoś za coś czego nie miał nawet zamiaru zrobić. Nie dość, że nawet nie wiedziałem że oskarżony mi wyjedzie gdyż jechałem pod górkę i nie widziałem co jedzie, a tym bardziej po co miałbym to robić specjalnie skoro jechałem do LV zawieźć kolegę. Dowód, który to potwierdza całe zajście:
  7. Model: Perennial ID: 27383 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 90k Dodatki: Czysty Cena: Oferty na dole Coś od siebie: Kozak peras, rzadko w sedanie spotykany SS’y:
  8. kubuceq

    sold

    offa 500k na serwerze
  9. kubuceq

    sold

    Model: Deluxo ID: 43304 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 5k Dodatki: UP1/3/4(4x4 stałe), LPG50, Kluczyk, Ogranicznik, CB Radio, Licznik (███), Cena: 560 do nego Coś od siebie: Piękna fura 250 vmax równo, mogę zamienić za coś ciekawego ewentualnie SS’y:
  10. kubuceq

    LOCK

    Model: CheetahPojemność silnika: 1.6Przebieg pojazdu: ObojętnieCena: Najlepiej do 520kDodatki: Może być czysty, ewentualnie z tuningiem, jak masz to się dogadamy!Coś od siebie: kupie wypasa takiego
  11. kubuceq

    SOLD

    SOLD
  12. kubuceq

    SOLD

    455 po demoncie up2?
  13. kubuceq

    SOLD

    420 fajna liczba, ale to dalej nie to ;d
  14. kubuceq

    SOLD

    Dobry start, ale 2.2 za tyle nie oddam ;p
  15. kubuceq

    SOLD

    Model: ZionID: 53535Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 4.kDodatki: UP1/2, Licznik, Kluczyk, Offroady czarne, Ogranicznik, CB RadioCena: 420k na startCoś od siebie: Super furka, kozak prowadzenie, 225 vmax, fajne id, auto niemal czyste więc idealne pod projekt, mogę zamienić za cheetaha czystego lub z tune + moja dopaSS’y:
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. kubuceq

    Garaż na Doherty!

    Nazwa nieruchomości: GarazID nieruchomości: 238Cena za dobę: 240PLNLokalizacja: San Fierro, DohertyCena: Offki od 1k.SS’y: na doleCoś od siebie: Spoko garaż na 2 auta z bramą na hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin