Dobra poczekajmy na wypowiedź kogoś kto zajmuje się skargami. Ja rozumiem co zrobiłem, ale wytłumaczyłem Ci że nie było to celowe tylko przez stracenie kontroli nad pojazdem i przez fpsy. Według mnie powinieneś wziąć gotówkę za naprawę i odjechać a nie robić cyrk, peace
Dobra, po pierwsze gra to nie jest prawdziwe życie i w prawdziwym życiu nie ma się lagów. Po drugie twierdzisz, że jechałem braworuwo a jedyne co zrobiłem to straciłem kontrolę nad pojazdem przez wyboje i próbowałem to opanować. Po trzecie nie wiem co dokładnie mogło mieć wpływ tak czy siak moja gra była spowolniona do 20fps, być może była to giełda albo kwestia filmiku w fullhd na yt w tle który spowalniał mi grę. Po czwarte wiem, że pod górkę się nie wyprzedza, ponieważ sam jestem we frakcji i znam podstawowe zasady KRD, więc nie wiem dlaczego sobie ubzdurałeś że kogoś wyprzedzałem, jechałem normalnie tyle że przez twarde zawieszenie w deluxo wywaliło mnie pod prąd. Powinieneś wziąć ode mnie gotówkę za naprawę skoro od razu się zatrzymałem podałem powód dlaczego doszło do kolizji i sprawa powinna się zakończyć, a ty próbujesz mi coś mówić o prawdziwym życiu, wróć na ziemię panie oskarżony.
Nick funkcjonariusza: .Mich4U
Data i godzina zdarzenia: 04.05.2021 ok. 13:15
Pełen opis sytuacji: Sytuacja wyglądała tak, że jechałem swoim Deluxo z graczem @The1nySajmex do LV. Przejeżdżałem przez Easter Tunnel, po czym straciłem kontrolę nad pojazdem gdyż Deluxo ma sztywne zawieszenie i mocno je podbija na wybojach. Z naprzeciwka jechał oskrżony i los tak chciał, że doszło do kolizji z nim. Sytuację opanowałbym gdyby nie to, że podczas gdy straciłem panowanie miałem około 20 fps w grze przez odpalone YT w tle i przez giełdę SF obok. Tak czy siak moja gra chodziła zbyt wolno abym mógł zareagować i zjechać na swój pas. Kiedy doszło do zderzenia w trybie natychmiastowym zatrzymałem się i cofnąłem aby zapłacić. Pan oskarżony jednak nie wykazał się wyrozumiałością i zatrzymał mnie do kontroli oraz wystawił mi mandat za moje wykroczenia (jazda pod prąd oraz spowodowanie kolizji, chciał jeszcze za rzekome przekroczenie prędkości na które nie miał jakichkolwiek dowodów więc uchylił mi to z mandatu). Moim zdaniem funkcjonariusz powinien być bardziej wyrozumiały, a nie obwiniać kogoś za coś czego nie miał nawet zamiaru zrobić. Nie dość, że nawet nie wiedziałem że oskarżony mi wyjedzie gdyż jechałem pod górkę i nie widziałem co jedzie, a tym bardziej po co miałbym to robić specjalnie skoro jechałem do LV zawieźć kolegę.
Dowód, który to potwierdza całe zajście:
Model: CheetahPojemność silnika: 1.6Przebieg pojazdu: ObojętnieCena: Najlepiej do 520kDodatki: Może być czysty, ewentualnie z tuningiem, jak masz to się dogadamy!Coś od siebie: kupie wypasa takiego
Model: ZionID: 53535Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 4.kDodatki: UP1/2, Licznik, Kluczyk, Offroady czarne, Ogranicznik, CB RadioCena: 420k na startCoś od siebie: Super furka, kozak prowadzenie, 225 vmax, fajne id, auto niemal czyste więc idealne pod projekt, mogę zamienić za cheetaha czystego lub z tune + moja dopaSS’y:
Nazwa nieruchomości: GarazID nieruchomości: 238Cena za dobę: 240PLNLokalizacja: San Fierro, DohertyCena: Offki od 1k.SS’y: na doleCoś od siebie: Spoko garaż na 2 auta z bramą na hasło