Skocz do zawartości

kubuceq

Gracz
  • Postów

    239
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez kubuceq

  1. kubuceq

    Sadler 1.8

    Model: Sadler ID: 36641 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 86k Dodatki: UP1, LPG 50dm3, Biały Licznik, Rejka, Dodatkowy klucz, Felgi Pomalowane na czarno, CB Radio, Ogranicznik, StereoCena: Piszcie sensowne oferty na dole Coś od siebie: Ma napęd 4x4 od nowości. Myślę, że auto fajnie się prezentuje z wyglądu. Ma spory tuning. Można objechać nie jedno Buffalo czy Elegy takim cudeńkiem. Jeżeli nikt nie będzie dawał dobrych ofert to auto zostaje u mnie. SS’y: https://imgur.com/a/1y6LA4d https://imgur.com/a/Fmc3uT0 https://imgur.com/a/rNDApXd https://imgur.com/a/SbrGe69
  2. kubuceq

    Jaki Posiadasz Telefon?

    Iphone 8 //polecam telefonik:D
  3. kubuceq

    @LOCK

    jesteś może na serwerze?
  4. kubuceq

    @LOCK

    no za 13,5 mogę Ci oddać
  5. kubuceq

    @LOCK

    Nie no z 13-15k bym tak chciał bo z tego co się dowiedziałem od ,,starszych'' graczy to mówią, że jakbym się postarał to i nawet za 30k sprzedał
  6. kubuceq

    @LOCK

    Nie wiem na tydzień około
  7. kubuceq

    @LOCK

    @xXkozakXx ale kazda baza kiedys nie byla ogrodzona jesli bedziesz chcial kupic to dla org to odpowiednia osoba zrobi ci ogrodzenie brame itp ;p
  8. kubuceq

    @LOCK

    Dobra kozak może inaczej. Ile byś mógł za nią maksymalnie dać?
  9. kubuceq

    SAFD na slużbie

    @NewKamilShow jeżeli masz coś jeszcze do powiedzenia to zapraszam do wiadomości prywatnych czy to na forum czy w grze. Nie będę z Tobą tutaj dyskutować
  10. kubuceq

    SAFD na slużbie

    Czy ja mam jakiś problem do strażaków? No wydaje mi się, że nie, a post został dodany o tak z nudów więc wypraszam sobie teksty typu ,,Będziesz się tym podniecał''. Po drugie wywalaj się na służbie ile chcesz mam to głęboko gdzieś. Robisz gównoburze o byle co..
  11. kubuceq

    SAFD na slużbie

    No cóż jeśli uważasz mój post za ,,beznadziejny'' to po co od razu taka nie miła opinia z twojej strony? Rozumiem, że post może Ci się nie podobać no, ale od razu wskakujesz na mnie z tekstami, że jestem niedowartościowany, albo wstawiasz sobie jakieś nie zbyt miłe przysłowie opisując poniżej, że idealnie pasuje ono do mnie. Jeżeli miałeś zamiar mi ,,nawrzucać'' to niestety Ci to nie wyszło //Pozdrawiam
  12. kubuceq

    SAFD na slużbie

    Takie tam SAFD na służbie xDD https://imgur.com/a/vwsvi8o
  13. kubuceq

    @LOCK

    Dobry początek, ale no za tyle napewno nie oddam ;p
  14. kubuceq

    @LOCK

    Nazwa nieruchomości: Dom ID nieruchomości: 129 Cena za dobę: 480 PLN Lokalizacja: Obok opuszczonego lotniska(Bone Country) Cena: Składajcie oferty na dole SS’y: https://imgur.com/a/uxZ50ME https://imgur.com/a/eBVJ819Coś od siebie: Bardzo dobra baza pod organizację, dużo miejsca na samochody, dach jest płaski i duży więc maszyny lotnicze też mają swoje miejsce. Ogólnie polecam
  15. Witam nie wiem czy aktualne, ale mam o to taką bazę na sprzedaż, a cena to już do ustalenia ;3 https://imgur.com/a/eBVJ819 https://imgur.com/a/uxZ50ME
  16. kubuceq

    Premier Kombi

    Model: Premier Kombi ID: 27141 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1k Dodatki: Czerwone felgiCena: 55000 (55k) Coś od siebie: Dobry v-max jak na swoją cenę, ładnie się prezentuje z czerwonymi felgami SS’y: https://imgur.com/a/Ga3r6qa , https://imgur.com/a/z56a6TK
  17. kubuceq

    Vincent Kombi

    teraz aktualnie jestem na serwerze
  18. kubuceq

    Vincent Kombi

    no we daj 27 chociaz xD
  19. kubuceq

    Vincent Kombi

    27,5k i widzimy się w biurze sprzedaży ":D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin