Skocz do zawartości

kower.

Gracz
  • Postów

    80
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez kower.

  1.  

    Pewien profesor podczas wykładu wziął do ręki szklankę z wodą i zapytał studentów:

    Ile waży ta szklanka?

    Odpowiedzi były różne.

    Wtedy profesor powiedział:

    Tak naprawdę to nie jest istotne ile ona waży, zależy ile czasu będę ją trzymał.

    Jeśli potrzymam ją przez minutę - to nie problem.

    Gdy potrzymam ją godzinę - będzie mnie boleć ręka

    Jeśli będę ją trzymał cały dzień, moja ręka straci czucie i będzie sparaliżowana

    W każdym przypadku szklanka waży tyle samo, jednak im dłużej ją trzymam, tym cięższa się staje.

    Zmartwienie i stres w naszym życiu można porównać do tej szklanki z wodą.

    Jeśli przez chwile o nich myślisz - nic się nie dzieje. 

    Jednak gdy myślisz o nich dłużej - zaczynają boleć...

    Jeśli myślisz o nich cały dzień, czujesz się niezdolny do zrobienia czegokolwiek.

    Pamiętaj więc, by odłożyć tę szklankę. 

  2. Nick: kower. Imię: Rafał Wiek: 17 Ilość godzin przegranych na serwerze: 1357 Ilość LP: 27417 Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem oraz go akceptujesz?: tak Commander TymeK* Posiadasz Discord'a?: tak Coś od siebie: Bardzo podoba mi się wasza organizacja, więc mam nadzieję, że za niedługo będę jej członkiem. Pozdrawiam serdecznie.
  3. Zapraszam na nowy odcinek. :*

     

     

  4. Na kanał wleciał nowy odcinek, zapraszam do oglądania! :*

     

     

  5. Wróciłem z bana, piękne Panie i Panowie też. :)

    Teraz muszę znaleźć pomysł na odcinek i będzie baja, pozdro!

     

  6. [ Status - dzień 3 Bana ]

    Życie jest dziwne. Wydaje mi się, że czegoś mi brakuje. Jadłem dziś 7days'a i aż się łezka w oku zakręciła, gdy ciężkie wspomnienia wróciły do mojej głowy.

    Pozdrawiam z ciepłego bana na Majorce.:*

  7. Zapraszam na nowy odcinek, dziś dojazd SWAT. :angel:

    Do końca.:*

     

     

  8. Zapraszam na nowy odcinek, dziś dojazd SWAT. :angel:

    Dzięki za pościg @Atryk

     

  9. Zapraszam na nowy film pościgowy, uciekałem z @maciek2010PL jego niepowtarzalnym camperem. Zapraszam do oglądania!!:*

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin