Wymagany tytuł wątku:
Skarga na Pikachuuu* DawiSS* - oskarżony przez bartek9182
Wymagana treść wątku: skarga na funkcjonariuszy
Nick funkcjonariusza: Pikachuuu* DawiSS*
Data i godzina zdarzenia: 21:15 23.02.2024
Pełen opis sytuacji: Wyjechałem z drogi dwupasmowej na drogę dwupasmową w LS Commerce, przyspieszyłem po czym funkcjonariusze Pikachuuu* i DawiSS* zaczeli mnie gonić, zatrzymałem się do kontroli, po długiej rozmowie i wypocinach kadeta napisał mi mandat w którym było zawarte "Stwarzanie zagrożenie w ruchu lądowym" i "wymuszenie pierszeństwa" i "przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym", Stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym, PROSZĘ POKAZAĆ MI gdzie takie coś zrobiłem, bo ja wyjechałem i przyspieszyłem do 150 jak strzelił altem, następnie wymuszenie pierszeństwa, no nie wiem gdzie ja to wymusiłem, z małą prędkością dołaczyłem się do ruchu gdzie nawet ta radiolka wasza nie nadjeżdżała. Kolejny punkt to przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym, z czym się zgodzę bo przekroczyłem prędkość o 30, ponieważ na tych drogach obowiązuje ograniczenie 120 a nie 80 a policzyli mi ze przekroczyłem o 70. Może się akurat tutaj mylę ale tego wymuszenia i stwarzania zagrożenia to jest zwykłe nabijanie mandatu nowemu graczowi. Chce jeszcze zaznaczyć że jestem graczem który nie ma nawet 100 godzin, 30 pkt karnych a stosowałem się do wszystkich waszych poleceń.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/Hd6wET9
Ja, bartek9182 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.