Skocz do zawartości

puszkee

Gracz
  • Postów

    12
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez puszkee

  1. kupie gruzy do 10k Model: jakiekolwiek Pojemność silnika: jakiekolwiek Przebieg pojazdu: 100k max Cena: do 10k Dodatki: jakiekolwiek Coś od siebie: przyjme wszystko :DD
  2. kolegi woz super jest!!! Model: primo ID: 54765 Przebieg pojazdu: 100k Dodatki: licznik szyby i klucze Cena: ofki :DD Coś od siebie: super auto do pojechania na ryby SS’y: https://imgur.com/a/mrcI14J
  3. kolega sprzeda emperora 1.6 Model: emperor ID: 98236 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 79k Dodatki: licznik Cena: ofki :DD Coś od siebie: super samochod od super sprzedawcy SS’y: https://imgur.com/a/YBgwCcs
  4. sprzedam buffalo 1,6 Model: buffalo ID: 37k Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 132k Dodatki: felgi (1082), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (GO MAGIK), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███) Cena: ofki Coś od siebie: ogolnie wystawiam furke po to zeby sprawdzic jej wartosc, jezeli bedzie spoko ofka to moze sie skusze na sprzedaz SS’y: https://imgur.com/a/C5ga4ze
  5. Model: admiral ID: 67116 Pojemność silnika: 1.4 Przebieg pojazdu: 81k Dodatki: atrapa ak 47, stalowki na oponach zimowych Cena: 30k do nego ale otwarty na ofki jestem Coś od siebie: spoko fura pod vizu, bardziej donica czarny jak mafia gangsta au zdjecia ugulem: https://imgur.com/a/GdOOLGk
  6. kupie gruzy typu virgo, stratum, glendala, esperanto ale nie obraze sie na inne walltony itd itd..
  7. nie byl to moj kolega, nie znalem go wczesniej tak samo jak i teraz. Lecz nadal nie rozumiem czemu wstawiles mi samochod na pp za 1000 pln, lecz nie oplacenie pargingu to jest 300 pln a utrudnianie pracy to jest 250, razem to jest 550 a nie 1 tys. Moze byc to smieszne ze skladam skarge o glupie 450 pln lecz gdy nie nie ma kasy jest to irytujace i wkurzajace. rowniez pozdrawiam Rychu_Peja.
  8. Model: virgo ID: 108319 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 113k Dodatki: siatka w tulipany z nitro w srodku, i karton mleka krzyska K. Cena: 15500 Coś od siebie: okuratny woz pana Wojciecha S i pana Krzysztofa K. samochod super ale dostal nie raz jajkami i zostal pomalowany farba, samochod okuratny, pan wojciech degustowal tam kapustsniaka z kababem. zdjecia: https://imgur.com/a/yp3KCnO
  9. Tytuł wątku : skarga na gracza _Kipsel_ Treść wątku: auto na pp za zawyzona cene Login: puszkee Nick: Rychu_Peja Nick osoby oskarżonej: _Kipsel_ Powód napisania skargi: gracz odcholowal mi auto za 1k za nieoplacenie parkingu Data zdarzenia: 18:57 Dowody: https://imgur.com/a/8hoK86C Opis sytuacji: gdy bylem na gieldzie ls, mialem auto na parkingu. Zapomnialem o oplacie na dluzszy czas gdyz chcialem upolowac okazje, wracalem do samochodu, lecz bylo juz za pozno. prosilem gracza czy by mi mogl oddac pojazd bo przy nim bylem, mysle ze to jest racjonalne zachowanie i zrobil by tak normalny gracz, nie pisalbym skargi gdyby oplata byla max 300 pln jak to jest w przypadku
  10. Model: emperor ID: 51945 Pojemność silnika: 1.4 Przebieg pojazdu: 100k Dodatki: rozrzad stary po wymianie, butelka po oleju w115 Cena: 19600 do nego bo kolo stuka ale przy dobrej ofercie dam radio na wiekszy vat i slychac nie bedzie Coś od siebie: woz super do wyruszenia na rybki i cos wiecej zdjecia: https://imgur.com/a/IrQOoeW
  11. psze pana, za tyle to pan sineczento kupuj a nie passata mojego bozego. sam prezydent bialegostoku jezdzil
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin