kupie gruzy do 10k
Model: jakiekolwiek
Pojemność silnika: jakiekolwiek
Przebieg pojazdu: 100k max
Cena: do 10k
Dodatki: jakiekolwiek
Coś od siebie: przyjme wszystko :DD
kolegi woz super jest!!!
Model: primo
ID: 54765
Przebieg pojazdu: 100k
Dodatki: licznik szyby i klucze
Cena: ofki :DD
Coś od siebie: super auto do pojechania na ryby
SS’y: https://imgur.com/a/mrcI14J
Model: admiral
ID: 67116
Pojemność silnika: 1.4
Przebieg pojazdu: 81k
Dodatki: atrapa ak 47, stalowki na oponach zimowych
Cena: 30k do nego ale otwarty na ofki jestem
Coś od siebie: spoko fura pod vizu, bardziej donica czarny jak mafia gangsta au
zdjecia ugulem: https://imgur.com/a/GdOOLGk
nie byl to moj kolega, nie znalem go wczesniej tak samo jak i teraz. Lecz nadal nie rozumiem czemu wstawiles mi samochod na pp za 1000 pln, lecz nie oplacenie pargingu to jest 300 pln a utrudnianie pracy to jest 250, razem to jest 550 a nie 1 tys. Moze byc to smieszne ze skladam skarge o glupie 450 pln lecz gdy nie nie ma kasy jest to irytujace i wkurzajace. rowniez pozdrawiam Rychu_Peja.
Model: virgo
ID: 108319
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 113k
Dodatki: siatka w tulipany z nitro w srodku, i karton mleka krzyska K.
Cena: 15500
Coś od siebie: okuratny woz pana Wojciecha S i pana Krzysztofa K. samochod super ale dostal nie raz jajkami i zostal pomalowany farba, samochod okuratny, pan wojciech degustowal tam kapustsniaka z kababem.
zdjecia: https://imgur.com/a/yp3KCnO
Tytuł wątku : skarga na gracza _Kipsel_
Treść wątku: auto na pp za zawyzona cene
Login: puszkee
Nick: Rychu_Peja
Nick osoby oskarżonej: _Kipsel_
Powód napisania skargi: gracz odcholowal mi auto za 1k za nieoplacenie parkingu
Data zdarzenia: 18:57
Dowody: https://imgur.com/a/8hoK86C
Opis sytuacji: gdy bylem na gieldzie ls, mialem auto na parkingu. Zapomnialem o oplacie na dluzszy czas gdyz chcialem upolowac okazje, wracalem do samochodu, lecz bylo juz za pozno. prosilem gracza czy by mi mogl oddac pojazd bo przy nim bylem, mysle ze to jest racjonalne zachowanie i zrobil by tak normalny gracz, nie pisalbym skargi gdyby oplata byla max 300 pln jak to jest w przypadku
Model: emperor
ID: 51945
Pojemność silnika: 1.4
Przebieg pojazdu: 100k
Dodatki: rozrzad stary po wymianie, butelka po oleju w115
Cena: 19600 do nego bo kolo stuka ale przy dobrej ofercie dam radio na wiekszy vat i slychac nie bedzie
Coś od siebie: woz super do wyruszenia na rybki i cos wiecej
zdjecia: https://imgur.com/a/IrQOoeW