Skocz do zawartości

Grunt3KKX*

Gracz
  • Postów

    53
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Grunt3KKX*

  1. Grunt3KKX*

    -

    napisz pv z ciekawości co masz ale i tak mało mało nadal ale dzk za offy . dalej.
  2. Grunt3KKX*

    -

    dzieki za offke ale nadal bardzo mało dalej
  3. Grunt3KKX*

    -

    start jak start , czyli słaby dzieki i dalej
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. bober powodzenia w znajdźkach i tobie też @n.iko.
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Witam , zgadza się zostawiłeś motocykl na terenie zamkniętym (tutaj dowód : https://imgur.com/a/00kAFgT ) . Przyjechałem tam ze zlecenia od frakcji SAPD którą operował Police Officer II Crea4tive , po przyjechaniu na miejsce pokazano mi pojazd oraz cene za którą ma być wystawiony (poniżej dowód z korespondencji po dojechaniu na miejsce ) [2025-12-05 19:14:52] [Output] : Cre4tive [224]: CzoĹ‚em, Police Officer II Cre4tive SA Police Department [2025-12-05 19:14:55] [Output] : Grunt3KKX.AntyParufka [422]: Witam, z tej strony Pracownik Grunt3KKX.AntyParufka z San Andreas Road Assistance. [2025-12-05 19:14:57] [Output] : Cre4tive [224]: tutaj za szlabanem motorek [2025-12-05 19:15:01] [Output] : Cre4tive [224]: 3700 [2025-12-05 19:15:06] [Output] : Grunt3KKX.AntyParufka [422]: okej [2025-12-05 19:15:08] [Output] : Cre4tive [224]: odmowa przyjecia mandatu po czym wjechałem za szlaban i odwiozłem twój pojazd na parking policyjny , uważam iż ja nie popełniłem żadnego błędu z odholowaniem pojazdu ponieważ wystawiłem cenę wyjęcia którą mi podał Funkcjonariusz . Po tym nie zostały mi przekazane żadne informacje o innej cenie mandatu .
  9. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @kvmykk.ogf @mxlk @AcriZ (Wszyscy Supporci) 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @Nokiller @AFK_000 (Wszyscy Moderatorzy) 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @TeKMistrz@pomocnik2000 @kondziolek (Wszyscy Administratorzy) 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani:@Wonder. @Sheeker @Princessa* (Wszyscy Starsi Administratorzy) 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @bilu.sus @Greyna.gg @LuKi16 (Wszyscy RCONi) 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @kvmykk.ogf @F4LL3S @mxlk (Wszyscy Supporci, Moderatorzy, Administratorzy oraz Starsi Administratorzy) 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SARA (Wszystkie Frakcje) 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Goblin.gsf @Lelak56 @TheLeon (wszyscy członkowie Frakcji) 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: SAAF (Wszystkie Biznesy) 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @Operator_Taczki69 (Wszyscy Pracownicy Biznesów) 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: @Grubeuu (Wszyscy prezenterzy radia 4Music) 12. Najlepszy Lider: Nominowani: - (Wszyscy Liderzy; nie dotyczy Liderów Organizacji) 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Chata Goblina (Wszystkie Organizacje) 14. Najbogatszy Gracz: @AdekUchiha (Wszyscy gracze) 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @Gl0snik (Wszyscy) 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: -
  10. @ZbyK.gg zjadłeś chyba ć w tym zdaniu "Ukończenie wyścigu w odpowiednim czasie pozwoli powiększy Twój portfel oraz kolekcję cukierków." tam gdzie jest powiększy
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Model: flash ID: 59955 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 5041 Dodatki: spoiler (1050), felgi (1085), wydech (1046), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (LV 59955), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (60%) Cena: offki Coś od siebie: jak spoko cena to sell jak nie to nie. Spoko flash na secie lawenda . SS’y: https://imgur.com/a/HI4hkfX Model: Club classic ID: 133404 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 3200 Dodatki: hydraulika, felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), moduł ABS Butla LPG: 75 litrów Cena: offki Coś od siebie: jak spoko cena to sell jak nie to nie. Spoko golfik do podskoczenia na komende . Golf na secie pomarańcz. SS’y: https://imgur.com/a/HI4hkfX Model: exo ID: 141179 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 17111 Dodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1080), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (60%)Bak benzyny: 90 litrów Cena: offki Coś od siebie: jak spoko cena to sell jak nie to nie. Spoko ezo na lazurze. SS’y: https://imgur.com/a/HI4hkfX Model: Comet Retro ID: 142739 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 7282 Dodatki: felgi (1082), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (hawktuah), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%)Butla LPG: 75 litrów Cena: offki Coś od siebie: jak spoko cena to sell jak nie to nie . Fajne porsche jestem 1 włascicielem . Comet na secie cyklamen SS’y: https://imgur.com/a/HI4hkfX
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin