Skocz do zawartości

2002seba

Gracz
  • Postów

    23
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez 2002seba

  1. @Fonos33 @KenFatson. mało, sama fura w salonie 600k kosztuje a gdzie do tego jeszcze upgrade na 2.2 i nitro. Dalej.
  2. Model: Rex ID: 132373 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 6502,5 Dodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1073), tablica rejestracyjna (0 0), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%) ,Butla LPG: 75 litrów Cena: oferty w pieniądzach oraz wymiany. Coś od siebie: fajna furka, jeśli chodzi o vmax w stanie FT jest podobna do bulleta. na secie rubinowym, braki to full up oraz abs i hydra. SS’y:
  3. 2002seba

    Co byś wolał(a)?

    kiełbasa śląska Mcdonald's czy KFC
  4. Model: FCR-900 ID: 7358 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 23684,3 km Dodatki: stereo, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CB, Butla LPG: 50 litrów Cena: offki Coś od siebie: fajny unikat na secie rubinowa róż SS’y: Model: Elegy ID: 62012 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 21331.7 km Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1076), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%),Butla LPG: 75 litrów Cena: offki Coś od siebie: fajny pojazd pod drift i pościgi, set lazurowy SS’y:
  5. Nick: 2002seba Imię: Sebastian Wiek: 21 Ilość godzin przegranych na serwerze: 2490 godzin Ilość LP: 43656 Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem oraz go akceptujesz?: tak zapoznałem się z regulaminem, Komanderze Tymku Posiadasz Discord'a?: tak posiadam - 2002seba#4078 Kto polecił Ci organizację: PalGrom Coś od siebie: życzę wszystkim miłego dnia. Zgłoś się do kogoś z zarządu na serwerze.
  6. Login: 2002seba Nick: 2002seba ID pojazdu: 66507 Na jaki wariant chcesz zmienić: Sultan RS Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane):
  7. Login: 2002seba Ranga: diabełek Powód odejścia: zmiana org i poznanie nowych ludzi Coś od siebie: było miło, fajna organizacja oraz ludzie pozdrawiam Trzymaj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin