Skocz do zawartości

bober.krw

Gracz
  • Postów

    96
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez bober.krw

  1. Dzien bana 69. Za 53 minuty mam urodziny. Z okazji tego, odrazu jak dostane unbana robie giveway na 500k.

  2. Daj no że tego unbana prosze.

  3. Dzien bana 64. ja wroce mocniejszy

  4. Dzien bana 64. Dajcie reakcje panowie bo ja wracam na poczatek czerwca (27.05.2026 pisze apelke)

  5. Dzien bana 62. Ja chce na kopke

    1. bober.krw

      bober.krw

      (do powrotu zostaly nie cale 4 miesiace)

  6. Bana mam juz okolo 61 dni, 5 godziny, 40 minuty i 32 sekundy i dostalem sie na wl checkera na fivemie. GG

    1. sicario*

      sicario*

      cześć dołączyłem do twojego grona

  7. Dzien bana 66 (chyba). Nie chce mi sie nic w zyciu robic wiec gram w cs`a.

  8. Wierze w cb ze bedziesz kiedy RCON`em.

  9. Dzien dobry chcialbym sie umowic na operacje lodowki. Dokladnie to prostata. Są jakies wolne terminy?

  10. dzien bana nwm ktory ale bana. Dostalem na dziure w fivemie i mi smutno. (mam bw pierwszy raz od tygodnia)

  11. Robotnicy przyjechali tynkować i uruchomili swoje radio #budowadomu...  (@jmuhha) :: Wykop.plto moje radio

    1. M4rcinek
    2. Polixon

      Polixon

      i tak pewnie lepsza jakość niż megafony na egzaminie z angielskiego

    3. WARGA.mopar

      WARGA.mopar

      Pewnie załatwione gdzieś z budowy xD

    4. bober.krw

      bober.krw

      ja w pokoju mam takie

       

  12. szanuje pan osoby lgbt? (ja nie)

     

  13. ja slyszalem ze panu sie dzieci podobaja. To prawda?

  14. Słuchajcie mnie misie moje. Oby ten rok byl lepszy i dluzszy niz moj status jako osoba w top 2 kopki. Pozdro (dajcie ub bo nie wytrzymuje na fivemie)

  15. Dzien dobry poprosze pol kilo arbuza

    1. realdude

      realdude

      Dzień dobry, 5zł, aż sam bym sobie zjadł

    2. bober.krw
  16. 29dni bana. Poszedlem spac o 5 rano, bylo ciemno. Wstałem o 14:30 , jest troche ciemno. Pomocy

  17. bober.krw

    Wesołych Świąt!

    Mam infomacje od swietego mikolaja ze dostane ub na swieta
  18. bober.krw

    Wesołych Świąt!

    zobacz co ci napisalem pod profilem i odpisz
  19. Dzien nwm ktory bana ale jest fajnie (dzk bulis za ostrzezenie na forum)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin