Skocz do zawartości

RoyGames

Gracz
  • Postów

    96
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez RoyGames

  1. Model: Najlepiej banshee, bufallo , deluxo Pojemność silnika: 1.6+ Przebieg pojazdu: obojętnie Cena: Do 500k Dodatki: LPG UP1 Coś od siebie: Rozważę każda ofertę
  2. @Daves135, @Miniolel12, @Domciol No i miły komentarz
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. RoyGames

    Pożegnanie

    Zapomniał bym o dyskotece z PolskimNapojem <3
  7. RoyGames

    Pożegnanie

    Pozdrawiam wszystkich z 4life. Dziękuje bandzie siusiaków Krisowi za wspólne granie na serwerze i za to że zawsze mnie wspierał.Za naszą byłą organizacje która się rozpadła tak naprawdę przez moje odejście i za to Cię przepraszam. Żegnaj! Iguanie który jest teraz nawalony jak zawsze . Powodzenia w TSA ziomku. Davesowi który zrobił road z cj do przyjaciela Pozdrawiam również organizacje Mleczarzy. I całą ekipę Serwera. Żegnam
  8. Model:Stratum V-Max:195 Pojemność silnika:2.0 Przebieg:1900 Usterki: Cena:licytacja od 200k kp teraz 550 Jeśli cena mi się nie spodoba nie selam ID:19052 Kolor:PJ Tuning:FT FV nie ma atrapy Kolor świateł:czerwone SS'y:jak będzie zainteresowanie Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: tak
  9. Nick z mumble: RoyGames Powód zbanowania:CBK IP internetu, na który został nałożony ban: Podam osobie która mnie bedzie chciala odbanować. Nick admina banującego: Hyak Opis bana:Dostałem bana prawdopodobnie przez pomyłkę. Do narzucanych mi oskarżeń nie przyznaję się. Coś od siebie: XQward napisał że mam pisać apelkę to piszę PS Proszę mi nie dawać punktów
  10. Z tego co wiem to tylko Krisu wyzywał a ja co jedynie powiedziałem to wyjdz z kanalu
  11. Nick z mumble:RoyGames Powód zbanowania:cbk IP internetu, na który został nałożony ban:Podam osobie która mnie będzie chciała odbanować Nick admina banującego:Hyak Opis bana:Wchodzi hyak tak z nikad i mowi ze banuje za wyzywanie go co jest nie prawda przynajmniej ja go nie wyzywałem a jesli tak prosilbym o dowody Coś od siebie:Proszę o odbanowanie ponieważ ban jest nie słuszny a jeśli jest i padły słowa obrażające prosiłbym o nagranie bo dokładnie nie pamietam jak to było
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Model:Flash i Elegy V-Max:flash 155 a elegy okolo 170 nwm dokladnie Pojemność silnika:elegy 1.8 a flash 1.6 Przebieg:elegy;3600 a flash 6000 Usterki:nope Cena:licytacja dwóch aut Jak cena mi sie nie spodoba nie selam ID:Elegy;14664 flash;1364 Kolor:Obydwa PJ Tuning:elegy Full visu up2 lpg flash full visu oprocz zderzaka przedniego Kolor świateł:bialy SS'y:http://imgur.com/a/Q8Lwp Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: tak
  14. Bufek 1.8 lampy licznik lpg 50 75 silnik
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin