pisałem do ciebie o odholowanie pojazdu byłes na terenie naszej organizacji zabierales inne auto i co nie zwróciłes uwagi że niby auta źle stoją
- Przyjechałem konkretnie po te auto na które było wezwanie nie mam rozkazane ze mam sie gapić na inne auta , dostałem zgłoszenie strikte na auto to je zabralem .
Nawet na screenie z posesji prywatnych posiadłości stoją tam auta osoby która posiadała wtedy tą bazę w momencie kupowania tej bazy tak samo stały tam auta wiec nie fajnie zrobiles.
- To że stały tam auta to nie znaczy ze mogły tam stać
Teren masz wyznaczony gdzie masz parkować ja nie widzę w tym swojego błędu , posiadam również bazę do której przylega chodnik do okola i ja tam nie parkuję bo wiem ze nie mogę i tego nie robię
jak czegoś nie wiesz zawsze możesz zapytać np . w odpowiednim dziale na forum.
tu masz ss jak wyglada granica/miejsce jakbyś nie wiedział , i tu mozesz sobie auta postawić - https://imgur.com/xjcGBH9 , https://imgur.com/USGkmQT
PS. Zgodnie z definicją z ustawy Prawo o ruchu drogowym chodnik to „część drogi przeznaczona do ruchu pieszych”.
Chodnik to wydzielona część drogi publicznej służąca dla ruchu pieszego, przylegająca bezpośrednio do granicy nieruchomości. Zgodnie z Prawem budowlanym za bezpieczny dla użytkowników stan chodników, odpowiada właściciel lub zarządca nieruchomości.
SS który chciałeś ? - https://imgur.com/a/b9dW398
Ten walton to też nie bardzo - https://imgur.com/a/mLzrSE6