Skocz do zawartości

BlackSkorpio69

Gracz
  • Postów

    1 278
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez BlackSkorpio69

  1. OOO moja stara manana ^^ wymiana tez w razie co ?
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Widać jakmi jesteś prawdomównym , szczerym i uczciwym graczem serwera 4 life '' CAŁY CZAS SIEDZIAŁEM W AUCIE '' https://imgur.com/a/SfIrGeh W tym momencie to ty powinieneś zostać ukarany za pisanie bezsensownej skargi oraz próby okłamania zarządu frakcji i jak to jeden Pan wyżej napisał próby usilnie pracowników frakcji. Dziękuję A teraz czekam na decyzje zarządu
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Witam widziałeś ze prosiliśmy kolegę o wyjście mogłeś zrobić to samo nie wysiadłeś auto po prostu zostało zabrane dodatkowo jeśli dobrze pamiętam z Tobą i tak byśmy się nie dogadali ponieważ masz mute , RP nie zostało odegrane ponieważ mieliśmy natłok oraz ludzie wbiegali nam pod koła chwile wcześniej jak cala dzicz wybiegła .
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. nie przejrzałem i raczej nic nie ma robiłem ss ale sie nie zapisał - pełny dysk
  12. blip jest po to żeby wskazywał położenie auta a ze ciebie tam nie było to już nie moja wina m nw co robiłeś z tym autem do mojego przyjazdu . jak mnie widziałeś mogłeś napisać a nie robisz z igły widły A to jaki prowadzę styl wypowiedzi to najmniej powinno cie to interesować mam taki a nie inny unikatowy ja również. byłem na miejscu skąd został wysłane zgłoszenie i był blip no i tu kłamiesz bo w tym momencie kierowca był @elespidi bo to jego laweta a kto powiedział ze gorzej ? to jest takie wmawianie ze my ludzie we frakcji traktujemy ludzi gorzej ... to wy często gęsto nie macie szacunku ale mniejsza . Nie mam Ciebie jednego do zgłoszenia nie było auta wiec były inne zgłoszenia wiec tam sie udaliśmy zapewne . Korona z głowy by nie spadła jakbyś napisał do mnie co z tym autem bo stoisz i czekasz nie musiałbyś tracić cennych minut na ciągłe stanie . Niczego nie próbuje ucinać i nie życzę sobie żebyś toczył tu jakieś śmieszne insynuacje . Jak to nazwałeś jak " ktoś wyzej " uzna ze zawiniłem to będzie wiedział co ma zrobić ... z tym pytaniem to nie do mnie nie ja tu jestem od blipów ty piszesz poważna skargę czy komedie prześmiewcza ? sporo czasu masz na takie stanie ja na twoim miejscu wysłał bym ponownie zgłoszenie bac napisał jednak nate pw ale po co wmawiaj sobie nie raz i nie 2 za nami gracze jeżdżą dlatego tak napisałem i tu właśnie widać tez twoja kulturę styl wypowiedzi to juz jak jesteśmy tacy czepialscy to powinieneś zauważyć ze NIE JA kierowałem jak tak kilkakrotnie mnie mijałeś już ci wyżej pisałem niczego nie odpycham ze ty masz inne zdanie to nie moja sprawa kazdy może mieć własne i prosiłbym o odczepienie sie od osoby rozpatrującej no to już jest śmieszne chyba z3 raz to piszesz blabla bla ciągle jedno i to samo .. Co masz na myśli przychylniejszym okiem ....... nie komentuje żałosnych aktów ? ciekawe kto tu na siłę próbuje kogoś ;; przekopać '' W głębokim smutku cię pogrąży ... radziłbym porozmawiać z kimś jak gierka wywołuje u ciebie smutek i rozmowa z innymi
  13. przyjąłem ale nic nie było a blip od zgłoszenia w ogóle był nie w tym miejscu co są zrobione ss -y , a jak nie było pojechaliśmy na inne zgłoszenie . gracz jak mnie widział ze przejeżdżałem tez mógł napisać na pw dlaczego pojechałem , pw nigdy nie mam zablokowanego mógł zatrzymać jak na pw nie chciał pisać i zapytać ja nie gryzę
  14. My serio tam nie widziałem i tak właśnie to był @elespidi z którym jeździłem i ten sam komunikat mu wyskoczył . blipa tez miałem przed tunelem bliżej tu od strony lotniska . Może po prostu przepchaliście te auto tak jak widać na ss i wynikła taka sytuacja . ( pamietajcie ze ja mam blipa dokładnie w tym Samym miejscu w którym osoba zgłaszała auto itp ) Jak widać byliśmy na '' bombach '' wiec najpewniej mieliśmy już drugie zgłoszenie A t jak juz pisałem ja jak przyjmuje zgłoszenie to jade nie ma innej opcji . Czekam Na decyzje i nie bd robił offtopicu
  15. Po czasie 3 minut od ostatniego użycia pracownik nie ma obowiązku rozglądać się za ostatnim kierowcą i może pojazd odholować, nawet gdy ta osoba jest w pobliżu. Nie będę tu robił offtopicu czekam na decyzje
  16. Witam Jeśli zgłoszenie zostało przyjęte to byłem na miejscu 100% , najwidoczniej wtedy nikogo tam nie było . wiem ze tez byłem z jakimś adeptem po dojeździe wyskoczył nam komunikat obojgu ze zgłoszenie nieaktualne cos w tym guście dokładnie teraz tego nie przytoczę jak to szło. Nie ma takiej możliwości że nie przyjechałem jeśli zostało przyjęte 1. posiadasz tylko ss jak przyjąłem niby zgłoszenie 2. nie ma ss ze jestem na służbie 3. miedzy 1 a 2 ss jest 2 h różnicy >. <
  17. Witaj , może to ja użyłem missem 1. Nie było cię obok auta dopiero potem pojawiłeś się z znikąd 2. ● Po czasie 3 minut od ostatniego użycia pracownik nie ma obowiązku rozglądać się za ostatnim kierowcą i może pojazd odholować, nawet gdy ta osoba jest w pobliżu. 2. ) auto stało ponad 3 min 3. chodnik nie jest parkingiem 4. stało nieprawidłowo zaparkowane zostało zabrane
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. W końcu pykło :P !

    Łączny czas gry  
    6000 godz. 34 min.

  22. pisz w grze moze ci sie spodoba
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin