Skocz do zawartości

BlackSkorpio69

Gracz
  • Postów

    1 278
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez BlackSkorpio69

  1. BlackSkorpio69

    Mapa dla SARA

    Witam dziś chciałbym pokazać mapę którą zrobiłem dla Frakcji Sara ponieważ słyszałem ze brakuje miejsca na auta oraz nie ma żadnych helipadów, więc nudząc się wykonałem je i teraz chciałbym wam wszystkim pokazać jak to się prezentuje @Wiesi3k.@BuleczkaA https://imgur.com/a/lXRxCZt
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. BlackSkorpio69

    S4 - Torix

    a o mnie zapomniał
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. 1. a więc tak an twoim ss również widać ze chciałem dać ci szansę żebyś odjechał i prosiłem 2. próbowałeś mnie rozjechać na giełdzie po tym 3 przeszkadzałeś mi w Rp jak go zabierałem 4. przeszkadzałeś mi z kolegami w rp pod PP do całej akcji byłą wzywana supporterka @Greyna.gg 5. chciałeś ukraść mi auto z pod pp 6. obrażałeś mnie 7. Groziłeś mi 8. https://imgur.com/a/r9q7mr4 PS. co do loty nie jesteś osobą która by miała o tym decydować
  6. @AcoreQ tyle w temacie https://imgur.com/a/i303Qx2 + Pan oskarżający kłamał dla Jojtek01 że siedział w aucie jak widać to tam nie było Dziękuję i życzę Miłej Nocy
  7. no nie znów pisz fb mordo mamy kontakt ! ew forum !!!!!!!!!
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. 1 po pierwsze ostrzegaliśmy cię zebyś odjechał bo to nie parking 2 olałeś nas i tyle a co do puszina 1 . nie jest to twoja skarga to sie nei wypowiadaj bez zgody 2. należa Ci sie punkty 3. z tobą była ta sama sytuacja olałeś mnie i afczyles dalej w aucie
  10. Auto zabrałem z polecenia wyższych rang @egzo_11 @Macio717 od nich dostałem polecenie zabrania auta + za wyższa cene ponieważ nas wyzwałeś Prosiłbym jeśli można o wypowiedz tych 2 panów @egzo_11 oraz @Macio717
  11. PO 1 nie było cb w aucie - > https://imgur.com/a/c4MJZE9 po 2 blokowałem całą drogę ( https://imgur.com/a/kgh4Ky2 ) i miałem zabrać to na szybko bo tamtędy inni uczestnicy ruchu też jeżdżą i to szybko głownie lawety po 3 było dużo ppdl . po 4 nie jeździj ciągle za mną i nie uprzykrzaj mi gry !
  12. https://imgur.com/a/GwQNcY0 Tyle w temacie + twoje obrażanie !
  13. Witaj po pierwsze Skarga nie karga po 2 . to są 2 inne pojazdy i są w taryfikatorze obejmowane inna sumą po 3 . prosze z taryfikatora kolego drogi a) Pojazd porzucony/utrudniający ruch - 300*/400 PLN * Obowiązuje pojazdy marki: Perennial, Manana, Walton, Moonbeam. 4. Auto nie znajduję się na liście 5. Dobranoc życzę Tobie spokojnej nocy // Adept BlackSkorpio69
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin