Skocz do zawartości

quit.

Gracz
  • Postów

    158
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez quit.

  1. Potraktuję to jako Bump, a nie nawet offerta
  2. quit.

    LOCK

    Start trochę słaby, dalej!!
  3. Model: Schafter ID: 120582 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 57893 Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (N1 WASIL), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%), Bak benzyny 90 litrów, Bak LPG 75 litrów Cena: Offki KT: 780k Coś od siebie: Fajny wózek SS’y:
  4. quit.

    LOCK

    Start jak start. Dalej
  5. quit.

    LOCK

    Zbieram narazie offerty, jeżeli mnie zadowoli sprzedaje, jeżeli nie zostaje u mnie.
  6. quit.

    LOCK

    Model: Bravura ID: 3185 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 90k km Dodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1073), podświetlenie licznika (███) Cena: Offerty Coś od siebie: Fajna furka na projekcik SS’y: Model: ZR-350 ID: 85327 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1k km Dodatki: felgi (1080), moduł UP1 Cena: Offerty Coś od siebie: Fajna furka SS’y: Model: Sentinel ID: 129336 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 800 km Dodatki: Cena: Offerty Coś od siebie: Fajna furka SS’y:
  7. quit.

    Ziona 2.2

    Za tyle polecam zakupić lekcje nauki czytania. Można zamknąć myślę
  8. quit.

    Ziona 2.2

    Model: Zion ID: 54297 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 33110 Dodatki: felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (96BOSS96), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%) Cena: Zbieram offerty. ( Od 550k bo taka padła ostatnia) Coś od siebie: Spoko wózek. SS’y
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. quit.

    Ziona 2.2

    Model: Zion ID: 54297 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 33110 Dodatki: felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (96BOSS96), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%) Cena: Zbieram offerty. Coś od siebie: Spoko wózek. SS’y:
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Witam wszystkich! z tej strony Młodszy Redaktor @RS3 z Redakcji 4Life News. Zachęcam wszystkich do przeczytania wywiadu z Menadżerem Studia Filmowego @Lexusek. R - RS3 L - Lexusek R: Cześć, z tej strony Młodszy Redaktor @RS3 z Redakcji 4Life News. Mógłbym zadać Ci kilka pytań? L: Sjemano ja jestem Lexusek. Tak jak najbardziej. R: A więc na samym wstępie mógłbyś przedstawić nam swoją osobę? L: Najgorsze pytanie tak szczerze. Mam na imię Michał mam 22 lata, urodziłem się w sierpniu. „Kocham gotować” i uwielbiam wszelki content dookoła tego związany, oraz lubię obejrzeć czasem dobry serial. R: Elegancko, a czym zajmujesz się na co dzień? L: Na tę chwilę nie posiadam pracy, więc często jestem nianią swoich młodszych braci. A poza tym no co: komputerek. R: Przechodząc już w świat gier, jak poznałeś scenę MTA? L: Może zacznijmy od Tego, że Gta San Andreas to moja gra dzieciństwa i grałem w nią od zawsze. MTA wydaję mi się, że pokazał mi przyjaciel, którego znam, od kiedy pamiętam. Więc za dzieciaka graliśmy na jakiś serwerach drifterskich oraz takich RPG. R: Okej, a dlaczego wybrałeś akurat serwer 4Life, a nie na przykład jakiś inny serwer konkurencyjny? L: To jest tak naprawdę ciężkie pytanie, no bo sam nie wiem. Miałem długą przerwę od MTA, ale z racji, że mam do niego duży sentyment no to 1 kwietnia 2020 postanowiłem sobie zobaczyć, jak to wygląda po latach, a czemu wybrałem 4Life no pewnie dlatego, że zobaczyłem, że ma najwięcej osób, bo był to okres gdzie serwer przez większość czasu, był pełny, bo była ta cała „pandemia". R: Dobrze, a opowiedziałbyś nam troszkę o swoich początkach na serwerze? L: Gdy zrobiłem konto, jak pisałem przed chwilą, to przez pierwszy rok byłem raczej niedzielnym graczem. Wbijałem pojeździć trochę na kurierce, bo to moja ulubiona praca była na tamten moment albo pobiegać jeszcze na starym magazynie i pośmieszkować z ludźmi tam. R: Na swoim koncie zgromadziłeś 3297 godzin, jest to naprawdę spory czas, czy żałujesz, jakiejkolwiek godziny spędzonej na serwerze? L: Dla jednych to całkiem dużo godzin dla drugich średnio, ale ja za to, raczej nie żałuję niczego. Poznałem tak wiele ciekawych ludzi, z którymi mam kontakt już od ponad 2 lat. Wydarzyło się tak dużo ciekawych momentów i akcji, które ze znajomymi często sobie wspominamy. R: Oki, jak wygląda twój majątek aktualnie? L: Na sam początek tylko chciałem powiedzieć, że mi na majątku nigdy jakoś bardzo nie zależało i raczej skupiałem się na tym, żeby się dobrze bawić na serwerze, ale co do mojego majątku no to tak: na koncie mam niecałe 3 miliony, których jakoś nie mam ochoty wydawać. A co do furek: no to mój kochany euros ft 2.2 na nitro, FCR-900 2.2, Nagoya 1.6 no i jakieś gruziki: bandito, perek na id, majtestic, emperor, manana, klocek, oraz Itoku, które bardziej należy do mojej starej organizacji Vibe. R: Dobrze, a skąd u Ciebie takie zamiłowanie do pojazdu marki Euros, ponieważ niejednokrotnie wspominałeś o tym na swoich filmach oraz na serwerze? L: To jest całkiem ciekawe pytanie. Bo mam go od bardzo dawna. Był on pierwszą moją lepszą furką, którą kupiłem. Co ciekawe zastanawiałem się wtedy nad zakupem jego albo alphy, on stał w salonie, więc on został zakupiony. Z racji, że moim ulubionym kolorem jest czerwony, dałem do niego takie lampy. Wiedziałem, że są one na 4Life memem, co mi zbytnio nie przeszkadzało. Po zamontowaniu ich wiele osób się śmiało z niego, że jest czerwony na redach. A ja, zamiast się na to denerwować, sam w to brnąłem i zrobiłem z Tego auta mem. Od początku chciałem mieć auto, z którego będę kojarzony i mi się udało. Nawet, teraz gdy jadę innym autem, to większość osób mnie nie zaczepia, a gdy jadę nim od razu albo się zatrzymują, albo cofają, albo po prostu coś do mnie piszą na /pm. R: Skąd u Ciebie padł pomysł na nick Lexusek? L: Na to pytanie mi jest ciężko odpowiedzieć, bo dałem sobie taki nick dawno temu. Miałem kiedyś inne nicki, ale postanowiłem zmienić i dać sobie nowy. Chyba jakaś reklama mi się Lexusa wyświetliła i jakoś mnie tak naszło. Ale od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy nie zmienić swojego nicku. R: Dobrze, kiedyś posiadałeś własną organizacje Vibe, lecz oddałeś ją innej osobie skąd u Ciebie taka decyzja? L: To jest nieco skomplikowane. Od początku organizacja była robiona przeze mnie i jeszcze przez jedną osobę. Umówiliśmy się tak, że ja będę twarzą, a on będzie zarządzał. Każdy, kto był w jakieś organizacji, na serwerze wie, że są wzloty i upadki. Nam na początku szło super, a potem zaczęły się pojawiać komplikację. Z czasem udało się to naprawić. Ja pod koniec mojej kadencji liderskiej się nieco odciąłem i przestałem udzielać, chciałem też poznać nowe osoby, nowe community i oddałem lidera. R: Twoja organizacja nazywała się Vibe skąd taka nazwa? L: Przed jej powstaniem dużo siedzieliśmy na vc i gadaliśmy ze sobą i druga osoba, z którą tworzyłem organizację, „Lajt” wpadł na pomysł nazwy „Vibe” i nam wszystkim się to bardzo spodobało. R: Dnia 17 października tego roku zdałeś pomyślnie okres próbny w Studiu Filmowym oraz zostałeś awansowany na Menadżera, mógłbyś nam opowiedzieć, jakie wtedy towarzyszyły Ci emocję? L: No ucieszyłem się, wiadomo, lecz może to nie skromnie zabrzmi, ale czułem i wiedziałem, że się dostanę, bo moim zdaniem byłem bardzo dobrym kandydatem. R: Dlaczego akurat wybrałeś Studio Filmowe? L: Na to złożyło się kilka aspektów. Po pierwsze nie lubię odgrywania RP na naszym serwerze, więc frakcje mi kompletnie się nie podobają. I biznesy, w których ono występuje też. Wybrałem Studio Filmowe, bo uwielbiam tworzyć kontent. Chciałem też mieć aparat zawsze pod ręką na serwerze i set_time. Też było w biznesie wiele osób, które znałem. R: Co należy do twoich codziennych obowiązków? L: Moim głównym obowiązkiem jest tworzenie TikToków i wszystko z Tym związane oraz dawanie awansów osobą, które na to zasługują. R: Odbiegając już od świata gier, również posiadasz swój kanał na platformie YouTube. Mógłbyś nam troszkę opowiedzieć skąd pomysł, aby zacząć działać na YT? L: Tak jak wspomniałem, uwielbiam tworzyć kontent. Od dzieciaka zawsze coś tworzyłem, bo lubię to robić i sprawia mi to po prostu przyjemność. A dzięki nagrywaniu MTA mam większą przyjemność grać po prostu. R: Czy planujesz być kiedyś regularny, jeżeli chodzi o wrzucanie filmów? L: Ja mam dużo ambitnych planów i tak planuje, ale czy to zrobię? Ciężko powiedzieć. Bo ja nagrywam, wtedy gdy mam ochotę, nie lubię robić czegoś na siłę. Czasem nagrywam 3 filmy i wrzucam je dzień po dniu, a czasem jest ponad miesięczna przerwa. Może kiedyś się uda być regularnym... R: Nagrywając filmy, również można sobie zarobić, mógłbyś nam zdradzić, ile zarobiłeś w swoim najlepszym miesiącu a ile w najgorszym miesiącu? L: Można zarabiać, wiadomo. Tylko ja niestety nie mam odblokowanego zarabiania. Więc jeśli się udaję to głównie, gdy robię live, bo o dziwo ludzie chcą mi wysyłać wtedy pieniądze. Jest to hajs w granicach kilku stówek. R: Z mojej strony to już wszystko dziękuję Ci za udzielenie odpowiedzi na moje pytania, Chciałbyś może jeszcze kogoś pozdrowić? L: Nie ma za co, sam myślę o przeprowadzaniu wywiadów u siebie na kanale z ciekawymi personami, więc było to dla mnie mega fajne, że sam taki wywiad mogłem dać. A pozdrowić chciałem @SirHerbatnik*, organizację Vibe oraz Infinito no i oczywiście @SprytsBeng. Dziękuję za przeczytanie relacji do końca, zachęcam również do przeczytania innych materiałów zamieszczanych przez biznes Redakcja 4Life News. Autoryzował: @kvmykk.ogf
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Witajcie! z tej strony Młodszy Redaktor @RS3 z Redakcji 4Life News. Serdecznie zapraszam wszystkich do przeczytania relacji z próby samobójczej. Dnia 25 października bieżącego roku chwilę po godzinie 1800 do dyspozytora Jednostki Ratownio-Gaśniczej NR 1 wpłynęło zgłoszenie, o osobie stojącej na moście, która chce popełnić samobójstwo. Dyspozytor w trybie natychmiastowym zadysponował tam odpowiednie służby mundurowe. Po dojeździe na miejsce służby niestety potwierdziły zgłoszenie. Kierujący Działaniami Ratowniczymi na miejscu zdarzenia szybko każdemu rozdał zadania, Strażacy udali się w zabezpieczeniu na górę mostu w celu negocjowania ze skoczkiem, po długich negocjacjach udało się bezpiecznie sprowadzić mężczyznę na dół. Na dole czekał już na mężczyznę Zespół Ratownictwa Medycznego, który przewiózł mężczyznę na SOR. Jeżeli wiemy, że ktoś choruje na choroby psychiczne, starajmy się takie osoby wspierać oraz im pomóc. Jeżeli sam chorujesz skontaktuj się z pomocą specjalistów. Również udało nam się przeprowadzić wywiad z Kierującym Działaniami Ratowniczymi. Młodszym Kapitanem @MoE. Zapraszam do przeczytania. R - RS3 M - Moe R: Witam z tej strony Młodszy Redaktor @RS3 z Redakcji 4Life News. Mógłbym Ci zadać kilka pytań. M: Witam, jasne odpowiem na Pańskie pytania. R: Dobrze, a więc na samym wstępie, o której godzinie zostało wysłane zgłoszenie oraz z jakim ono było powodem? M: Podczas wieczornej służby w dniu 25.10.2024 o godzinie 19:06 wpłynęło zgłoszenie do stanowiska kierownia o treści próby samobójczej na moście Garver Bridge niedaleko bramek San Fierro-Tierra Robada. Natychmiast dyżurny zadysponował zastęp 401-21 oraz 402-25 na zdarzenie następnie po wstępnym rozpoznaniu dojechało jeszcze 401-52 oraz frakcja SAPD, SAMD oraz batalion medyczny SAAF. Jako KDR na akcji natychmiast podzieliłem obowiązki na każdego ratownika i wysłałem dwóch ratowników na górę do poszkodowanego w celu rozpoczęcia negocjacji. Po 20 minutach ratownikom udało się przechwycić poszkodowanego i zdjąć go na dół do ratownika medycznego, który zajął się poszkodowanym i transportem na SOR. R: Rozumiem, a wiadomo już, dlaczego osoba chciała popełnić samobójstwo? M: Poszkodowany popadł w liczne problemy, które doprowadziły go do takiej sytuacji, że wylądował na moście z myślami samobójczymi. Dokładnych jego powodów nie będę upubliczniał, ponieważ to są jego prywatne sprawy, które musi popracować nad tym sam, jak i z pomocą psychologa czy też psychiatry. R: Czy samobójca był świadom, jaki czyn chce popełnić? M: Osoba była tego świadoma i gdyby nie profesjonalna pomoc ratowników to wydaje mi się, że mogłoby się to skończyć tragedia. Na całe szczęście ratownicy podołali zadaniu i udało im się przechwycić poszkodowanego, unikając przy tym tragedii. R: Czy powinniśmy lekceważyć to, że ktoś choruję na choroby psychiczne? M: Odpowiadając, na to pytanie raczej każdy wie, jaka odpowiedz, powinien dać każdy człowiek. Nigdy nie powinniśmy lekceważyć osób chorujących na depresje czy też inne choroby psychiczne. W każdej sytuacji trzeba wesprzeć takiego człowieka i być przy nim w trudnej chwili. Osoba z chorobami psychicznymi również powinna się udać po pomoc profesjonalistów, inaczej mówiąc do psychologa lub psychiatry. Pamiętajcie nie, wstydźcie się prosić o pomoc, bo to żaden wstyd a ułatwi wam sytuacje. R: Dobrze, Dziękuję Ci za udzielenie odpowiedzi na moje pytania Chcialbyś kogoś pozdrowić? M: Również dziękuje za wywiad i miejmy nadzieje, że więcej takich sytuacji nie ujrzymy. Chciałbym pozdrowić oraz podziękować za akcje: SAFD: Starszy kapitan @Bambo*, Kapitan @Skooczny., Kapitan @|Diesel|, Aspirant sztabowy @Yodus oraz Strażak @kara_lepki. SAPD: Detective III @kondziolek, Detective II @MichQs.., Sergeant II @erorek., Cadet @Spider oraz Cadet @Siaczko. SAMD: Ratownik Dowódca @JestemHarold, Batalion Medyczny SAAF: Kapitan @Erti* oraz Plutonowy @RAFI21115 Dziękuję za przeczytanie relacji do końca, zachęcam również do przeczytania innych materiałów zamieszczanych przez biznes Redakcja 4Life News. Autoryzował: @kvmykk.ogf
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin