Skocz do zawartości

W1Zz4iR

Gracz
  • Postów

    41
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Aktywność reputacji

  1. 4Wow
    W1Zz4iR przyznał(a) reputację dla Nokiller za aktualizację statusu, Siemka. Część z Was, czasem może zastanawiać się nad tym, czy ważna jest historia. Hi   
    Siemka.

    Część z Was, czasem może zastanawiać się nad tym, czy ważna jest historia. Historia, która została napisana przez naszą społeczność, jest ciekawą opowieścią. Pojawiają się tu przeróżne wątki, na jednym bym się chciał zatrzymać. Wiem, że to, co napisze, jest w pełni moim świadomym wyborem. Dlatego otwarcie Was pytam. Czy ktoś z Was by chciał zostać zdradzonym lub posiadać nóż przy gardle? Właściwie wtedy człowiek się rozpada na milion części.

    Szanowny Właścicielu Serwera, Szanowne Grono Administracji RCON oraz Szanowni Przewodniczący KSF-u.
    Co zdecydowało o wyborze Gracza o nicku Virlaen na stanowisko Opiekuna Frakcji SAMD? Jakie argumenty przekonały Was do wybrania wspomnianej osoby? Czym wyróżnia się wspomniana osoba w porównaniu do innych Aplikujących?

    Niektórzy z Was będą zaskoczeni tym postem oraz będą chcieli się dowiedzieć, dlaczego o to pytam, skoro i tak na to bezpośrednio wpływu nie mam. Piszę to dlatego, że domagam się poznania prawdy o wyborze danej osoby na jedno z najwyższych stanowisk Serwerowych. Wybrany przez Was kandydat nie posiada wiedzy medycznej powiązaną z Frakcją, do której został przyjęty oraz w swojej historii serwerowej nie zasilała szeregów struktur frakcyjnych SAMD, która powinna być elementem nieodłącznym i weryfikowanym, według mnie. Warto też wspomnieć o znikomej aktywności Gracza na Serwerze oraz Forum, która powinna być przykładem dla innych Aplikujących o Stanowisko Opiekuna Frakcji i wyróżniać się na tle innych. Warto wspomnieć tu o pierwszej z dwóch największych afer Serwerowych, w której Gracz, wówczas na Randze Administratora Serwera, brał czynny udział. Był osobą, która na tak zwanym "G" siedziała u obecnego Przewodniczącego KSF-u Argena i nie zareagowała w odpowiedni sposób, na rażące łamanie Regulaminu Członka Ekipy Serwera, gdzie w sposób celowy taranował Warninga, ówczesnego Moderatora Serwera. Sytuacja była wyjaśniana przez Szanownego Właściciela Serwera, iż tylko Argen zostanie ukarany za ów czyn, gdyż inni członkowie Ekipy nie dokonywali podobnego czynu. Według mnie jako Członek Ekipy Serwera, którego obowiązują Regulaminy, każdy uczestnik powinien zostać ukarany. Nie zareagował żaden z nich, lecz każdy chciał się pobawić. Dobrze wiem, pełniąc obowiązki Administratora Serwera, że "odwalanie" jest surowo zabronione, a kara się osobę, która wykonała owo przewinienie, jednak w tym momencie każda osoba pełniąca obowiązki Administratora wie, że powinno się zwrócić uwagę lub takie rzeczy zgłosić wyżej do ARCON. Dodatkowo jest to osoba po jednej z największych afer Serwerowych, za które nie powinno się w żaden sposób nagradzać i stawiać na Najwyższe Funkcję Serwerowe. Przypomnę, że wybrany przez Was kandydat jest współtwórcą słynnej "listy cw***", a dodatkowo za to przewinienie został wydalony ze Struktur Ekipy Serwera oraz utracił możliwość dołączenia do szeregów struktury KSF-u, pełniąc funkcje, w tamtym momencie Administratora Serwera oraz otrzymał na tamtejszy dzień szansę bycia Opiekunem Frakcji SARA. Zastanawia mnie to, czy takie osoby powinny być nagradzane i otrzymywać drugie szanse. Nie będę zamieszczał linku filmu od Twórców, którzy to upublicznili i ujawnili dla dobra osób trzecich, jednak takie coś według mnie nie powinno mieć miejsca.

    Kończąc swoją opinię, prosiłbym, aby Szanowne Grono Administracji RCON, Szanownych Przewodniczących KSF-u i przede wszystkim Szanownego Właściciela Serwera o napisanie prawdy i argumentach, które zdecydowały na przyjęcie kandydaturę Gracza Virlaena.
    Z poważaniem, Administrator oraz Pracownik Frakcji SAMD na stopniu Ordynatora Chirurgii, Nokiller.
  2. 4Love
    W1Zz4iR przyznał(a) reputację dla mengelke za aktualizację statusu, Gratuluje panom medykom licze na dobre reanimowanie @Pawel.Zduniak @Shiver. @Dux @Maj   
    Gratuluje panom medykom licze na dobre  reanimowanie 
    @Pawel.Zduniak @Shiver. @Dux
    @Majster2008!  @W1Zz4iR @FabixNinjos@Babuszka555 @Vandar @siusiek @Graggy @Xarjoo_
    @ForNameles @jedza @Babuszka55 @Andrys @Majfek.cdn
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
  3. 4Sad
    W1Zz4iR otrzymał(a) reputację od TeKMistrz za aktualizację statusu, mam nadzieję że jesteś dumny z siebie   
    mam nadzieję że jesteś dumny z siebie 
  4. 4Sad
    W1Zz4iR przyznał(a) reputację dla Matiku za aktualizację statusu, GZ dostania się do VFD,powodzenia życzę @WhitePL @Vequuu @casp3r.mvp @XKrakroX @Huzzi   
    GZ dostania się do VFD,powodzenia życzę @WhitePL @Vequuu @casp3r.mvp @XKrakroX @Huzzi @Pawi. @ZaaQ @nyan* @Dux @Majsonekkk @Verago. @MKKC @Leszek6 @Chrzano_o @Laykxs @Iladisek @warol @sznapo. @imol @EMGies @KrzychuL_ @Just_Aleks @JackJob @Olgasia @k4k4lk0 @K4piO @Balamutnik.eTRANS @xndrv @Loko* @goroncydamus
  5. 4Fun
    W1Zz4iR przyznał(a) reputację dla *Detonator* za aktualizację statusu, No zabawne w ch*j   
    No zabawne w ch*j
  6. 4Like
    W1Zz4iR przyznał(a) reputację dla casp3r.mvp za aktualizację statusu, @Stakob @W1Zz4iR @_Gerwazy @cyganes12 @jakub007_ @PawelTDI.antygwiazda @sn1ver @menge   
    @Stakob
    @W1Zz4iR
    @_Gerwazy
    @cyganes12
    @jakub007_
    @PawelTDI.antygwiazda
    @sn1ver
    @mengelke
    @CZ0PEK
    @TenSamRaczej
    @Malpka1003
    @kwaczlis

    gratki chlopy, widzimy sie na biznesie.
  7. 4Like
    W1Zz4iR przyznał(a) reputację dla mengelke za aktualizację statusu, @Stakob @casp3r.sus @W1Zz4iR @_Gerwazy @cyganes12 @jakub007_ @PawelTDI.antygwiazda @s   
    @Stakob
    @casp3r.sus
    @W1Zz4iR
    @_Gerwazy
    @cyganes12
    @jakub007_
    @PawelTDI.antygwiazda
    @sn1ver
    @mengelke
    @CZ0PEK
    @TenSamRaczej
    @Malpka1003
    @kwaczlis
     
     do zobaczenia  w biznesie
  8. 4Like
    W1Zz4iR przyznał(a) reputację dla pikoj za aktualizację statusu, strim https://www.youtube.com/watch?v=WnK4ZEPMLFo   
    strim https://www.youtube.com/watch?v=WnK4ZEPMLFo
  9. 4Love
    W1Zz4iR przyznał(a) reputację dla pikoj za aktualizację statusu, Minęło dziś 8 lat od kiedy założyłem to konto, i pierwszy raz udałem się na magazyn w   
    Minęło dziś 8 lat od kiedy założyłem to konto, i pierwszy raz udałem się na magazyn w Bayside. Pozdro
  10. 4Love
    W1Zz4iR przyznał(a) reputację dla Karol.OG za aktualizację statusu, Gratuluję wszystkim i do zobaczenia na S1 @MICHULAS @kahpor @Str1k3r @Karol.OG @Dux @   
    Gratuluję wszystkim i do zobaczenia na S1 
    @MICHULAS
    @kahpor
    @Str1k3r
    @Karol.OG
    @Dux
    @MunReY*
    @Xenquu
    @Szymaniak
    @Tifonik
    @CapitanDreams
    @PieTrek*
    @procent07
    @Aiquit
    @KUDYBA
    @mengelke
    @Terow
    @Keres
    @Mawolnik
    @mokrykoter
    @bartas_864
    @Daxi
    @Pause
    @Jacoob*
    @W1Zz4iR
    @LenroX
    @Maras.
    @Bombay
    @sziwenoo
    @SK1PERR___
    @.Jeremie_PingPong.
    @Kujawsky.
    @DZ1KUS
    @XKrakroX
    @KsawiKK
    @PumaGuma
    @Rydaa
    @prokakola
    @wiktoriusz12
    @Stakob
    @AmoreLeone
    @Kempaczi
    @tjuni
    @Froz3n
    @Toomekk
    @grzesiupdw
    @sewa123
    @IgorRobiBara
    @Markizx
    @Andix
    @Boch2543
    @EMGies
    @polaczkos
    @ModerekTM
    @NegativE*
    @Piotrek_gs
    @.Darek.
    @4Money.
    @bizoneq
    @kekap
    @Roisok
    @jakupp
    @MaRc3l.
    @Verki
    @B4rti.ILJ
    @klon123123
    @d0m1n1k
  11. 4Love
    W1Zz4iR przyznał(a) reputację dla Kamilube za aktualizację statusu, Witam serdecznie, chciałbym Wam pogratulować dostania się do Szkoły Podoficerskiej Sa   
    Witam serdecznie, chciałbym Wam pogratulować dostania się do Szkoły Podoficerskiej San Andreas Fire Department, Widzimy się S1!
    @OlejKujawski
    @gravees
    @SZaibotix2.ASG
    @_AUGUR_
    @BlackTee
    @wiko69
    @Xaro!.
    @Showed*
    @MobileKK
    @Operator_Taczki69
    @SprytnyRychu
    @Ponczus
    @Limitowany*
    @zixsu
    @Tekilya
    @Mathij0
    @Szybki_Turek
    @bree
    @Vender_
    @gulbok
    @Fizuu.
    @*Captain_W1Zz4iR.D.A
    @Skakacz.
    @PaoloBianchi
    @NoNameee
    @lysa_pala7
    @LinaJudasza
    @jurkovsky
    @Kaczoorek
    @Krystian12435
    @Majfek.
    @xeny3x
    @OnJedyny
     
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin