jaspertv
-
Postów
82 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez jaspertv
-
Już mówili, że to będzie w końcu raj
Mlekiem, miodem będzie płynąć kraj
Bo czerwone wybielało, europejskie nadciągało
Ale skutków nie przewidział chyba nikt
Nagle w kraju za dużo ludzkich rąk
A w rolnictwie na alarm dzwon
Tylko jeden nam pomaga, kiedy kłody rzuca władza
I nie milknie, nie milknie jego głos
Ten kraj jest nasz i wasz
Nie damy bić się w twarz
Będziemy walczyć jak lwy
I nie przeszkodzi nikt
Stanął Andrzej i powiedział wreszcie: dość
Mięso zjedli, rolnik dostał kość
Kiedyś nasi wykarmili wschodnią stronę w jednej chwili
I dla siebie, i dla siebie mieli dość
Nie będziemy dalej czekać, słuchać mów
Dotowany zachód wlazł za próg
Na zachodzie mają świnkę zajadając polską szynkę
Ale u nas nie chcą płacić za nią nic
Ten kraj jest nasz i wasz
Nie damy bić się w twarz
Będziemy walczyć jak lwy
I nie przeszkodzi nikt
Cierpliwości już za dużo, mówię wam
I co chwilę ktoś ma cudny plan
Weźmy sprawy w swoje ręce
Bez protestu nic nie będzie
A ja stanę, a ja stanę piersią w pierś
Polskie chłopy to nie takie byle co
Mają honor, ale też i złość
Wreszcie staną wszyscy murem
By pod Sejmem krzyknąć chórem:
Ile można, ile można jeszcze tak?
-
Gracz jaspertv został/a zbanowany/a przez |NT|TrondoZPL (con), powód: Szkodnik. ( 21 kar mute, brak jakiejkolwiek poprawy ) ( perm )ej dobra rzarty rzartami dajcie unbana
- Pokaż poprzednie komentarze 4 więcej
-
-
-
ja jakieś 21mute ale jak liczyłem to 2023 sięgają
-
@Fonos33 Dlaczego tak usilnie starasz się udowodnić, że jesteś bez winy? Śmiałeś się ze mnie i z mojego "perma" tylko, że dzisiaj ten perm to już historia, a w twoim przypadku będzie inaczej
Jesteś prowokatorem, zachowujesz się w sposób niewłaściwy (delikatnie mówiąc) więc nie dziw się, że otrzymałeś najwyższy wymiar kary.
-
chłopoki dajta se spokuj
-
ceść bo slyszalem że za 4strone kar jest szkodnik czy te legendy som fake?@?@!?@@!
-
wystarczy 10 kar w ciągu pół roku i podpadnięcie adminowi.
-
jednak prawda
-
@AdekUchihadzieki za tipa mam bana ąąą
-