Skocz do zawartości

jaspertv

Gracz
  • Postów

    82
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez jaspertv

  1. sjema corobicje ja sobie lerze

    1. Hirek2

      Hirek2

      Cześć, właśnie robię kawę. 

    2. jaspertv
  2. gzeje sobiem zupa gzybowa smaczne mmmmm aco lobicie wy??!? daicje znac

    1. jaspertv

      jaspertv

      njkt nienapisal falcie sje ovywiscje rzalt

  3. Już mówili, że to będzie w końcu raj

    Mlekiem, miodem będzie płynąć kraj

    Bo czerwone wybielało, europejskie nadciągało

    Ale skutków nie przewidział chyba nikt

    Nagle w kraju za dużo ludzkich rąk

    A w rolnictwie na alarm dzwon

    Tylko jeden nam pomaga, kiedy kłody rzuca władza

    I nie milknie, nie milknie jego głos

     

    Ten kraj jest nasz i wasz

    Nie damy bić się w twarz

    Będziemy walczyć jak lwy

    I nie przeszkodzi nikt 

     

    Stanął Andrzej i powiedział wreszcie: dość

    Mięso zjedli, rolnik dostał kość

    Kiedyś nasi wykarmili wschodnią stronę w jednej chwili

    I dla siebie, i dla siebie mieli dość

    Nie będziemy dalej czekać, słuchać mów

    Dotowany zachód wlazł za próg

    Na zachodzie mają świnkę zajadając polską szynkę

    Ale u nas nie chcą płacić za nią nic

    Ten kraj jest nasz i wasz

    Nie damy bić się w twarz

    Będziemy walczyć jak lwy

    I nie przeszkodzi nikt 

     

    Cierpliwości już za dużo, mówię wam

    I co chwilę ktoś ma cudny plan

    Weźmy sprawy w swoje ręce

    Bez protestu nic nie będzie

    A ja stanę, a ja stanę piersią w pierś

    Polskie chłopy to nie takie byle co

    Mają honor, ale też i złość

    Wreszcie staną wszyscy murem

    By pod Sejmem krzyknąć chórem:

    Ile można, ile można jeszcze tak?

  4. gdzje jest kulde moja wueska kulde gdzje

    1. MARLOY
    2. BidoN

      BidoN

      w du**e ku*** h** cie to interesuje

  5. 110k ps bo chlopoki nie umieją w ceny
  6. kupie wsk 125 #opur #oporowo całodobowo #wojtmartuning

  7. sjema jak tam uwas humorek ja sobiem robiem kupe 

  8. sjema powrut na ulodziny selwelek nowy rlok nowy ja

    1. jaspertv

      jaspertv

      @alkomathnie smiej sje to jest na selio lobie olo pomidolo WIDZOFIE MAM DFIE MITYCNE POMPY


  9. Gracz jaspertv został/a zbanowany/a przez |NT|TrondoZPL (con), powód: Szkodnik. ( 21 kar mute, brak jakiejkolwiek poprawy ) ( perm )

    ej dobra rzarty rzartami dajcie unbana

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Fonos33
    3. Fonos33

      Fonos33

      12 kar w ciągu roku, z czego 2 skargi forum i perm od tego pana także 

    4. jaspertv

      jaspertv

      ja jakieś 21mute ale jak liczyłem to 2023 sięgają 

    5. Cartierr.

      Cartierr.

      @Fonos33 Dlaczego tak usilnie starasz się udowodnić, że jesteś bez winy? Śmiałeś się ze mnie i z mojego "perma" tylko, że dzisiaj ten perm to już historia, a w twoim przypadku będzie inaczej :) Jesteś prowokatorem, zachowujesz się w sposób niewłaściwy (delikatnie mówiąc) więc nie dziw się, że otrzymałeś najwyższy wymiar kary.

    6. jaspertv

      jaspertv

      chłopoki dajta se spokuj

  10. zalezy ile jak durzo to nje panom to okulary trzeba?!?
  11. Model: obojętnie Pojemność silnika: obojetne Przebieg pojazdu: niexd68 Cena: do 600k Dodatki: ledzior by mugl byc Coś od siebie: dc jaspertv
  12. ceść bo slyszalem że za 4strone kar jest szkodnik czy te legendy som fake?@?@!?@@!

    1. AdekUchiha

      AdekUchiha

      wystarczy 10 kar w ciągu pół roku i podpadnięcie adminowi.

    2. //mentos^
    3. jaspertv

      jaspertv

      @AdekUchihadzieki za tipa mam bana ąąą

  13. jaspertv

    .

    za tanio wzioles 622.800
  14. jaspertv

    .

    milion rubli (622.5k)
  15. jaspertv

    .

    no ok dam ci te 620
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin