Skocz do zawartości

adas_1337

Gracz
  • Postów

    29
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez adas_1337

  1. Model: Sunrise ID: 49 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 2709,2km Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1080), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), LPG 75 litrów Cena: Oferty Coś od siebie: Jest to 3 sunrise na serwerze - 1 aktywny. Pojazd w 2015 roku należał do byłego RCONA DeltaRon'a, który zakupił go jako 49 pojazd na serwerze, aktualnie ja jestem jego właścicielem od ponad roku. Wystawiam go bardziej poglądowo, bo nie zależy mi na sprzedaży, lecz jeżeli jakaś oferta mnie zadowoli pomyślę nad sprzedażą lub wymianą. SS’y:
  2. adas_1337

    @lock

    napisz pv ile chcesz moze sie dogadamy 1k bo pkt
  3. Daj znać na priv ile chcesz 1k bo pkt
  4. adas_1337

    .

    kt masz? 1k bo pkt
  5. obserwuje watek w takim razie poniewaz jestem zainteresowany 1k
  6. Model: NRG / lub cos innego na 2-cyfrowym id Pojemność silnika: obojetnie Przebieg pojazdu: obojetnie Cena: pisz najlepiej w kom albo pw Dodatki: obojetnie Coś od siebie: -
  7. Model: NRG / lub cos innego na 2-cyfrowym id Pojemność silnika: obojetnie Przebieg pojazdu: obojetnie Cena: pisz najlepiej w kom albo pw Dodatki: obojetnie Coś od siebie: -
  8. To napisz pw Start słaby ale dzk
  9. Model: Elegy (562) ID: 20779 Pojemność silnika: 2200cm3 Przebieg pojazdu: 44429,4km Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1078), wydech (1034), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (40%), LPG 75L, Bak benzyny 75L Cena: oferty Coś od siebie: samochod ten posiadam od lipca lub sierpnia od tamtej pory dostawalem oferty wieksze i mniejsze, na sprzedazy jakos nie bardzo mi zalezy ale ofert jestem ciekaw. oprocz sprzedazy mozliwa wymiana na cos ciekawego - najlepiej z bardzo niskim id (1 lub 2 strona forum), unikatowym setem lub na NRG/Turismo SS’y: https://imgur.com/a/CpuFUCN
  10. Bak nie potrzebny hah dzięki za ofertę lecimy dalej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin