Skocz do zawartości

.Darek.

Gracz
  • Postów

    72
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez .Darek.

  1. .Darek.

    Hampton Barns

    Nazwa nieruchomości: Wioska na Hampton Barns ID nieruchomości: 262,263,264,265,266,267,268,771 Cena za dobę: 60-80 pln (500 pln doba wszystkie) Lokalizacja: Hampton Barns Cena: oferty SS’y: https://imgur.com/CXtdT3P Sposób kontaktu: Serwer - Forum Coś od siebie: Przyjemna baza dla siebie, oraz znajomych. Posiada bankomat.
  2. start jak start już lepiej, offka na serwisie 520k z poprzednich dni, ale lecimy dalej
  3. Nazwa nieruchomości: Wioska na Hampton Barns ID nieruchomości: 262,263,264,265,266,267,268,771 Cena za dobę: 60-80 pln (500 pln doba wszystkie) Lokalizacja: Hampton Barns Cena: oferty SS’y: https://imgur.com/CXtdT3P Sposób kontaktu: Serwer - Forum Coś od siebie: Przyjemna baza dla siebie, oraz znajomych. Posiada bankomat.
  4. .Darek.

    .

    4kk trade na śmieszny start
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Ten podjazd nie ma sensu 311
  7. @Operator_Taczki69 @kvmykk.ogf @BANDITO.@Nokiller
  8. Uszanowanie, Sekretarz Redakcji @kvmykk.ogf, oraz Redaktor @Darek_alimenciarz, kłaniamy się! Zapraszamy do przeczytania relacji z dzisiejszego zlotu G1! Wakacje pędzą pełną parą, mamy środek tygodnia jednak nic nie przeszkodziło temu, aby w ten dzień zorganizować zlot na parkingu G1! O godzinie 21:00 gracze zaczęli zbierać się już na słynnym parkingu G1, czyli piętrowym parkingu przy dzielnicy Royal Casino w Las Venturas, aby wspólnie uczestniczyć w zlocie organizowanym przez @skamix oraz @Dolinka. Mogliśmy tu wspólnie słuchać audycji prowadzonej przez @Milek! wysyłać pozdrowienia no i w głównej mierze pochwalić się naszymi autami. Najbardziej wyczekiwaną atrakcją było oczywiście ocenianie pojazdów, niżej przedstawimy wam wyniki i podamy zwycięzców. Na miejscu pojawiły się takie frakcje jak S.A. Police Department, które dzielnie chroniło bezpieczeństwa, S.A. Fire Department oraz S.A. Medical Department, oraz biznes S.A. Armed Forces. Dla amatorów driftu został również wyznaczony specjalny plac do latania bokiem. Zlot trwał 1,5 godziny, czyli zakończył się o 22:30. W międzyczasie prezenter losował też osoby, które wygrywały skromne sumy pieniężne. Na zlot została przeznaczona kwota bliska kilku tysięcy PLN. Całość przebiegła pomyślnie, nie napotkaliśmy tam żadnych nieprzyjemności. Lista zwycięzców wygląda następująco: Zwycięzcą zlotu został gracz @Kuziores wygrywając 3 000 PLN! Reszta finalistów dostała nagrodę pocieszenia, są to; @RudyGargulec8 @Grzechu1 @santiago. Udało mi sie przeprowadzić wywiad z organizatorem zlotu, był gracz @skamix, zachęcam do przeczytania! k - kvmykk.ogf s - skamix k: Hejka, Sekretarz Redakcji kvmykk.ogf z tej strony! Byłeś dzisiaj organizatorem zlotu pojazdów na parkingu G1, znalazłbyś chwile, aby odpowiedzieć na kilka pytań? s: Hejka dziękuję bardzo za zaproszenie i tak jestem jednym z organizatorów zlotu niestety mój serdeczny przyjaciel i współzałożyciel Pal Gumę Cejocie nie dał rady się dzisiaj pojawić. k: O której zaczął się zlot i do której godziny on trwał? s: Zlot planowo zaczął się o godzinie 21.00 i trwał półtorej godziny do 22.30 k: Jakie atrakcje można było znaleźć na owym zlocie? s: Główną atrakcją uważam, była świetna audycja prowadzona przez prezentera Milek! Ale wprowadzoną przez nas nowością był koncept Drift Strefy, której odbiór mam nadzieję, był pozytywny. Oczywiście nie zabrakło wśród nas frakcji oraz punktu medycznego a sam zlot zwieńczyliśmy wyborem auta zlotu. k: Co brałeś pod uwagę podczas oceniania pojazdów? s: Podczas oceniania pojazdów liczy się tylko głos publiki niesubiektywna opinia prowadzących, gdyż uważamy, że jest to jedyna droga, by obiektywnie wybrać auto zlotu. k: Ile pieniędzy poświeciłeś na dzisiejsze spotkanie? s: O pełnych kosztach mówić nie będę, zachowam to na być może przyszłe wywiady, w których uczestniczyć będziemy wraz ze wspólnikiem, jeśli takowe się wydarzą, natomiast myślę, że mogę zdradzić kwotę dla zwycięzcy auta zlotu, czyli 3000pln za miejsce 1 oraz 3 nagrody pocieszenia dla pozostałych finalistów każda w wysokości 1000pln. k: Swietnie, jak oceniasz przebieg zlotu? s: Było dosyć spokojnie, jeśli chodzi o sytuacje, w których ktoś musiał interweniować, a jednocześnie spora ilość uczestników angażowała się w zabawy przygotowane przez prezentera, więc naprawdę zaskoczyłem się bardzo pozytywnie. k: Super, dziękuje za poświęcony czas na wywiad, życzę spokojnej nocy! s: A ja dziękuję bardzo za zaproszenie i zachęcam do śledzenia naszych przyszłych zlotów oraz również życzę spokojnej nocy. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i gratulujemy dla kierowców, którzy wygrali ocenianie pojazdów!
  9. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @kvmykk.ogf @Nokiller @Patryk99 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @ItsTobiasz @pepsiak01 @Verago. 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @TeKMistrz @Mefju4 @Pavi 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Argen @Sheeker @TheArasik. 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @.franek @japkooo. @Greyna.gg 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Bulis @kvmykk.ogf 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: TSA 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @borufka. 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: R4LN 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @sebeh. @Patryk99 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: @KsawiKK @VeraX 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @Hubs* 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Exiles 14. Najbogatszy Gracz:  Nominowani: @BANDITO. @adus12135 @RasTi 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g):  Nominowani: @SprytsBeng 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Eatsy
  10. Uszanowanie, Sekretarz Redakcji @kvmykk.ogf, Redaktor @Patryk99, oraz Młodszy Redaktor @Darek_alimenciarz, kłaniamy się! Zapraszamy do przeczytania relacji z dzisiejszego zlotu G1! Mamy piątek, jednak początek weekendu to nie jedyny powód dla dzisiejszej radości. Piątek, a dokładnie 27 czerwca, czyli? Zakończenie roku szkolnego! A jak zakończenie, to tym samym dzisiejszego dnia rozpoczynamy wyczekiwane przez wielu wakacje! Z tej okazji, na serwerze pojawiło się kilka zaplanowanych wydarzeń w tym dzisiejszy zlot w Las Venturas na parkingu G1! Zlot został zorganizowany przez prezenterów Radia 4Music, a dokładnie przez @Nugetss, @Desterek, @Orbit, @KsawiKK, @Patryk99, @Iksde*, @Wiktoria.Bungee. Pierwsza audycja, a zatem cały zlot rozpoczął się dokładnie o godzinie 17:30, otwierającym prezenterem był @Nugetss. W trakcie audycji na miejscu można było co jakiś czas uczestniczyć w losowaniach, gdzie spośród grona graczy wybierane były losowe osoby, które dostawały po 500-1000 PLN na głowę, organizowane również były szybkie palce. Na miejscu oprócz graczy zachęconych wspólną zabawą nie zabrakło także służb ratowniczych — dzielnie sprawowali opiekę nad wydarzeniem funkcjonariusze S.A. Police Department, jak i ratownicy z S.A. Medical Department. Idąc dalej, serwując dobre wieści możemy wam jeszcze powiedzieć, że w trakcie trwania zlotu na serwerze zostały otworzone bramki na przejazdach autostradowych, zwiększono cogodzinną premię pieniężną z kont Premium+ na 800 PLN, dotychczas 600 PLN, oraz zostały uruchomione premie zarobkowe, od godziny 19:00. Audycje, tak jak całe spotkanie na parkingu G1 trwały do godziny 01:00. Na miejscu może i nie pojawiło się tyle osób co zwykle, z powodu innych atrakcji w tym samym czasie, jednak atmosfera mimo to była świetna i można było się dobrze, wspólnie pobawić. Udało mi się przeprowadzić wywiad z Prezenterem Specjalistą @Orbit, zachęcam do przeczytania! P - Patryk99 O - Orbit P: Witam, z tej strony Redaktor Patryk99 z Redakcji 4Life News. Odpowiesz mi na kilka pytanek? O: Hej, pewnie, z największą przyjemnością, St. prez. Spec. Orbit z tej strony P: Byłeś jednym z organizatorów rozpoczęcia wakacji z Radiem 4Music. Skąd wziął się pomysł na taki event? O: Pomysł narodził się wraz z odwołaniem eventu, który był zorganizowany we współpracy z 4Fight. P: Jak oceniasz współpracę z resztą prezenterów?: O: Współpraca z większością moich serdecznych kolegów i koleżanek oceniam na świetny, z racji porozumiewania się, pomocy wspólnej oraz wyrozumiałości wzajemnej kierowanej często po prostu ludzkim podejściem do naszego hobby. P: O której zaczął się zlot i do której godziny grałeś? O: Zlot był od 17:30 aż do końca limitu prezenterów, a każdy grał po 30 minut, ja grałem od 18:30 do 19. P: Jakie atrakcje przygotowałeś na owe wydarzenie? O: Atrakcje? Większe ilości bpm oraz troszkę pieniążków na losowanie i szybkie paluszki. P: A jak oceniłbyś ogólny przebieg wydarzenia? Mógł być lepszy, czy jednak całość wyszła tak jak sobie to wyobrażałeś? O: Przygotowania, przebieg oraz finalne podsumowanie zaliczę do jednego z najbardziej udanych eventów, zwłaszcza że było to zorganizowanie się nas spontanicznie na 100%. P: Świetnie, jak oceniasz przebieg swojej części audycji? O: Moja audycja ma niedociągnięcia, zwłaszcza że mikrofon zamiast na statywie leży ponad pół roku na stole, gdyż od czasu powodzi w Nysie nie było czasu na montaż statywu, heh. P: Super, dziękuje za poświęcony czas na wywiad, życzę miłego dnia! O: To ja dziękuję, pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia i miłego dzionka. Udało mi się przeprowadzić wywiad z Prezenterem @Nugetss, zachęcam do przeczytania! D - Darek_alimenciarz N - Nugetss D: Witam, z tej strony Młodszy redaktor Darek_Alimenciarz z Redakcji 4Life News. Odpowiesz mi na kilka pytanek? N: Siema, z tej strony Początkujący Prezenter Nugetss z radia 4Music! D: Byłeś jednym z organizatorów rozpoczęcia wakacji z Radiem 4Music. Skąd wziął się pomysł na taki event? N: Inicjatywa wyszła od prezentera Desterka, z racji, że w wakacje czasu jest dużo, to polecieliśmy na spontanie i tak rozpoczęły się wakacje z naszym serwerowym radiem. D: Jak oceniasz współpracę z resztą prezenterów? N: Powiem krótko, aby każdy zrozumiał, współpraca jest na najwyższym poziomie, w dosłownie 10 minut zgraliśmy się, aby zrobić taki zlocik na serwerze. D: O której zaczął się zlot i do której godziny grałeś? N: Zlot zaczął się o godzinie 17:30 i to ja go rozpoczynałem swoją audycją. A grałem od godziny 17:30 do godziny 18:00 D: Jakie atrakcje przygotowałeś na owe wydarzenie? N: Ode mnie było dużo losować oraz szybkie paluszki, na tyle mogłem sobie pozwolić tak naprawdę w te 30 minut. D: A jak oceniłbyś ogólny przebieg wydarzenia? Mógł być lepszy, czy jednak całość wyszła tak jak sobie to wyobrażałeś? N: Wydarzenie poszło po mojej myśli, lecz nie w pełni, z racji, że trochę mało osób było na samym zlocie na mojej audycji. D: Świetnie, jak oceniasz przebieg swojej części audycji? N: Z taką ekipą grało się jak nigdy, tak można zaczynać wakacje! D: Super, dziękuje za poświęcony czas na wywiad, życzę miłego dnia! N: Dziękuję również, życzę miłego dnia i miłych wakacji całemu serwerowi! Udało mi się przeprowadzić wywiad z Prezenterem @Desterek, zachęcam do przeczytania! K - Kvmykk.ogf D - Desterek K: Witam, z tej strony Sekretarz Redakcji Kvmykk.ogf z Redakcji 4Life News. Odpowiesz mi na kilka pytanek? D: Siemka, z tej strony Doświadczony Prezenter Desterek z Radia 4Music! K: Byłeś jednym z organizatorów rozpoczęcia wakacji z Radiem 4Music. Skąd wziął się pomysł na taki event? D:: Jak oceniam wyśmienicie to jest ekipa godna podziwu to jest taki biznes ze są sami najlepsi każdy jest zgrany a ten event jak mowie wziął się ze spontanu i cos takiego powstało. K: Jak oceniasz współpracę z resztą prezenterów?: D: Zlot się zaczął od 17:30, który otwierał Nugetss, który grał do 18:00 a o 18 to ja grałem Aż do 18:30 i tak każdy prezenter następnie. K: O której zaczął się zlot i do której godziny grałeś? D: Atrakcje to wiadomo dobra muzyka dobra atmosfera troszkę pogadaliśmy, ale i również nagrody pieniężne. K: Jakie atrakcje przygotowałeś na owe wydarzenie? D: Wydarzenie wyszło naprawdę super każdy był zgrany na liczbę graczy nie patrzymy, bo jak to mówiliśmy było wszystko na spontanie. K: A jak oceniłbyś ogólny przebieg wydarzenia? Mógł być lepszy, czy jednak całość wyszła tak jak sobie to wyobrażałeś? D: Swoją część oceniam też fajnie przebiegła, wręcz wzorowa była. K: Super, dziękuje za poświęcony czas na wywiad, życzę miłego dnia! D: Dzięki również dzięki za wywiad jak mogę kogoś pozdrowić to pozdrawiam KsawiKK'a, orbita, wiktorie.bungee, hugokoptera i kiemona i magdusie839. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę oraz przeczytanie naszego tego artykułu !
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin