-
Postów
298 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
2 -
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez hjpr
-
Gratulacje dla nowych Supportów!
-
elo, co to moze byc?
Code = 0xC0000005
Offset = 0x000C4BB0-
Masz zainstalowane jakieś mody do GTA:SA? Podmianki, skiny, tekstury?
-
mam podmianki na drogi, na clear MTA i GTA:SA dzieje się to samo, zawsze przy reconnectcie.
-
Masz link do poradnika, masz tam wszystko napisane co i jak, ciężko jest określić z jakiego powodu to wynika.
-
To na pewno legitna strona jakaś? bo trochę na scam wygląda tbh xD
-
Raczej legitna
-
-
widzimy sie na pościgu

-
COO??? BRAVURA 2.2 DO WYPOŻYCZENIA???
Wypożyczalnia pojazdów AndrewColl & MichaelPanda Nie masz tymczasowo czym jeździć? A może nie masz wystarczająco funduszy na pierwsze auto i chciałbyś wypożyczyć pojazd? Bardzo dobrze się składa, ponieważ z pomocą przychodzi wypożyczalnia pojazdów, w której każdy znajdzie coś dla siebie! Posiadamy wiele do zaoferowania, dysponujemy każdej kategorii pojazdów, tych tańszych, jak i droższych. Po więcej informacji na temat wynajmu zapraszam na nasz oficjalny discord. Oficjalny discord wypożyczalni: https://discord.gg/K8uJebras5 -
Zlot motorów/Quadów:
(( Zlot jutro o godz.19:30 , zbiorka obok stacji paliw strefy DM /tpdm ))
Motor dowolny (nie musi być faggio).
Oraz Zapraszam na discorda (tam często info takie jest)
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
