Skocz do zawartości

hjpr

Gracz
  • Postów

    298
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez hjpr

  1. 205k ale w raty bym musial (ofka na start)
  2. Dziękuje wszystkim za głosy na mnie, oraz gratulucje dla innych!
  3. Model: Uranus ID: 72088 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 7380,6km Dodatki: spoiler (1158), progi (1095), felgi (1079), wydech (1092), przedni zderzak (1166), tylny zderzak (1168), tablica rejestracyjna (420ZIOLO), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (20%), Butla LPG: 25 litrów Cena: Po prostu chce sensowne ofki Coś od siebie: fajna limona uliczna zabijaka, baza pod projekt i przyjemny driftowóz SS’y:
  4. elo, co to moze byc?
    Code = 0xC0000005
    Offset = 0x000C4BB0

    1. Bartek8291

      Bartek8291

      Masz zainstalowane jakieś mody do GTA:SA? Podmianki, skiny, tekstury?

    2. hjpr

      hjpr

      mam podmianki na drogi, na clear MTA i GTA:SA dzieje się to samo, zawsze przy reconnectcie.

    3. Bartek8291

      Bartek8291

      https://www.wikifixes.com/pl/errors/0x/0xc0000005?gclid=Cj0KCQiAjc2QBhDgARIsAMc3SqRLAd3aeHhersqBLzuPwEZUQDYakmYPqpJy4c89OpePA0mLPTbhusgaAihqEALw_wcB

       

      Masz link do poradnika, masz tam wszystko napisane co i jak, ciężko jest określić z jakiego powodu to wynika.

    4. hjpr

      hjpr

      To na pewno legitna strona jakaś? bo trochę na scam wygląda tbh xD

    5. Bartek8291
  5. whoopty bravura

    lh4XJGf.png

    1. hjpr

      hjpr

      tu jeszcze ma małą glebe, w najlepszych  momentach połowa koła jest nad maską xDD

    2. diego_armando_maradona
  6. Twój nick: HyperSonic0 Nick osoby chwalonej: @Poga* Przebieg akcji: Potrzebowałem transportu dla mojej Reginy, laweciarz na którego trafiłem był pomocny, poczekał w wyznaczonej dzielni elegancko jak musiałem pójść na mecha Data i godzina akcji: 19.02.2022 około 21:00 Dowody: https://imgur.com/a/oTrV1xi
  7. z 2kk myślę jak nie więcej
  8. Model: Clover ID: 24356 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 83962,7km Dodatki: Felgi (1075) Cena: offki Coś od siebie: fajny cloverek na niskim id SS’y:
  9. COO??? BRAVURA 2.2 DO WYPOŻYCZENIA???
    Wypożyczalnia pojazdów AndrewColl & MichaelPanda Nie masz tymczasowo czym jeździć? A może nie masz wystarczająco funduszy na pierwsze auto i chciałbyś wypożyczyć pojazd? Bardzo dobrze się składa, ponieważ z pomocą przychodzi wypożyczalnia pojazdów, w której każdy znajdzie coś dla siebie! Posiadamy wiele do zaoferowania, dysponujemy każdej kategorii pojazdów, tych tańszych, jak i droższych. Po więcej informacji na temat wynajmu zapraszam na nasz oficjalny discord. Oficjalny discord wypożyczalni: 
    https://discord.gg/K8uJebras5

    https://www.youtube.com/watch?v=_VoIJBAAjAI

  10. Zlot motorów/Quadów:

    IS6RF7a.png

    (( Zlot jutro o godz.19:30 , zbiorka obok stacji paliw strefy DM /tpdm  ))

    Motor dowolny (nie musi być faggio). 

    Oraz Zapraszam na discorda (tam często info takie jest) :D 

    https://discord.gg/9sqxy2fAah

    •  
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. vaporwave. | driver: @KavKa*
    1erZR7v.png

    1. TrondoZPL*

      TrondoZPL*

      Ten wąs nie jedną damą trząsł

       

      gallery8.jpg

  13. 19260 PLN + BRAVURA 1.4 NA BAKU 50DM + BRAVURA 1.6 X2
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin