-
Postów
298 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
2 -
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez hjpr
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
- Pokaż poprzednie komentarze 3 więcej
-
@Zerostylu*FG do dzisiaj tego landziorka mam ;p
-
tylko tobie zostalo to autko ;v
-
@Zerostylu*FG ranczerek tez do dzisiaj stoi :p
-
-
No hejka koleżanko masz ochote na malboraska moze troche coli ku**a tej?
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Gratuluje wszystkim, widzimy się na S1!
@GhostTownPL
@Veilo
@|NT|TrondoZPL
@Studzian
@Martusiaaa
@Krzychu.
@PaleBalaclava69
@AndrewColl
@Blinku
@Nokiller
@ImQ
@Binek.
@PanDa..
@Zbychu*
@SilenT.
@Bart*
@toxic.
@KavKa*
@veeniX
@Emettt1337
@Ol3Kq*
@IsHy.
@Kucin
@J0ker.
@saiko
@smela991
@Artizo
@Jarpi
@LTMI
@trek.
@Zbyszard.
@Qareneus
@Posejdon*
@Kesi_
@Mefiu89.
@Kropeczek
@Ci4st3k
@Mahnypa
@BidoN
@KwarKK*
@NotMasno
@KubusieK.
@smilus
@TheSzef*
@Lapez*
@Michulec*
@Ziyech
@NightSaber
@Sowkaa
@nfy.
@Kirej*
@Dejfid.
@DrKombain
@Pawiczenko;*
@KozaczeQ.gg
@_macias13
@xMikeyx
@DamjUnGP
@Dido33
@Guziczkos
@SznopDog
@*Mlody*
@WikXYZ
@Xiws
@Holix
@suchapanda
@sQu
@Bienieq
@Magnum*
@Rafix*_Official
@Michu.PL -
Gratuluje i miłej służby!
@karakanfilip
@Toby.
@Voxan
@Kebab187
@Asta
@BaMoMi
@Tyrion
@BananoseQ*
@SzalonyHeniu
@DonieK
@Fioletowa
@Barteo580
@Sajmex.
@pap1ez*
@TomseeS
@Hirek2
@Kleszczyk.
@Aktr0s
@Czorny*
@HAVE!Z
@xZiomeczeQ
@LoLIHD
@Mist3rio
@_Zydu_
@Wiktor_1337
@Mjrek
@Krizeq
@bartek.pro
@lupa_
@Krzychuu07
@Natasza*-*
@Maniorek
@.Adi
@C3glus
@kubereka
@ManiekFaniek
@[GM]herbaciarz
@karmi77
@Edziooo_o
@D.K3ler
@Zak.
@swi.der
@inspirrit
@zxcx555*
@xEasyy_
@BMWW
@Nathanik
@XAREK16
@Yellowstone
@Kooniczyn
@madry9
@Lukasz22444
@ModereK
@unlaki
@Michu_890
@MadRys.rar
@Barteek253
@SmutnyKubus
@<Coca-Cola>
@miodek516
@SubFir3
@krasnoludek
@Xdrop
@Karmiel24
@Kapuczino.
@Typowy:3
@KOXX
@kondu32
@Arusekk
@NoVoQ
@ArsiK*
@DuszeK*
@luki247
@Maxxoss_
@witQ
@WhiteFox.
@Foxu.cj
@Coska
@AdaSkoo
@ScoobyDoobyDoo
@Damian_1118
@ApropoDefacto
@Kingsayz
@NexuSOfficial_20
@SebSKY
@FanTomas
@Buuulo
@Gracusek
@KaKa*
@neXus*
@Wantedmax
@Pietrekwixa
@przemokoks
@*.Frodo.*
@Zerostylu
@KvbuS.
@5zym3k
@Maly_Karakan'TDW
@sikora*
@slowpapryczka
@MGS99
@kassi
@samoc
@XoreK -
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
LECIMY DALEJ!!!
4LIFE NA TELEFONIE PART 2: KOPKA
- Pokaż poprzednie komentarze 15 więcej
-
Wiesz może czemu na 4life mi nie działają przypisane klawisze steam link lub jak to ustawić?płace jak za 100kg wegla
-
-
@Legancki_HyperSonic0 fajnie było by zagrać 4life ale na konsolach ps czy xbox
-
@Legancki_HyperSonic0 To z kolei ja mam taki problem, że mam w trybie big picture super konfiguracje ustawioną wszystko działa, a gdy z niego wychodzę to mam tą standardową, a nie swoją.
-
-
✔ Pomyślnie rozszerzyłeś silnik swojego pojazdu do pojemności 2.2.
-
wow druga regina 2.2 na serwie
-
@AdekUchihatrzecia
-
@Legancki_HyperSonic0 kiedy to się staneło ;o to ja nwm że tyle reginiarzy nagle
-
@AdekUchihasam byłem zdziwiony, bo myślałem że moja będzie druga xD
-
-
niech mi cokolwiek facetka na lekcjach gada, nie schowam telefonu bo kampie slamvana.
-
btw dzięki @|NT|TrondoZPLza podesłanie poradnika dotyczącego włączania MTA za pomocą Steam, gdyby nie Ty nigdy nie byłoby to możliwe.
-
No problemo @Legancki_HyperSonic0
-
Widzę też że podobny poradnik zrobił @Psi.KENNYtylko lepiej wytłumaczony (elegancki z gifami jak wszystko zrobić)
Jak ktoś potrzebuje to zapraszam:
Jak grać w MTA na steamowej wersji GTA SA. [Wraz z działaniem licznika godzin] - Poradniki - 4Life MTA (mta4life.pl)
-