Skocz do zawartości

hjpr

Gracz
  • Postów

    298
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez hjpr

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Model: Landstalker Pojemność silnika: 1.6+ Przebieg pojazdu: najlepiej jakby było nisko ale zobaczymy co da się zdziałać Cena: do ustalenia Dodatki: jak coś będzie miał to przyjemnie Coś od siebie: Siemka planuje zakup Landa jakiegoś fajnego do zrobienia, pokazujcie wszystkie które macie, zobaczymy co się da zdziałać
  4. wie ktoś kiedy było rekru do 4news?

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6.  proszę zreuploaduj to, cudo to jest xD

  7. Zapraszam do wzięcia udziału <3

  8. Jak odpaliłem film na początku to myślałem że zrobiłeś system świateł świecący pod wixe jak w tesli Kozacki skrypt, chętnie bym zobaczył na serwerze
  9. Dla eksperymentu, zabawy bądż nauki. Swoją drogą bardzo fajna praca. (w sensie twoja, śmieciary też git ale temat jest o twojej pracy)
  10. hjpr

    Sprzedam stratum 1.2

    moge rzucić 7.5k na start
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. LECIMY DALEJ!!!
    4LIFE NA TELEFONIE PART 2: KOPKA :D
    BCK0vxW.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  15 więcej
    2. Qubixo

      Qubixo

      Wiesz może czemu na 4life mi nie działają przypisane klawisze steam link lub jak to ustawić?płace jak za 100kg wegla :P 

    3. hjpr

      hjpr

      @Qubixow trybie big picture w ustawieniach kontrolera się to bodajże ustawiało.

    4. KacpireZ

      KacpireZ

      @Legancki_HyperSonic0 fajnie było by zagrać 4life ale na konsolach ps czy xbox

    5. LuKi16

      LuKi16

      @Legancki_HyperSonic0 To z kolei ja mam taki problem, że mam w trybie big picture super konfiguracje ustawioną wszystko działa, a gdy z niego wychodzę to mam tą standardową, a nie swoją.

    6. Qubixo

      Qubixo

      @LuKi16 a u mnie działa to tak, że w opcjach mam pobindowane alt i q i e a jak wczyta mnie na 4life to nic nie reaguje na to 

  13.  ✔ Pomyślnie rozszerzyłeś silnik swojego pojazdu do pojemności 2.2.

    ?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett

    1. AdekUchiha

      AdekUchiha

      wow druga regina 2.2 na serwie

    2. hjpr
    3. AdekUchiha

      AdekUchiha

      @Legancki_HyperSonic0 kiedy to się staneło ;o to ja nwm że tyle reginiarzy nagle

    4. hjpr

      hjpr

      @AdekUchihasam byłem zdziwiony, bo myślałem że moja będzie druga xD

  14. niech mi cokolwiek facetka na lekcjach gada, nie schowam telefonu bo kampie slamvana. :D 
    Px9BPLy.png

    1. hjpr

      hjpr

      btw dzięki @|NT|TrondoZPLza podesłanie poradnika dotyczącego włączania MTA za pomocą Steam, gdyby nie Ty nigdy nie byłoby to możliwe.

    2. TrondoZPL*
    3. hjpr

      hjpr

      Widzę też że podobny poradnik zrobił @Psi.KENNYtylko lepiej wytłumaczony (elegancki z gifami jak wszystko zrobić)
      Jak ktoś potrzebuje to zapraszam:
      Jak grać w MTA na steamowej wersji GTA SA. [Wraz z działaniem licznika godzin] - Poradniki - 4Life MTA (mta4life.pl)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin